Ako zabaliť darček nepravidelného tvaru?

li_la
26. nov 2011

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či nemáte nejaký tip, ako zabaliť darček. Avšak, bez baliaceho papiera. 🙂 Nejako som na to v tom zhone zabudla, a do večera potrebujem zabaliť jeden menší darček nepravidelných tvarov, no nemám doma ani baliaci papier a ani celofán. Ak máte nejaký tip, budem vám vďačná. 🙂

sisaha
26. nov 2011

@li_la no neviem...ak nemas doma ani tie nalepovacie hviezdicky, maslicky, tak skus byt originalna a zabal to do wc papiera 😀, alebo darcekova taska..

li_la
autor
26. nov 2011

@sisaha 😀 Ten wc papier nie je zlý! 😀 A skúsim pozrieť tašku, to mi vôbec nenapadlo... Dík. 🙂

irriss
26. nov 2011

@li_la pokud jde o darecek, ktery davaji i deti, rekni detem at namaluji obrazek..a popr. i vic obrazku, ty pak slep a vytvor domaci balici papir..

muzes pouzit i sacek pruhledny, a ozdoba muze byt gumicka a v ni kousek vetvicky... 😉 suseny list...

p.s. Jesteze sis udelala reklamu na Otazky pre adminov, jinak bych Te uuuplne prehlidla.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

irriss
26. nov 2011

@li_la
aha, koukam, ze nemas "malujici detatko"..jeste prilis male..tak kdyz @sisaha navrhovala toaletni papir, ja bych se primlouvala za plenku typu Pampers..i tak jsem jednou darovala maly darecek..baly se, ze je plenka plna.... 😉

li_la
autor
26. nov 2011

@irriss :D Ďakujem. 🙂 No, ale darček má byť odo mňa. Musím uznať že tieto "wc" veci sa mi páčia. :D

No, a reklamu som si spraviť musela, lebo ako píšem, názov témy sa nezmenil dobre...

irriss
26. nov 2011

@li_la
"wc" veci 😀 😀 😀 😀
ale pozor, na takovou stetku se Ti to bude spatne namotavat!..

kroska18
13. dec 2023

@li_la A ešte záleží pre koho je darček. Pre svokru alebo babičku by som 6oaleťák neodporúčala.