Vadilo by vám, keby vám muž dal zabaliť vianočný darček kamarátke?

10. dec 2023

Vadilo by vám, keby vás muž dal zabaliť vianočný darček kamarátke?

slovenka753
10. dec 2023

Nie, prečo by malo?

januska12323
10. dec 2023

Nie ale neviem načo ti to hovorí.

ibrunova
10. dec 2023

Ja som balila darčeky pre šéfovu ženu, semtam som ich aj kupovala 🤭

fairyy
10. dec 2023

asi by to chcelo dopisat viac infa, jasne, ze by mi nevadilo ak by dal zabalit darcek kamoske aspon to nemusim balit ja... ale predpokladam, ze tato kamoska ti nejak inak lezi v zaludku

monikabotosova
10. dec 2023

Môj muž darčeky nebali 🤣 on to proste rozbalené šupne pod stromček 😂

janai1
10. dec 2023

a dôvod ze ti to vadí je?

marcellka32
10. dec 2023

Môj to dá zabaliť predavačke kde to kupuje ak sa dá, prípadne zabali doma, už sa naučil veď to nie je taká veda

jaskolka
10. dec 2023

Akože kúpil darcek tebe a dal ho zabaliť kamoške?
Svojej? Tvojej? Alebo kúpil darcek jej a pre ňu ho aj dal zabaliť v obchode?
Ci všeobecne všetky darčeky(tebe, rodičom, súrodencom) jej dáva baliť?

panonia
10. dec 2023

No moja kolegyňa balila darčeky pre milencovu ženu ...🤷‍♀️.

veselo_neveselo
10. dec 2023

Ono je to asi opacne, darcek pre kamosku dal balit zene?

A nevadilo, ma narok na to mat kamosky.

muchotrafka298
10. dec 2023

Ja som kedysi balila darceky bezne jednemu kamosovi pre celu rodinu, lebo on bol proste baliaci antitalent.....takze mne by to nevadilo, bolo by mi jedno, kto mi to zabali.

zuzubb007
10. dec 2023

Nie uplne v pohode, balila som uz aj horsie ako kamaratke :D

maranco
10. dec 2023

Tebe osobne to vadí alebo nevadí?
Ak ti to nevadí tak zabalíš, ak ti to vadí povieš manželovi ako to cítiš a nezabalíš.
Veď svoje pocity poznáš a komunikujete spolu.

bloger
10. dec 2023

Tak ale nemohol ho dať zabaliť tebe. Väčšinou ženy sú na balenie darčekov šikovnejšie.

ariannazara
10. dec 2023

V pohode 🤣 nemám problém tak si ho nájdem ci?💁‍♀️

gab1sol
10. dec 2023

Kolega kúpil darček, vedel, že mňa balenie baví, on je na to ľavý, tak ma poprosil, či by som mu s tým nepomohla a nezabalila. Môj muž je tiež na to ľavý, tak darčeky pre mňa “balí” u susedov - donesie darčeky a papier a potom sa už len pozerá… Nevidím na tom nič zlé.
Ale tu bude za tým asi niečo viac, nielen balenie darčekov, či?

lia2022
10. dec 2023

Poviem pravdu že ja som to najskôr pochopila po prečítaní tak že dal tvoj muž zabaliť tebe darček pre kamošku?
Alebo to ma byt tak že kamoške dal zabaliť darček pre teba?
Neni to celkom jasné napísané ako si to myslela .

laila22
10. dec 2023

Ja som to pochopila tak, že autorka balila darček pre tu manželovu kamarátku )))

vanilkovazmrzka
10. dec 2023

A co mal dat tvoj darcek balit tebe? Prosim ta uvedom sa a nebud jak sibnuta chorobna stihacka.

nikaeli
10. dec 2023

Píšeš dosť nejasne. No nevadilo by mi, keby môj darček balila jeho kamarátka a nevadilo by mi, keby som ja balila darček jeho kamarátke 🙋🏻‍♀️🎄🫂💗

koniarova
10. dec 2023

Napíš prosím,v čom je problém. Určite nie v balení darčeka.

pralinka25
10. dec 2023

pocitam ze darcek je len kvapka v mori ineho problemu.

anjelicek26
10. dec 2023

Vsetky darceky u nas doma balim - a vlastne aj vyberiem, objednam - ja (uz pomaha aj najstarsia dcera), u muza to vyzera strasne... a to pre cele siroke pribuzenstvo a ak kamosov a ich zeny... nemam problem, vyrobim problem...

lindus_esterka
10. dec 2023

Ak je to darcek pre teba a on nevie balit tak mu asi prislo lepsie nechat si pomoct s balenim, nez ti ho dat vlastnorucne baleny =pokrkvany

autor
10. dec 2023

Upresním. Môj darček ktorý kúpil pre mňa, dal zabaliť inej žene. Vadí mi to, že on sám nemal snahu ho zabaliť sám. Stačilo, ak by kúpil aj darcekovu tašku predsa. Tu babu nepoznám, on ma veľa známych, kamarátok (vychádza to z jeho práce, nevadí mi to, verím mu). Vadí mi len to, že proste on nemá tu snahu potrápiť sa..

koniarova
10. dec 2023

Preboha,veď je to chlap. A to je diagnóza. 😂😂Dramatizuješ úplne zbytočne. Buď rada,že ti darček kúpil. 👍

moneequa
10. dec 2023

Boze, to su problemy , chudak chlap 😂.

anonymous87
10. dec 2023

Cize nemam problem, vyrobim si 🤷‍♀️

Mimochodom:ja som balila uz aj darceky pre seba 😀

moneequa
10. dec 2023

Mozno by bola zaujimava aj diskusia od muza, ktory by sa pytal na nevdacnu zenu, ktorej kupi dar a ona riesi kto to zabalil…a preco vlastne kupoval dar, mal radsej nieco vyrobit z konarikov, gastanov a kamienkov..On kupi, este aj da zabalit, taky chrapun..

nikiki29
10. dec 2023

Nie