Chudneme podľa Antónie Macingovej - január 2012

mucilienka
9. dec 2011

Ahojte maminky, nemaminky! Hladam "partacky" ku sebe - chcem sa po dvoch tehotenstvach konecne spamatat a dostat do formy - hladam partacky, ktore by zacali spolu so mnou papat do stihlosti s Antoniou Macingovou...

lubka084
9. dec 2011

ahoj, ja by som tiež chcela po dvoch tehotenstvách zhodiť a "vyformovať" sa. Napíš niečo bližšie o chudnutí s Antoniou Macingovou... Ešte som nepočula o nej nič....

mucilienka
autor
9. jan 2012

@lubka084 naklikni sa na

www.lahkechudnutie.sk

ja som zacala s detoxom, citim sa uzasne, a to neprehanam

mirko
10. jan 2012

pridavam sa ........dufam ze mi to vydrzi...objednala som si knihu praaaaaave TERAZ 🙂 ,
potrebujem zhodit par kileciek, po 2 tehu mam hroznych 64kg..co som mala predtym 55kg, citim sa stale nafuknuta, unavena...brucho mi prevísa cez nohavice 😝 -hotovy michelin.... 😀
a v auguste na dovcu taka urcite nechcem ist....... 😠

lubka084
10. jan 2012

@mucilienka
a kde je ten 28 dnový program, myslela som že sa to dá niekde stiahnuť. treba si kupiť od nej knihu?

mimikyky
10. jan 2012

ahojte kočky 🙂
ja mám v mailoch jednu 28dňovú redukčnú dietu, všetky recepty +tabuľku, tuším od Skybovej 😀 to už si presne nepamätám

mucilienka
autor
10. jan 2012

@lubka084 ja som to nasla iba v tej knihe, na stranke www.lahkechudnutie a na FB dava pani Macingova dalsie rady

19ninka27
10. jan 2012

@mucilienka Ahoj ja by som to rada vyskušala len tomu nerozumiem nazrela som na jej stranku,a to jej mam napisat?..a ona mi poradi co mam jest?..alebo ako 🙂 tiež by som rada zhodila par kil,ale hlavne na brušku :(..A ked jej napišem budem musiet nieco jej zaplatit?..Dakujem papa

2008viera
11. jan 2012

ahoj aj ja sa stravujem podla knihy .objednala som si ju na vianoce aj z cd.v martinuse .ranajky su super vobec som neni hladna .vahu nemam este dolu ale sa citim lahšia a mam energie za dve .dokonca som bola na sladke ,keksik musel bit každy den už 3tyž.ani kusok sama sa čudujem ako to dokažem .iba sa my neda chodit na wc.nejdem aj 2dni.nahovorila som aj sestru a ta ide denne aj 3x.len mam problem donutit sa pit vela vody

mirko
11. jan 2012

ja cakam knizku, ze dojde tento tyzden..... 🙂

mucilienka
autor
15. jan 2012

@19ninka27 treba si pozriet knihu a potom s nou nejasnosti konzultovat - ale v knihe je takmer vsetko.

ja zacinam dnes treti tyzden!

@2008viera ja som mala tiez problemy so zapchou, ale mne to poriesi, ked si dam na olovrant biely jogurt - ja kupujem ten zivy, alebo Holandia, tak to vzdy pohne

mne ani nechyba sladke - a to som teda na sladke najviac na svete! ale masko, no tento tyzden uz mi pribudne aj to

aka ste krvna skupina?
@2008viera

19ninka27
15. jan 2012

@mucilienka waw treti tyžden a už si par kil z hodila?..a kolko stoji ta kniha?..tam maš recepty ako sa maš stravovať?..a finančne to je dosť nakladne?..dakuejm

mucilienka
autor
15. jan 2012

@19ninka27 vazi sa az po 28 dnoch, lebo ked sa ti ocistuje telo od prekyslenia, tak zadrziava vodu, a mozes byt aj tazsia ako predtym, to by ta mohlo demotivovat.

ja som objednala knihu z Martinus, mam aj jednu navyse doma, keby si chcela, dala by som ti ju so zlavou - ja som kupila aj svagrinej a ona si kupila tiez 🙂 tak sa nam stretli doma

financne nakladne? nemam pocit, lebo napriklad na obed mas fazulove struky so syrom - tie kupis za 1 euro - bonduell ci ako sa to pise, tie su uz vyborne a kusok syra ta vyjde na par centov a si najedena po krk... mne to nepride ze je to drahe...

skus pozriet aj toto

https://www.youtube.com/watch?v=RYpK0BqtgQc

zacinaju v priamom prenose aj s tou pani moderatorkou od 15.1

mirko
15. jan 2012

no ideme nato........kolko mi to vydrzi neviem, 🙂

mucilienka
autor
16. jan 2012
mirko
16. jan 2012

obedik: brokolica so syrom...mnam, celkom sa da....len ked otvorim chladnicku , je to horšie.... 😒

mucilienka
autor
16. jan 2012

@mirko to sa podda, mne uz to ani nepride..

myslela som, ze mi budu najviac chybat sladkosti, ale chyba mi masko 🙂 a toho sa mi uz v tretom tyzdni dostalo

mirko
17. jan 2012

@mucilienka mne tiez tie sladkosti vobec nejdu na chut a to "dietujem" len od pondelka...... 🙂

2008viera
17. jan 2012

ahojte vo spolok mne nechyba masko dokonca ani sladke ale moj problem bol chlieb ,ale objem ide dole este som sa nemerala ale som to zistila podla šiat ked kračam citim sa ako pav ,je to super dokonca ziem aj fazulove struky nevedela som si to vobec predstavit ako ich ziem,,len vydrzaťťťťťťťť. 😅

mucilienka
autor
17. jan 2012

baby -
@2008viera
@mirko

aka ste krvna skupina?

mirko
17. jan 2012

@mucilienka ja som "0"

@2008viera ja som sa tesila hlavne na tu cviklu, mnam, a tiez mi strasne chyba pecivo, no zistila som ze biele pecivko mi nerobi dobre, tak asi presedlam na celozrnne....mne tie fazulove struky zo zaciatku ze mnam ale ako som pomalicky dojedala tanier uz som nemohla, uz mi to vobec nebralo..a pritom som citila ze som hladna 😠

a baby nechcem sa vzdat mandariniek ☹ ☹ milujem ich a dokazala by som ich zjest na posedenie kilo.....

mucilienka
autor
18. jan 2012

@mirko aj ja som "O" 😀

no, ja som tiez uz dlhsie na sebe zistovala, ze mi muka a pecivo nerobia dobre a vzdy ked som ich doslova hltala, tak sa nejake to kg na mna nalepilo. a bola som aj na gastre, nemam sice nastastie celiakiu, ale mam aj podla nich obmedzovat lepok... Inak, ked si to tak zoberies - nulka nemoze ani chlieb, ani mlieko, ani kukuricu, ani zemiaky...

ked som pozerala doplnujuce info - tak najlepsi je pre nas bezlepkovy chlieb - ale tam je laktoza z mlieka, zaklad je kukurica a je tam aj zemiakovy skrob.

najvhodnejsi je chlebik spaldovy - uz som ho aj piekla, a je vyborny.. sojovy mi moc nevysiel, ale vyskusam...

@mirko k tym mandarinkam - to je iba otazka chuti, nie toho, co nam je treba - ja som s p. Macingovou hovorila, ako mi ide na chut mlieko , ze ked kojim, to telo si to pyta a pritom ma tak boleli kosti a klby, ze by som plakala a to som mala take prekyslene telo...

ja som dnes prvykrat po troch tyzdnoch zhresila - dala som si kocku z 85% cokiny 😒

ale ked je to doobeda, tak je to vraj OK, poobede uz by sa cukry a med nemali. - to mi trochu pripomina Norbiho update 😀

mucilienka
autor
18. jan 2012

inak kocky, s akou hmotnostou zacinate?

gajana1
18. jan 2012

Ahojte kočky, aj ja potrebujem (chcem)schudnuť a dosť veľa lenn nejako sa neviem odhodlať

gajana1
18. jan 2012

@mucilienka Ahoj ešte maš tu knihu a za kolko by si ju predala?

mirko
18. jan 2012

@mucilienka ja 65kg 😲

mirko
18. jan 2012

@mucilienka to uz aby som nic nejedla 😀

mucilienka
autor
18. jan 2012

@mirko mne to uz teraz ani nepride, ja som odhodlana vydrzat aj po 28 dnoch, len pridam ryzu, a recepty, ktore su tam v tej jej schodikovej metode

@gajana1 ano mam, je to tato

http://www.martinus.sk/?uItem=62599

pridam aj DVD s receptami, mohlo by byt za 10 eur aj s postou? pripadne navrhni.

mirko
18. jan 2012

@mucilienka no ja som mala na veceru ten mrkvovy perkelt, no akoze ziadna slava, vobec mi to nebralo......a potom zas aj tak hladna...... 😒
no neviem neviem, ci toto ja vydrzim, hlavne pri dvoch detoch+manzelik, a ked vidim ako si papaju tu "ich"stravu....... 😢

mucilienka
autor
19. jan 2012

@mirko mne to praveze chuti, ja som na taketo veci, takze ja neviem.. a ako si to dochutila? ja si to robim so syrom a poriadne...

dnes som uz pocula prvu hlasku, ze ci som neschudla ? tak som povedala, ze nieeeeeeee 😀

mirko
19. jan 2012

@mucilienka dala som vajicko, ale asi som tam niecoho dala mooooooc lebo to bolo akesi 😝

kolky tyzden uz "chudnes"? 😀