Kámošky z Nitry a Modrého koníka

bystricanka
6. feb 2010

Ahojte
ja som sa s dovolením adminky rozhodla otvoriť pokračovanie našej témy. Kedže mi nešlo dobre prispievať do starej, tak som to musela riešiť takto.
Tak hor sa do písania a adminkám dakujem 😵 😵

sasulec
29. apr 2010

no my pomaly ideme,bo ideme este do obchodiku a pesibuskom do parku 🙂

domyyy
29. apr 2010

Heli...peknááá si 😵 😵 😵 😵 😵

kočky užite si prosím aj za mňa ☹ mne je do plaču, že nemôžem prísť ☹ 😢 😢

klba
29. apr 2010

sasul ty tam budes prvaaaa a vsetky nas privitas po jednom. 😉 🙂

helenkasabinka
29. apr 2010

dominika dakujem 😵 len skoda ze tvar sa da troska upravit a nie postava 😒 na tej nedostatky nezamaskujem 😀

helenkasabinka
29. apr 2010

no neviem ci aj sampano na privitanie si nedame 😀

domyyy
29. apr 2010

heli....vravela si, že si už bola pochválená ako si schudla 🙂 takže určite sa s tým dá niečo spraviť 😵 😉

helenkasabinka
29. apr 2010

dominika ale tie 2 ci 3 kila nie je az tak vidno zasa 😅 😀

domyyy
29. apr 2010

heli....určite niečo ubudlo 😉 a uvidíš pôjde to dole 🙂 ja teraz chodím stále peši a už som schudla 2,5kg pritom sa strašne najem vždy večer okolo desiatej 🙄 no kg idú dole 🙂 🙂 🙂 takže určite ti ten pohyb prospieva 😵 chce to čas 🙂 😉

helenkasabinka
29. apr 2010

dominika len en cas veru a musim byt trpezliva ale zasa vychrtla ako anorekticka netuzim byt 😉 😀

domyyy
29. apr 2010

heli.....to ani ja taká nechcem byť 😅 ale už sa blížim k môjmu cieľu 😅 😅 trošku som zas nabrala ale zas to ide dole tak sa teším 😀

helenkasabinka
29. apr 2010

ŽENA ČEKÁ DVOJČÁTKA A STŘELÍ JI DVAKRÁT DO BŘICHA...DOKTOR JI PROHLÉDNE A ŘÍKÁ:VŠE V POŘÁDKU ALE NELEKNĚTE SE,DĚTI VE DVANÁCTI LETECH VYČŮRAJ NÁBOJ. PO DVANÁSTI LETECH PŘIBĚHNE DCERA ZA MATKOU CELÁ VYPLAŠENÁ: MAMINKO NĚCO SE STALO,VYČŮRALA JSEM NÁBOJ!! TO NIC TO JE V POŘÁDKU.DRUHÝ DEN PŘIBĚHNE SYN:MAMI,NĚCO SE STALO!JÁ VÍM VYČŮRAL JSI NÁBOJ.... NE TO NE.ALE KDYŽ JSEM SI HO HONIL...ZASTŘELIL JSEM SPOLUŽAČKU ! 😀 😀 😀

domyyy
29. apr 2010

kočky dúfam, že sa máte super 😵

domyyy
29. apr 2010

kde steeeeeee??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 čakám fotečky a infošky 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😉

karinka
29. apr 2010

ahoj domyyy....baby hadam este len pomaly dorazia domov,sasulec nieco fotila,ta popridava....

domyyy
29. apr 2010

karin...ahoj mojaaaa 😵 ako Ti bolo po dlhšom čase s našimi babami? 😅 😵

karinka
29. apr 2010

vieš čo,no moc som si ich neužila lebo slecinka mi stale utekala a behala po celom parku hadam

zuzana76
29. apr 2010

ahojte, tak my sme teraz dorazili domov a uz som sa najedla gulasu, som zmorena a najhorsie, ze aj ked som unavena, tak neviem spat, tak dnes to zase vidim,ze budem pocitat ovecky na oblohe

som rada,ze som mohla spoznat nove zienky s ich ratolestami 🙂

sasul zvieratkam sme dali rohliky, ale je tam napisane,ze nekrmit.

sasulec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianca
29. apr 2010

Čafte, no super ste si to užívali ako pozerám, deťúšiky ako vždy krásne a aj slniečko Vám prialo, takže super. Nabudúce ma tam máte 😉

sasulec
29. apr 2010

jaaj ty dvaja Karolinka a Luki sa furt cmukali,chi chi 🙂

sasulec
29. apr 2010

no dufam marianca inak dobreee foto..heh 🙂

zuzana76
29. apr 2010

sasul jeeeeeeeeeej, vydarene fotky 🙂 , sice na tej jednej sa tak mraciiiim 🙄

sasulec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dupinka
29. apr 2010

super fotky! 😵 😵
Juj, závidím vám. My sme nešli, lebo drobec mal podľa môjho očakávania a výpočtov popoludní spať, a nevedela som sa dovolať tatkovi, či by pre nás v prípade potreby prišiel, tak som sa bála, že dôjdeme na pár minút a budeme utekať domov revajúci spinkať...
Nakoniec drobec vôôôôbec nespal! 😠 😠 Tak sme boli aspoň na novom ihrisku na Klokočine, hrali sme sa s kamienkami.

sasulec
29. apr 2010

No Zuzi,na jednej si ako keby si kricala Sasul uhni! ale je to neva,sak to su momentky 😀

sasulec
29. apr 2010

Dupi diky,skoda,ze ste neboli,ale isto sa ti stikutalo,bo som ta spominala,ze nam chybas do poctu,tak nabuduce 😅
Inak zajtra ideme na vlacik kto ideeeee??? 😀 😀 😀

zuzanakarolinka
29. apr 2010

jáj baby super bolo, karolínka už hajká, asi sa jej sníva o lukáškovi, chichi 😀

som rada, že som spoznala nové baby, a foto, no joj, náš dvorný fotograf, keď narastie bude z nej umelec, a maminám čakateľkám to veľmi svedčí

zuzana76
29. apr 2010

u nas sa este nespi, ale kupe sa 😀

dupi, skoda, ze nevydalo, ale ved hadam nabuduce

mna bolia nohy ako kona, ked krpec zaspi, znasilnim muza na masaz , ked uz nist ine 😀

domyyy
29. apr 2010

kočky krásne fotky 😵 ale Vám bolo super...plakala som za Vami ☹

sasulec
29. apr 2010

idem do hajan,som k.o. fotografka potrebuje odpocinok,nech ma aj zajtra ostre oko 😀
Bruu 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre