Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

lubkam
7. jún 2012

@kukucka78 pred takmer dvomi rokmi bola nadštandardka 17€ noc, pre príklad v tt 30-alebo 33€.
inak spinalom som bola dva krát, ak je takáto nutnosť, odporúčajú ju i doktori, do celkovej narkózy dáva už málo kto.

kukucka78
7. jún 2012

@lucy_m no vyskušam uvidím tebe aj malej veľa zdravíčka

kukucka78
7. jún 2012

@lubkam a bola si zo spinalom spokojná....

kukucka78
7. jún 2012

@lucy_m a prosím ťa kolko dní sa teraz je v pôrodnici pri cisárskom

lubkam
7. jún 2012

@kukucka78 áno, prvý pôrod som mala v tt - neplanovaný cisársky, kde ma skladali z pôrodneho stola na sálu, druhý pôrod v pn. v pn bolo omnoho lepšie, operačka bola v lepšom stave. tým bol super tam i tam. ale v pn je to také rodinnejšie, ja som sa tam lepšie cítila.
syn sa narodil v utorok poobede, išli sme domov v sobotu
dcera sa narodila v stredu, išli sme domov v pondelok. boli by nás pustili i v nedeľu, ale nemala porobené vyšetrenia všetky, tak sme počkali, než by sme si to potom sami vybehávali.
záleží to aj od stavu mamičky, dieťatka, či nemá žltačku, aká je plnosť pôrodnice 😉

kukucka78
7. jún 2012

@lubkam dakujem

mianpa
7. jún 2012

@kukucka78 17€, ale nemas nad cim rozmyslat, uvidis ze je to super vec bo mas navstevy na izbe v ktorukolvek hodinu, ja som mala nakoniec lumbalku cisarak hned rano a priatel bol celi den somnou na izbe co mi padlo maximalne super kedze som sa nemohla hybat.

lucy_m
7. jún 2012

@kukucka78 ja som bola 7 dni, pockala som si kym mi vybrali stehy a potom som isla domov. mohla som ist aj po 5 dnoch, ale na stehy by som sa musela vratit.

kukucka78
7. jún 2012

@mianpa olko ťa to vyšlo dokopy a treba to objednať

kukucka78
7. jún 2012

@lucy_m no to sa račej vrátim doma je doma

lucy_m
7. jún 2012

@kukucka78 uz tie dva dni ma nezabili... a boli sme dobra partia bab na izbach, tak som to prezila. aj ked ja som bola na izbe cely cas sama, ale aspon som mala klud a v noci som sa vyspala 😀 VIP izba je v PN len jedna. Ked bude v case tvojho porodu obsadena tak mas spolu - ci si ju objednas alebo nie... ked je raz obsadena tak ta daju na normalnu izbu. Vyhodu v tej izbe vidim iba v tom - ze je tam sprcha, inak v nicom inom...

mianpa
8. jún 2012

ja som bola na tej izbe 5 dni a bolo to 85 e ale stoji to zatie peniaze, ako hovorim, priatel tam bol skoro stale somnou na izbe kedikolvek prišiel, ked nemaš tu nadštandardku tak primaš navštevy na chodbe vonku v takej malej chodbyčke a len od 15 do 17 v ine hodiny nie. no ono je to tak že ked je voln atak ti ju daju a ked nie a prideš na oddelenie a trebars po 2 dnoch sa uvolni tak ked povieš na začiatku sestričkam tak ta tam potom preložia, ja som mala štastie že akurat den predtím ked som prišla na prijem znej odišla jedna mamička.

urma
28. jún 2012

Mamulky, boli ste niekto na kontrolnom sone obliciek s dietatom? Kazali mi v porodnici objednas sa v 3 mesiacoch, povedali mi to tesne pred odchodom domov a som bola v mensom soku, takze som sa na nic nepytala. Teraz neviem, kam sa to mam objednat, kukam telefonny zoznam, ale dako mi to nenapoveda 😅 http://www.nemocnicapiestany.sk/kontakt-zoznam....

xenicka13
28. jún 2012

@urma zavolaj na vratnicu, tam ta prepoja na sono1 alebo2

kiki30
28. jún 2012

@urma manzel nas na to sono bol objednat hned v ten den ako sme odchadzali z porodnice, kym som ja este balila veci domov... ale ako pise xenicka tak si tam zavolaj a prepoja ta, len aby mali termin, lebo vsetky baby sa tam objednavali hned.

urma
28. jún 2012

@kiki30
@xenicka13
diky baby, a to nie je treba ziadne doporucenie? Lebo nemam na to ziaden papier...Zmienka o tom bola len v prepustacej sprave a tu som odovzdala pediatrovi

kiki30
28. jún 2012

@urma mne davala doporucenie moja pediatricka na zaklade toho ze to bolo napisane v prepustaciej sprave.

xenicka13
28. jún 2012

@urma no ked tam uz pojdete, povodny nalez z porodnice by ste asi mali mat, takze vypytat od dr.

urma
2. júl 2012

Tak som objednana, prosim pekne na 4.9. 😝 Uz chapem, preco ste sa hned po porode objednavali...mohli mi to povedat, ze je problem sa dostat, ja si tam volam tyzden pred tym, ako som mala ist 🙄 🙄

zuzidr
2. júl 2012

@urma ja som rodila 23.2 hned po príchode z pôrodnice som sa objednávala a boli sme 30.4 takže to je jedno 🙂

urma
2. júl 2012

@zuzidr no neviem, ci je to jedno, lebo mal tam ist ako 3 mesacny a bude 5 mesacny 😅 Mozno mi aj vynadaju, kde som bola...ale hlavne, aby to mal v poriadku, lebo uz by som rada vedela na com sme

kiki30
3. júl 2012

@urma mne to hovorila sestricka ktora mi davala prepustaciu spravu, a teda mi povedala ze sa tam treba ist objednat, pokial mozno hned ako ideme z porodnice, takze ti to mali povedat, tiez sme mali termin o 3 mes. a v prepustacej sprave bolo ze sono obliciek sa ma vykonat do jedneho mesiaca 🙂

tribit1
3. júl 2012

@urma zdravím a to ste objednaný k Dr. Antalovej na to sono na obličky, ?

urma
4. júl 2012

@tribit1 nie nie, volala som povodne tam na pediatriu a tam ma hned stopli, ze volam total blbo, ze s tym oni nic nemaju a ze mam priamo na sono. A sestricka od sona mi vravela, ze to bude robit mudr. Bujdakova

tribit1
4. júl 2012

jaj ok ďakujem , my že sa máme objednať k mudr antalovej, idem hladať to číslo na nete 🙂 sme u babky a číslo ostalo doma na chladničke 🙂

zuzidr
4. júl 2012

@urma
@tribit1 a už to nerobí antalová?v apríly ešte robila ,ale večer o 19tej sme boli, lebo antalová už v nemocke nerobí a chodila tam až po 16tej robiť len soná, preto to aj tak dlho vraj trvalo a objednávali až večer 😒 asi tam majú už nejakú novú pani doktorku 😀

tribit1
4. júl 2012

už sme objednaný tak k mudr. Antalovej na 17:30.

urma
4. júl 2012

@zuzidr ja ti neviem, my mame tusim 11.50 cas

zuzidr
4. júl 2012

@urma neviem ani ja, ale tak ako písala @tribit1 chodí sa antalovej po 16tej hod. poobede...asi už to robí aj niekto iný 🙂

kiya
9. júl 2012

caute baby, neviem kde sa spytat, skusim v tejto teme 🙂 je okrem Lasaba v PN este nejaky ortoped, ktory robi s detickami? vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre