Pôrodnica Zvolen

daja025
17. okt 2017

Dobrý deň maminky 🙂 chcela by som vedieť vaše skúsenosti s pôrodnicou vo Zvolene.. (Skúsenosti odkedy zatvorili porodnicu v BS... cca apríl - máj 2016) Prvé dieťatko som rodila v Banskej Štiavnici ale keďže ju zatvorili tak skoro všetky mamičky chodia rodiť do ZV... Tak by ma zaujímalo či tam taký nápor žien teraz zvládajú... Počula som že jedna mamina z BS tam odrodila len pri zdrav.sestričke (či je to pravda neviem)
Ďakujem 🙂

krasnanevesta
17. okt 2017

Ja som rodila v maji a vsetko super vobec nebo viac zien ako pred zavretim bs. Ale bolo nas vela. Ale to aj pred dvomi rokmi. Ale take ze rodit pri sestricke neverim....mozno iba ak to bol velmi rychly porod aj take su ...teraz su aj v sluzbe 2 lekari. Ja som rodila vo zvolene dvakrat a som velmi velmi spokojna.

zuzcana
17. okt 2017

ahojte dievcata, zvazujem tam ist aj ja, termin mam 24.12:)a tiez som syna rodila v BS, som sice bystricanka, ale neviem..,nie som si ista rooseveltkou, moje kamosky, ktore tam rodili, boli viac nespokojne ako spokojne, ale asi to je o tom, na koho tam clovek natrafi....na zv som pocula viac priaznivejsich referencii...aj ked v prospech bb hovori prenatalna jednotka v pripade potreby, tak neviem......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre