Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

balazovaklaudia
8. feb 2023

Dobrý deň, žienky. 26.1 .som začala krvaciat išla som na pohotovosť tam mi povedali že to nieje na dobrej ceste tak ma poslal domov bola som 8tt nech plod vijde zo mňa sám ..krvacala som vyše dva týždne,potom som išla svojmu ženskému ten mi povedal že je všetko v poriadku vyčistila som sa sama ,že nebude nutné čistenie ,ale povedal mi že si mám dať pauzu ..4.2som mala s partnerom pohlavný styk,cez obrany nedali sme si pozor .ms mi ešte neprišla a niekedy ma pobolieva poď bruškom,ešte stále špinim ...podľa vás môžem byť tehu ďakujem za každú radu

abcmajacba
8. feb 2023

@balazovaklaudia ahoj. Myslím že nemôžeš byť tehotná, ešte si nebola v polovici cyklu. Skús si dať alchemilku na lepšie vyčistenie aj celkové zahojenie 😉 drž sa ✊

kristinablahova
8. feb 2023

Dobry večer môže mi nekto poradiť naposledi som mala menštruacia v novembry 25.11. Potom sóm zisťila že sóm tehotna išla som k lekrarovy a potvrdil mi ze áno sóm tehotna .. No ale ja som sa rozhodla že si to nenecham mame doma už 2 deticky 3 te som si dala preč. V January 9.1. Som bola na prerusenie tehotenstva dneska je už mesiac a od v tedi som menštruaciu nemala jeto normalne ma nekto stim skusenost prosim o radu Dakujem ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre