Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

janulik2008
10. feb 2014

@romannasport my sme posielali do CZ krstnej veci pre bratranca malého 🙂

ma_ta1975
11. feb 2014

@ishkaa máš uplnu pravdu...ja som dopadla presne ako ty....lenže ja som kupovala bundu nosenu jednu sezonu bez poškodení prišla z nefunkčným zipsom špina zažratá no čistý sekáč...predávajuca tvrdila že bunda bola v poriadku dokonca ani peniaze jej neprišli odo mna...admin rozhodol že on nevie na 100%v akom stave mi bundu poslala či som si ju náhodou nezničila sama!!!....a peniaze mala na učte hned ako som ich poslala preposielala som adminovi potvrdenie z IB...mala mi vrátiť 2 eurá !!!samozrejme nič neprišlo... pozastavil jej bazár.. nič sa nedeje....určite má nový nick 😠 😠

veronique_1
11. feb 2014

@gubcikova Mohlo to byt poskodene aj priamo v Lidli, ja som tu na MK raz kupovala plavky pre dcerku - pani predavala original zabalene s visackou a ked som si ich dala pomerat, kvoli mne to vybalila, tak tam objavila flak velkosti asi 1.5cm. Kupila som to, dala ich potom za 1.50 a neslo mi to vyprat, ale to bolo na 2rocnu, tak to tak nevadilo. Lepsie kontrolovat vsetko, aj nove.

veronique_1
11. feb 2014

@akire33 Obycajna obalka A4 ako velky zosit stoji 0.08-0.10eur, ta s hlbokym dnom 0.19-0.20eur a hruba s hlbokym dnom 0.25eur.

vybuska
12. feb 2014

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 neprevzata dobierka !!! DANA ECKEROVá z PEZINKA!!!!!

beatrice18
13. feb 2014

kocky davajte si pozor na tuto pani nikolecka123 oklamala ma vo vymene poslala som jej nadherne tricka ktore nemali ziadne poskodenia a ona mna tricko ktore bolo pod pazuchami nechutne zlte a druhe ktore som ani nechcela... a vkuse sa len vyhovara... som taka sklamana 😖

beatrice18
14. feb 2014

toto je jej adresa Nikola Válková Čierne 132 023 13 Čierne

gubcikova
17. feb 2014

natasa80@post.sk - natasa (neregistrovaná/ý) - Včera o 20:37
prosim vas pekne nedarovali bistemi ten vankusik pre maleho som slobodna mamicka manzel ma opustil tiral ma mam choreho sinceka prisla som o vsetko cosom mala o domcek o manzela o rodicov teras som sama z malim potrebujem pomoc nemam oblecenie pre sinceka a hlavne puncoski nemam bivam u kamoski nemam nic tak ona ma zobrala doseba bivat penize jej davam za to ze nas zivi a na potravini prosim vas uropte dobri skutok pre sunceka majte dobre srdiecko pomoste darujte muten vankusik prosim vas z malim na kolena z pozdravom denisko

matulikmamulik
17. feb 2014

chcem nahlasit predavajucu romulina tovar zaplateny doporucene a nedosiel stale dufam ale musi povedat ze daka podvodnivckam nic tu uz nekupim je to uz skazene

moniquer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michalekova
19. feb 2014

Neodporucaaam ejsistejsi.Poslala som jej 11eur.Furt sa vyhovara,ze ma doma problémy potom,ze ma daleko postu,ze sa jej neoplati ist s jednym balikom na postu.A nakoniec ani neodpisuje na spravy.

ejsistejsi
20. feb 2014

@michalekova moja draha balik je odoslany !!! ked vam dojde chcem verejne ospravedlnenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

michalekova
20. feb 2014

@ejsistejsi Ak dojde.Tvrdili ste,ze uz ho mam mat v stredu ale nic nedoslo a stále vyhovorky.Ale ak dojde ok.

michalekova
21. feb 2014

@ejsistejsi Zial ale ani dnes nedosiel.Tak potom uz fakt nechapem.Preco mi nenapisete to podacie cislo ked ste balik poslala?

rozpravkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rozpravkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandas
22. feb 2014

dobry den.rada by som sa podelila o negativnu skusenost s predajcom legenda alias frantisek lacika. cez portal som si objednala suknu. zaplatila. cuduj sa svet. sukna mi nebola dorucena. na moje spravy predajca neodpoveda.ani na ziadost o vratenie penazi.
dufam.ze ide o jedineho PODVODNIKA na portale!

romulina
23. feb 2014

07111968 @matulikmamulik @romulina
Pekne od Vas ze tu upozornujete na nespolahlive predavajuce, ja som tiez bola viac krat oklamana :(
Ale to, ze som Vam napisala ospravedlnenie, ze som bola v nemocnici a suknu uz mate davno doma to ste sem nenapisala!!!!!!!! A dokonca som nedavno vratila jednej pani 20 € za okuliare ktore odomna kupila pre dceru a nesedia im! To tiez neni bezne!!!!!!! Ked ich kupila a informovala sa riadne o vsetkom tak ja niesom povinna vratit peniaze a urobila som to. Dalej to, ze si dalsia zakaznicka praje poslat tovar obycajne a tovar sa strati, ona samozrejme mne napise zle hodnotenie a nevymaze ho aj napriek tomu ze ja som jej vratila 2,50 € co som zase NEMUSELA!!!! Ale bolo mi to luto a mrzelo ma to .. . . . . . Tak toto je len malo z toho co sa mi za tu dlhu dobu co predavam stalo ale za dobrotu na zebrotu!!!!!!Tak pre toto som tu ja teraz oznacena ako naspolahliva, co som vratila peniaze aj za co som nemusela! tak vam velmi pekne dakujem :(

sisinka88888
23. feb 2014

pani pod nickom 1211 ma oklamala.predala mi uple znicene cizmy podla jej slov boli bez poskodenia!!!!! 😠 16 euro som vyhodila rovno oknom 😠

garzonka
23. feb 2014

@sisinka88888 dotycnu treba oznacit , aby si to mohla precitat ... @1211

sisinka88888
23. feb 2014

@garzonka dakujem

strihalka
24. feb 2014

katko999 neoporucam klamala o stavu tasky na kocik, odmita resit reklamaci a vraceni penez..

monikakireth
25. feb 2014

Prosim vas ako donutim niekoho aby sa mi ozval...Mamincka mi poslala pokazeny vyrobok a teraz ho chcem u nej reklamovat ale ona sa neozvyva na spravy..

pietra
25. feb 2014

@monikakireth skus napisat sem jej nick a pred nim zavinac. Ak sa neozve ani sem, ani do spravy, tak potom skusit kontaktovat admina

siska765
25. feb 2014

Regina Holubova si neprevzala zasielku 😠 nemam rada takychto ludi,ktori si nieco objednaju a neprevezmu 😠

martinjasen
26. feb 2014

Pekny den,

tuto temu oficialne uzatvaram a odkazujem vsetkych, ktorí maju problem s obchodom v bazari do novej temy, kde vam poradime.
Aby mamicky dostali kompetentne rady, budu v novej teme konkretne osoby, ktore vam spravne poradia.

Tu je odkaz na novu temu: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/mam-problem-s-obchodom-v-bazari-ako-to-mam-riesit/

Dakujem za pochopenie.

Martin Durina
Asmira Team