Kde kúpim kvalitné detské topánky v Žiline?

lenuschkav
19. mar 2012

Kde sa da v ZA kupit kvalitna detska obuv, konkretne prve topanocky pre dieta, ktore zacina chodit? Mate nejake osvedcene dobre znacky alebo aj take, ktorym sa radsej vyhnut? Moje dieta ma vysoke priehlavky, takze do "klasickych" topanok mu nozicka nevojde.....

brisilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henca74
19. mar 2012

ahoj, aj my sme kupovali zimne topanocky zn. Superfit na www.detskaobuv.sk, maju aj kamennu v ziline.ked maly zacal chodit, tak sme mu prve topanocky - sandalky kupili zn. sante, skus vygooglit sante, predavaju ich v zdravotnickych aj v ziline.maju dva druhy sandalok, na uzku aj sirsiu nozicku.maju klenbu, su vyssie,kozenne.malemu sme ich kupovali az do 3rokov.hlavne pozeraj aby boli nad kotnicky aby mu drzali nozku pevne a mali klenbu.a pocitaj s tym, ze za 2-3 mesiace mu budes kupovat dalsie, velmi rychlo rastie nozicka, takze niekedy sa tie prve oplati kupit aj od mamin z netu, ked deticky este nechodili a mali ich obute ken v kociku.inak nosene, ked uz dietatko chodi, by som nekupovala a neodoorucala to ani nasa neurologicka.

vendulka80
19. mar 2012

Ahoj, ja som kupovala malej topanocky v Zirafe, maju aj www.stranku, je to pri budove SSE, blizko je aj hlavna budova Alianzu. Neviem presne aka je to ulica ale odtail je kusocek na Hlinkove namestie. Neviem ci vies, kde sa kedysi stitkovalo a ockovalo na TBC, bola to taka rozpadnuta ruzova budova smerom od Stefanikovho namestia k Tescu. Teraz to je prerobene a predavaju tam zdravotnu obuv z Protetiky, aj tam sa oplati ist. Na dobrych topanockach nesetri, su to velke ceny, pod 20 eur nekupis. Ale radsej kupim kvalitu ako by som mala potom behat po ortopedoch a znicit dietatu nohy. Daj si v predajni zmerat nozicku, v Zirafe nam odmerali aj vnutro topanocky a poradili. 🙂