VÍKENDOVÁ SÚŤAŽ O 30 EUR!

daska_tesco
11. sep 2015

Milé mamičky, napíšte nám svoje skúsenosti s využívaním donáškovej služby TESCO POTRAVINY DOMOV. Či ju využívate pravidelne, alebo len pri určitých príležitostiach, aké ste mali skúsenosti s vodičmi...
Všetky vaše postrehy nám pomôžu službu zlepšiť. 😉
Jednu z vás v nedeľu na obed za správnu odpoveď odmeníme poukážkou 30 eur na nákup cez službu Tesco Potraviny domov.
https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

Milé mamičky, ďakujeme za vaše skvelé odpovede 🙂 Súťaž aj celý Týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov na Modrom koníku končí. Verím, že sa vám diskusie, súťaže aj služba 🙂 páčili.
Odmenu 30 - eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov za tip na rodinnú večeru pošleme: @labutienka6
Výherkyňa, pošli nám kontakt do správy.

keksicek
11. sep 2015

Vašu službu som využila a bola som veľmi spokojná. Nerobím to však často, prvý krát to bolo, keď si manžel zlomil nohu a nemala som s kým ísť na veľký nákup 😀 Sadli sme si k počítač a vyberali. Pán vodič bol milý, prišiel až k bytu, všetko ukazoval a vysvetlil. Mäso bolo čerstvé a ozaj pekné, ovocie tak isto. Mrazená zelenina bola stále zmrznutá 😉 Vrelo odporúčam 😎

daniela208
11. sep 2015

Osobnú skúsenosť nemám, keďže k nám nedoručujete, ale už sa teším keď sa presťahujeme do väčšieho mesta ako vašu ponuku vyskúšam.

wandie
11. sep 2015

Vasu sluzbu nevyuzivam pravidelne, ale uz parkrat som vyuzila. A vzdy sme boli spokojni 🙂

eeffka
11. sep 2015

Sluzbu som zatial nevyuzila nakolko ked sa rozhodnem ze chcem doviezt, najblizsie volne terminy su o 2dni 😖

vladuska99
11. sep 2015

Ja som tiez este nevyuzila lebo k nam sa nedorucuje co by sa mi obcas fakt hodilo lebo by som kupila len to najnutnejsie co potrebujem a nie dalsich sto veci co nepotrebujem ale hodia sa :D usetrilo by to cas aj peniaze :D kedze najblizsie tesco mam 22km a nakupovat s dvomi detmi je fakt kulturny zazitok :D

kuka221
11. sep 2015

Jednu z vás v nedeľu na obed za správnu odpoveď odmeníme poukážkou 30 eur - A aká je tá správna odpoveď ?😉 🙂

katuskapd
11. sep 2015

Nakolko u nas v Trencine este nieje, vyuzila som sluzbu na navsteve u rodicov v Nitre. Pekne sme si s maminou vybrali tovar, prehladne utriedeny, objednali, zadali cas kedy nam ma byt doruceny a o vsetko sa uz postarali pracovnici tesca 🙂 tovar dodali pred dvere v urceny cas a kedze sa vtedy zbierali este nejake nalepky, tak priniesli aj tie, to bola mila pozornost 🙂 Uz sa tesim ked bude sluzba aj tu, dost to ulahci zivot 🙂

gradula
11. sep 2015

Sluzbu som vyuzila niekolkokrat, ked som potrebovala spravit vacsi nakup a manzel nebol "v dosahu" a celkovo som bola spokojna, akurat ste sa nikdy netrafili do mojej predstavy vyberu zeleniny/ ovocia 😅

irenaliza
11. sep 2015

nemám vlstnú skúsenosť,lebo k nám nedoručujete ,ale keď čítam celý týždeň komenty zdá a,že šoferi sú slušní a usmievaví a dochvíľni,super. takže v tejto súťaži nemám šancu,ale už teraz blahoželám tej ktorá ju vyhrá a využije a jasné,že jej tovar donesie usmievaví šofér a bude mať super deň.takže všetkým prajem pekný deň a idem súťažiť na inú otázku,kde mono šanca bude.majte sa. 🙂 🙂

jarus1
11. sep 2015

Donáškovú službu som zatiaľ nevyužila, ale v okolí mám iba pozitívne ohlasy a dúfam, že sa tento spôsob nákupu dostane "pod kožu" ako napr. donáška pizze, ktorú používame už dlhšie 😀

michaelabrezovska
11. sep 2015

Osobne som tuto sluzbu vyuzila iba raz,pretoze na nakupe mi s malou ubehne aspon cas a na vela veci zabudam,tak nakupujem za pochodu,ale moja sesternica si objednava tovar cez internet ,stara sa o imobilnu mamu a velmi si pochvaluje.takze za nu Vam dakujem. 🙂

nikenzi
11. sep 2015

Donášku domov využívam pravidelne 1x za 1-2tyz.. Šoféri sú veľmi milý, vtipný, ochotný. Stále sa pýtaju ste spokojná zo zeleninou, ovocim? Tu je taky a taky datum spotreby, vyhovuje vam to? Niektoré vyrobky boli nahradene, prevziat ich nemusite... No niekedy je tych otazok strasne vela ale vždy sa nasmejeme. Som velmi spokojna. A mnoho ludi sa ma aj pytalo že ako treba objednavat, hlavne starsie tety, tak som to kazdemu vysvetlovala 😀

luculik12
11. sep 2015

ja som tuto sluzbu zacala vyuzivat pred cca 10 rokmi v anglicku a bola som z toho unesena.. vzdy som chcela, aby to bola aj na svk.. a ocenila som to najma teraz, ked mam mali dcerku.. vzdy nakupim co potrebujem🙂 a ked sa chceme ist s malou len tak pomotat( a nakupit aj co nemusime) idem do tesco🙂

ale je to fakt mega pomoc... aj to, ze mozem zvolit, ci mi to prinesu, alebo ci pre to skoci moj manzel, ked ide z prace🙂

bejkaad
11. sep 2015

donasku domov som uz parkrat vyuzila, vacsionou ked sme odcestovani a viem, ze nas pri navrate caka prazdna chladnicka, tak si objedname donasku domov. alebo ked som s detmi sama doma a viem, ze velky nakup by sme nezvladli spolu urobit. zatial som bola vzdy spokojna.

slavaf
11. sep 2015

Ja túto službu využívam pravidelne, je to naozaj veľká pomoc, nemusím sa trepať s dvoma deťmi do obchodu, nakúpim, čo potrebujem, a len si nákup prevezmem. Nám to veľmi pomáha, keďže manžel robí na smeny a ten čas keď sme spolu, využijeme určite lepšie ako chodením po nákupoch 😉 A ešte keď mám deti choré, jednoducho nakúpim z domu a hotovo. My tento druh služby využívame aj keď sme na chalupe, a nákup pekne dôjde za nami... 😉 A keď sú k tomu ešte zľavové kupóny na dovoz, je to úplne super🙂 Jediné, čo by sa ešte mohlo zlepšiť, je možnosť používať pri takomto nákupe aj zľavové kupóny clubcard.

sluchatka
11. sep 2015

Sluzbu som vyuzila zatial iba raz, ked sme isli na chatu a potrebovali sme urobit velky nakup a nechcelo sa nam trepat autom. Bola som spolojna a urcite este vyuzijem 🙂

baxovci
11. sep 2015

donášku domov využívame pravidelne, celkovo som s ňou spokojná, samozrejme, nemôže byť vždy všetko tip-top... raz sa nám stalo, že nám neprišlo jedno mlieko (v packu po 12ks sú vždy 2-3 vybraté a hodené v iných igelitkách, čo sme si neskontrolovali a jedno chýbalo). inak vždy všetko prebehlo v poriadku, v danom čase a chlapci sú vždy príjemní 🙂 ešte možno to ovocie a zeleninka by mohli byť v lepšom stave (to si radšej kupujem osobne, lebo tam si vyberiem vždy krajšie a zrelšie)

alenkaw
11. sep 2015

Dobrý deň, tiež som využila službu iba raz, ale bola som nadmieru spokojná. Vodič bol príjemný, bol ochotný s nákupom pomôcť až domov a dokonca sme dostali aj malý darček. Ak nebudem môcť ísť do kamenné obchodu, určite službu nezaváham využiť.

magdicka111
11. sep 2015

Tesco potraviny domov ,
pridajú nám kopec bodov.
K tomu kopec času ušetrí,
každý sa tomu poteší.
Priprav si zoznam určí čas
potraviny domov prídu včas.

auxtacka
11. sep 2015

Zatial som sluzbu nevyuzila, neviem ci fungujete aj u nas, musim sa pozriet 🙂

monulkaa1990
11. sep 2015

Dobrý deň my sme túto službu využili len 3krát, ale boli sme spokojní, prišli načas, všetko v poriadku, len sa mi nepáčilo, že keď nám niečo chýbalo zamenili to za inú značku ako sme si objednali. Ale inak všetko v poriadku aj vodič bol milý a príjemný.

miskamaj
11. sep 2015

Využívam pravidelne. Táto služba mi uľahčuje existenciu, nakoľko môj syn bol od malička totálne antishoppingovy 😀 Akonáhle som vošla do akéhokoľvek obchodu, krik/ rev ako keby ho z kože drali 😅
Jedna zo skúsenosti s vodičmi, taká milo- trapná, kedy ma pri vykladaní prepraviek poprosil, či by mohol ísť k nám na toaletu, v tvári sa mu menili farby z bielej na červenú, žltú, zelenú, strašne sa pri tom hanbil, no čo, keď musíš, tak musíš 😀

majik66
11. sep 2015

Sluzbu Tesco potraviny domov vyuzivame pomerne casto. Co sa tyka vodicov, zatial sme mali len pozitivne skusenosti. Ujovia boli mili a dokonca nam obcas aj nejaky darcek k objednavke pribalili 🙂

arabellka
11. sep 2015

objednavam pravidelne a nechcem uz potraviny nakupovat inak ako touto sluzbou. a skusenost s vodicmi...nebyvam v meste, ono v meste nejaky osobny kontakt... bez sance...myslim si...pribehne udychcany a rovno bezi dalej. Viem,ze pracovnici Tesco su skoleni na to, ako sa spravat. Ti, ktori dorucuju mne su prirodzene privetivi. Proste, ak ku niekomu chodis casto, prehodis par slov, posrandujes,ludia si ta oblubia aj ked nechces.Musim povedat ze praca kuriera ci uz su to pracovnici Tesco potraviny domov,alebo ini,...je stresujuca.Komunikuju s roznymi typmi zakaznikov.Od nich maju ludia automaticky velke ocakavania na spravanie, ale malo by to platit aj naopak. stalo sa mi,ze mi dorucili colu /balenie 6flias/ a jedna bola rozbita,tiekla. Pracovnik mi hned ponukol ze mi to prirodzene odpocita, cele balenie,pretoze tak bola uctovana. To ano,no ja som colu chcela. Syn tam stal,drzal colu..pracovnik zrazu vytocil cislo na niekoho z Tesca a situaciu vyriesil. Cele balenie coly mi bolo odpocitane a vzal si rozbitu flasu s obalom a zvysne coly utrel a nechal nam. Boli sme uplne ohromeni ustretovostou a rychlym riesenim.

kessinka
11. sep 2015

Donáškovú službu som využila raz, keď sa ešte len rozbiehala, a bola som spokojná, v prípade nedostatku času by som ju rozhodne využila opäť, a predpokladám že po nástupe do práce ju budeme využívať pravidelne 🙂 Jediný mínus ktorý som zaznamenala bolo obrovské množstvo plastových tašiek, ktoré mi po nákupe zostali. Pri svojich nákupoch už roky používam látkové tašky, a igelitky naozaj rada nemám - ale už je to pár rokov dozadu, takže netuším ako sa to zmenilo, dúfam že k lepšiemu 🙂

ivankajar
11. sep 2015

Dobrý deň
chystám sa uvidím

bibyke
11. sep 2015

Zial este osobnu skusenost na slovensku nemam,no v anglicku ked sme zili tak si pamatam sluzbu donaska domov a rada by som ju vyuzivala aj na slovensku,no som zvedava kedy sa aj do nasho mesta zavedie tato sluzba,bolo by to super..

melesmeles
11. sep 2015

MAXIMALNA SPOKOJNOST 😀

marietta0
11. sep 2015

Vzdy som bola spokojna, ci s tovarom, s vodicom a tiez nahradnym tovarom. Vyuzivam tak raz mesacne. Hlavne drogeriu, mineralky, toaletak, kuch utierky, mliecne produkty.

hotacka
11. sep 2015

Službu som zatial nevyužila ale určite by som ju rada už vyskušala 🙂