Aké umelé mlieko pri kolikách ?

opicka1234
17. nov 2019

Ahojte mamičky, chcela by som sa vás opýtať s akým umelým mliekom mate dobré skúsenosti, moja malička ma stále koliky a to sme vyskúšali (Sunar, Sunar proti kolikovy a Nutrilon) ďakujem veľmi pekne za každé odporučenie sme zúfalí...

julianadrx
17. nov 2019

Ahoj a neskúšali ste sa poradiť s pediatrom? Možno by vám predpísal espumisanové kvapky, pridávajú sa do mliečka, sestrinmu synčekovi veľmi pomohli, ja som dcérku aj synčeka kojila ale keď boli maličký tak som pila veľa dojčenského čaju, čo obsahuje rascu a fenikel a tiež mu to pomohlo, samozrejme piť treba pravidelne... Nepíšeš koľko mesiacov má synček, či mu už dávaš aj čajík, možno by som šla touto cestou 🙂 držím palčeky, nech sa dcérke polepší.

nikpa
17. nov 2019

@opicka1234 Kendamil mlieko sa osvedčilo u nás. Ale tiež si myslím, že by si mohla vyskúšať volake kvapky, určite ten espumisan a davala by som aj probiotiká. Ale tých kvapiek je veľa... sab simplex, coliprev, infacol, skús si niečo o nich nájsť.

malinajahoda
17. nov 2019

@opicka1234 mojej dcérke pomohol Coliprev. Tento jediný. Škoda, že som ho neskúsila ako prvý. Sab Simplex, Infacol a Espumisan l nepomohli. A probiotiká Biogaia 0 bodov.

opicka1234
autor
18. nov 2019

Ďakujem pekne, dcérke dávam aj cajik feniklovy, aj espumisan sme skúšali ten nepomahal a teraz používame Sab simplex a to pomáha ale len na chvíľočku 😏

kiki9871
18. nov 2019

@opicka1234 my sme z Nutrilonu presli na Bebu a nepomahal ani SabSimplex ani Espumisan ale nakoniec zabrali kvapky Baby Calm👍

miruschkar
18. nov 2019

@opicka1234 môj maly mal neskutočne koliky tiež sme skúšali viac mliek a rôzne kvapky nic nepomohlo ..nakoniec nám zistili alergiu na bkm a konečne všetko prestalo .. koliky sú ale bežne .. treba to len vydržať .. ešte raz tak už žiadne kvapky nekupujem ... podľa mna len marketingový ťah 🤔

lenka2710
18. nov 2019

@opicka1234 ja som dávala Bebu HA, začali jej ju dávať v pôrodnici,tak som pokračovala v nej ďalej! Hneď som začala dávať aj feniklovy cajik,ten je tuším od prvého týždňa! Žiadne koliky mala nemala, každému sadne nieco ine

miruschkar
18. nov 2019

@opicka1234 zabudla som ešte, že feniklový cajik tiež neni pre kazde babo môj neskutočne vyvadzal po ňom mal len vodu a až teraz mu začala chutiť jablko šípka od sunaru🤗

mirka2611
18. nov 2019

My sme skusali nutrilon colics, kvapky espumisan neskor coliprev teraz nam lekarka odporucila bebu sensitive pretoze koliky boli horsie a horsie ale podla mojho nazoru fakt musi dieta len z toho vyrast. Bude mat uz 3mesiace a koliky pekne ustupuju☺️

simona1709
11. apr 2020

Ja odporúčam pri kolikach kvapky Co-lactase nám jedine pomohli. Obsahujú enzým laktáza ktorý pomáha tráviť mliečny cukor laktózu. Mali sme úplne všetky kvapky od Sab Siplex bio gaja espumisan coliprev a aj feniklovy čajík krém Pupik a nič nepomohlo len co-lactase. A to len dojčím, skúšali sme aj um nutrilon Lactose Free aj francúzske mliečko ale žiadna zmena úplne to isté. Tak som snáď poradila