Skúsenosti s mliečkom France Lait

zuzkalm1989
9. nov 2012

Mamicky,chcem sa spytat, ci a ake skusenosti mate s tymto umelym mlieckom. Dakujem

puskaruka
9. nov 2012

Ja mam velmi dobre skusenosti, ak som musela dokrmovat tak tymto, lebo po ostatnych susenych mliekach, moje deti boli hladne.

babulka1978
9. nov 2012

No, my s nim mame velmi dobre skusenosti.....nasa mala mala od zaciatku problemy s kolikami, dokonca sme mali na predpis Nutrilon Comfort......vyskusali sme fakt asi vsetky...Hami, Sunar, Hipp...ale toto francuzske ma fakt milo prekvapilo....dobre a rychlo sa zaraba - bez hrudiek, malej velmi chuti, a aj cenovo je dost vyhodne....odporucam kupovat 4 balenie....vzdy tam je nejaky darcek 🙂

ankaevka
9. nov 2012

@zuzkalm1989 ja som ním dokrmovala pred 13 rokmi svoju najstaršiu a bolo dobré, nemala žiadne problémy 😉

zuzkalm1989
autor
9. nov 2012

dakujem za dopoved 🙂

zuzkalm1989
autor
9. nov 2012

my mame nutrilon, nemame problemy ale skor cenovo je vyhodnejsie?

mirabelpx
19. dec 2012

@babulka1978
@babulka1978 ahoj 🙂 a kde ho kupuješ ked mas darcek?

babulka1978
20. dec 2012

@mirabelpx to je jedno...on je v tom 4-balení pribalený pod foliou......mali by to tak predavat vsade.....

daduska881
20. dec 2012

@zuzkalm1989 ahoj aj my snim mame len dobre skusenosti...dcerka ho papala od cca 3mesiačkov a nemali sme žiadne koliky...ani ine problemy možem len odporučať 🙂 je fakt dobre aj cenovo vyhodne... 🙂 syn bol 10mesiacov kojení a potom sa odstavil a potom chvilku papal tiež francuzke a bol spokojny ani sme ine nekupovali,kedže nam sadlo toto...

mirabelpx
1. jan 2013

ja iba dobré 🙂 vyrástol na ňom môj 15-ročný syn a papá ho aj naše 2mesačné bábätko. Nezapeká, negrcká po ňom, je chutné rýchlo sa rozpúšťa, nerobia sa hrčky. A ešte aj cena je dobrá 😉 tak skúsenosti len tie najlepšie 🙂