Umelé mlieko Sunar Complex 2 - skúsenosti

marfa333
22. aug 2022

Ahojte dámy, prosím vás aké máte skúsenosti s týmto mlieckom? Tento týždeň som prestala kojiť a nasadili sme toto umelé mliečko, prvé dni bolo všetko OK ale asi posledné dva dni mi synček z neho vracia a vidím na ňom, ze mu je z neho ťažko. Spapa aj menej prikrmov, niekedy grcne aj popri papani.
Mám radšej zmeniť mlieko? Ak áno aké by ste mi odporučili? Je nejaké čo nezaťažuje moc žalúdok? Syn má skoro 11 mesiacov a pred každým spinkanim vypil toho umelého mlieka tak cca 200ml, niekedy viac niekedy menej.
Prosím poraďte
Ďakujem 😊

erikaa09
22. aug 2022

Ja som mala so sunarom dobre skusenosti ale najprv som davala Nutrilon tak aj dr. Kazala .kedze casom bol premna drahy presla som na sunar a vsetko ok. Nam zase beba nerobila dobre. Budil sa syn v noci kazdu chvilku, bolesti bruska

evica17
22. aug 2022

@marfa333 syn papa toto mliečko a úplne v pohode. Ale teda papa ho skoro od narodenia. Možno tvojmu je ťažký na žalúdok po kojeni, že buď menej alebo trošku redšie spraviť.

nikushik12345
25. aug 2022

@marfa333 Moja má 7 mesiacom a papa kendamil , je po ňom spokojná nič ju neboli a ani neplače