Z mlieka Sunar na Hipp

kaja153
24. aug 2020

Baby prosím vás...dávam malému Sunar AR plus probiotiká a sabsimplex. Malý sa nevie vykakať... Chcem prejsť so Sunaru na HiPP..môžem nechať tie probiotiká a sabsimplex alebo nie? Probiotiká máme infants dophilus. Alebo mám najskôr prejsť zo Sunaru AR na obyc Sunar?

biba95
24. aug 2020

Nemusíš podľa mňa prechádzať najprv na obyčajný Sunar a tiež si myslím že môžeš nechať probiotika určite a sa simplex by som najprv skúsila či budeš potrebovaym. My sme tiež prešli zo Sunaru na HiPP a ľutujem to. Myslela som si že ho pri sunare boli bruško a ťažko kaká. No to čo nastalo pri hippe :( ale veľa babatkam sadlo, tak držím palce

evitka83
25. aug 2020

@kaja153 pri kazdom AR moze mat problemy s kakanim bezohladu na znacku, pretoze vsetky su zahustovane. Osobne mam lepsi nazor na Hipp, osvedcil sa mi pri dcere. Syn je kojeny a dokrmovany nutrilonom colics, tiez ma problemy s bruskom a vela grcal ked bol mensi, teraz budem menit mlieko a objednala som kendamil, maju testovacie male balenie. Neobsahuje palmovy olej, ma dobre referencie aj pre deti s traviacimi tazkostami. Neobsahuje probiotika, ale tie viem doplnit cerstve priamo do mlieka. Tak uvidim.

lussinka7492
25. aug 2020

Ja by som asi Hipp nedavala...my sme skusali asi skoro vsetky znacky a Hipp sa nam vobec neosvedcil...Nam sa najviac osvedcil Nutrilon a Hami....Nutrilon ma teraz uz aj pre deti s citlivym travenim...

lussinka7492
25. aug 2020

Nam bolo povedane napr ze do specialneho mlieka probiotika nemame davat ze iba do obycajnych ako je obicajny sunar sa moze davat...My sme tiez vyradili probiotika dali nove mlieko a bol klud