amanda0405
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.
amanda0405
23. okt 2015

@aber ....práve sa ti snažím vysvetliť, že tak to nie je....ide skôr o zdvihnutý varovný prst, pretože určite je viac žienok, ktoré sa vo vzťahu s moslimom popálili, ako tých, ktoré sú s nimi šťastné...a keď to nechceš vidieť a počuť, tak nereaguj a je to vybavené...

amanda0405
23. okt 2015

@aber ....nečítala som celú diskusiu, pretože nemám na to čas, nepotrebujem niekoho presviedčať o svojej kráse a šťastí.... 😀 ale evka určite nie je ten typ, ktorý by sa posmieval a zosmiešňoval, nevyjadruje sa ako si tu opisovala....takže úplne zbytočne tu na ňu útočíš....

amanda0405
23. okt 2015

@aber ....aká taká?....že vie pomenovať veci pravými menami?...netreba hneď odcudzovať človeka, ktorý má iný názor ....má svoje skúsenosti so životom s moslimom....mimochodom ja som rovnako mala za partnera moslima a nikdy viac by som podobnú chybu nezopakovala...

amanda0405
23. okt 2015

@eva8
ahoj...myslela som že sirinkam a erjonam odzvonilo, ale ako vidím a čítam je to čoraz horšie a horšie... 🙂

amanda0405
23. okt 2015

@aber
@ali08
....evka8 bola dlhé roky manželkou alžírčana....nepoznam miernejšieho a dobrosrdečnejšieho človeka ako je ona....ako zbytočne sa tu dievčatá ponižujete a strápňujete....zdá sa,že nemáte v piatok večer iné na práci ako sedieť na stránkach MK....to vam nevedia tí vaši dokonali moslimovia spraviť lepší program?... pekný večer...

amanda0405
23. aug 2015

@sense
viac si ma pobavila ako zakladateľka témy.... 😀

V diskusii: Manžel ma oplul
amanda0405
28. júl 2015

@gabrielaslivkova
nakoľko nie som členom tuniskej polície, tak ti nemôžem odpovedať...môžem ťa ale uistiť, že ich je viac ako dosť...tuniskej polícii sa nemôže podariť chytiť a obviniť všetky osoby, takže predpokladám že tento útok v sousse nebol nanešťastie posledný...
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=13&ved=0CF4QFjAMahUKEwiIh_qRuP3GAhUCOhQKHYXPAlE&url=http%3A%2F%2Fzpravy.e15.cz%2Fzahranicni%2Fudalosti%2Ftuniska-policie-zastrelila-u-bizerty-dzihadistu-sestnact-dalsich-zatkla-1212938&ei=b0G3VciTOoL0UIWfi4gF&usg=AFQjCNHRygfchEOoffGl0AS9xHRxKMx8Xg&bvm=bv.98717601,d.d24&cad=rja

amanda0405
28. júl 2015

@katti77
@zirafkasaska
ja viem že na podobný "experiment" by ani jedna z nás nenašla odvahu, stačilo to napísať... 🙂

amanda0405
21. júl 2015

@katti77
zabudla si spomenuť ešte rusko, bali...teroristický útok sa môže stať kdekoľvek a kedykoľvek, ale krajiny arabskej jari a aj turecko považujem za viac rizikové a ja by som sa im v dnešnej dobe určite vyhla....dúfam že sa nám teda ozveš ako bolo v alžírsku....
teraz to vôbec nesúvisí s témou, ale keď tam už budeš nevyskúšala by si taký experiment tolerancie? teraz je táto téma in, akí sme slováci islamofobni a neonacisti... skús si dať letné šaty po kolená,retiazku s krížikom na krk a poprechádzaj sa po meste tak ako by si bola na slovensku....zaujímali by ma potom tvoje skúsenosti a dojmy z tej krajiny...

amanda0405
21. júl 2015

@katti77
nemusí sa to stať len v afrike, môže sa to stať kdekoľvek, ale nakoľko viem že teroristický útok zameraný na zahraničných turistov sa v tunisku stal v marci a zahynuli tam desiatky ľudí, tak sa nebudem trepať do moslimskej krajiny, kde je toto riziko omnoho vyššie...

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&ved=0CDwQqQIwBmoVChMI5uLix8frxgIVx7kUCh1NSgAG&url=http%3A%2F%2Fwww.aktuality.sk%2Fclanok%2F300242%2Fpocas-stoviek-razii-zadrzali-v-tunisku-74-podozrivych-z-terorizmu%2F&ei=sOGtVebKA8fzUs2UgTA&usg=AFQjCNG_nDEsvJ3sgjqNxA1rq8XjL3HSdA&bvm=bv.98197061,d.d24&cad=rja

amanda0405
2. júl 2015

@tenerifka
tuniský vojačik spriaznený z isis, veselý a usmievavý, zhovorčivý a milý zamieri a slovenky čvachtajúce sa v mori budú kričať, my nie sme britky....keby to nebolo tak strašné a smutné, fakt nechápem...

amanda0405
2. júl 2015

baby to myslíte vážne, že niektoré "odporúčate" alebo "uvažujete tam ísť"?????nesníva sa mi to náhodou????

amanda0405
2. júl 2015

@mia091
tak táto foto vyzerá skôr ako z akčného filmu ako z dovolenky, neviem si predstaviť seba so svojimi synmi ako sa špacírujem v plavkách okolo týchto "ochrancov"... zbraň na aute a samopaly v rukách by mi určite ostali v pamäti ako spomienka na nezabudnuteľnú dovolenku... ale ako sa hovorí, proti gustu žiadny dišputát, alebo kto chce kam, pomôžme mu tam...

amanda0405
1. júl 2015

@mircalla
@linduska86
som na stránkach MK už nejaký ten čas a máloktorý príspevok ma vie prekvapiť, ale príspevok typu že riziko stráviť dovolenku v moslimskej krajine v roku 2015 je podobné ako sadnúť ráno do auta ma mierne povedané pobavil...akoby niekto žil v inom časopriestore, situácia sa zmenila či už v moslimských krajiných, alebo v štátoch v ktorých moslimovia vystrájajú a rovnako sa obávam toho, čo nás a naše deti čaká....

amanda0405
1. júl 2015

@mircalla
zakladateľka tejto témy v úvode chcela aby sme sa "kľudne vyjadrili"...teraz je odvážna, pretože prežila dovolenku v tunisku...tak isto ako ďalšie ktoré prežili a akoby si neuvedomovali, že ak by si ten útočník vybral iný hotel, nemusela by tu ani jedna z nich byť...

amanda0405
1. júl 2015

@mircalla
ja si myslím, že je úplne zbytočné tu strácať čas...píšeš veľmi rozumne, každý kto chcel pochopil, kto nie nech aj naďalej ďúfa v šťastie...

amanda0405
1. júl 2015

no a tu sa dostávame k jadru veci, vraždil teda zrejme animátor, v múzeu zamestnanec cestovky....žiadny teroristi v hľadáčiku tajných služieb,ale obyčajní moslimovia....preto si myslím, že cestovať do moslimskej krajiny je zbytočne riskantné, čo som mimochodom napísala už v marci....
slováci mali tentoraz obrovské šťastie...

amanda0405
27. jún 2015

@abbey1
áno? zacvakáš? na čo sa tu hráš, na akú hrdinku? si pekne mimo, ak tebe sa pred mesiacom nič nestalo môžeš ďakovať všetkým svätým a nie tu rozdávať rozumy....zbytočne sa snažíš byť za inteligentnú, pretože ja som v tunisku bola niekoľkokrát a žila som tam, takže napíšem to priamo,kto v dnešnej dobe poletí do tuniska, egypta na dovolenku, koleduje si že naspäť poletí v cínovej truhle....je to zbytočné riziko, to som písala v príspevku v marci tohoto roku...tieto útoky budú pribúdať, je jedno či zavrú mešity, tunisko dávno nie je policajný a demokratický štát, a to by si mali uvedomiť všetci ktorí si rezervujú "dovolenky za lacný peniaz"...v marci už letel vládny špeciál do tuniska, prešlo pár mesiacov a letí opäť...keď si taká veľkorysá, davaj si bacha aby si si nemusela brať pôžičku... 😀 😀

amanda0405
26. jún 2015

@tenerifka
a že tých žien je ako maku vieme aj z tém vzťah s arabom, kresťanka a moslim, a podobne....

amanda0405
26. jún 2015

@gabrielaslivkova
čo sa má stať, stane sa....ale ja by som určite nešla do oblasti kde v priebehu niekoľkých mesiacov sa stali útoky teroristov zameraných na turistov....je to zbytočne riskantné...

amanda0405
26. jún 2015

@abbey1
prosím ťa aké ego, o čom hovoríš? ty si mala len jednoducho šťastie, ale tí turisti z dnešného útoku nie....išla by si aj teraz "tráviť dovolenku v kľude"?...sa zamysli...

amanda0405
26. jún 2015

@klara226
@eji
dievčatá ja by som určite neriskovala ak nie už svoj život, tak život svojich detí...zvážte si to, ja som tam bola pred niekoľkými rokmi a teraz by som určite nešla...

amanda0405
26. jún 2015

@tenerifka
no tak môžu sa spoliehať ešte na šťastie alebo na "nám sa to nestane"....na prvej strane tejto témy som napísala, načo riskovať život svojej rodiny......tieto útoky budú pribúdať...

amanda0405
17. jún 2015

pre zaujímavosť, ja mám hnedé oči, môj muž modré a náš syn zelené....ako moja mamina... 🙂

amanda0405
9. jún 2015

niekto kedysi sa rozplýval od šťastia keď trestali za vojnové zločiny srbov, čo takto zobrať si príklad aj na druhej strane?...aha zabudla som, že na druhej strane sa vrahovia a hrdlorezi nazývajú hrdinskými osloboditeľmi.. 😅

http://www.sme.sk/c/7849528/opozicia-kosova-nechce-zriadenie-sudu-pre-vojnove-zlociny.html