ccaarrlloo
Používateľ ccaarrlloo je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ccaarrlloo.
ccaarrlloo
12. jún 2017

@maggda1 máte na mysli tento? http://www.biobidet.sk/produkty/cestovny-bidet . Ja s ním skúsenosť nemám, ale kamoška si ho zaobstarávala nakoľko kvôli práci stále niekam cestuje a bola spokojná 🙂 čo sa týka "oplatenia sa", ťažko povedať, to je dosť subjektívne..

ccaarrlloo
20. máj 2017

ja mám skúsenosť s avenocom, inak viem že na hemoroidy sa odporúča kúpeľ v dubovej kôre.. záleží na závažnosti problému, hlavne to netreba nechať zájsť ďaleko len preto že sa o tom hanbíš niekomu priamo povedať.. viem že sú to nepríjemnosti, ale čo mne asi najviac pomohlo je používanie (bio)bidetu, odvtedy je pocit čistoty úplnou samozrejmosťou a veľa zdravotných komplikácii prešlo.

ccaarrlloo
20. máj 2017

@maggda1 aj my máme odtiaľ, môžem potvrdiť dobrú skúsenosť ;) ale problém je to nepekný a bolestivý, hlavne to netreba nechať zájsť ďaleko

ccaarrlloo
23. apr 2017

presne tak, skor dostanej nejaku napodobeninu v radoby drogerke a keby mala taka velka firma zle meno, davno by sa to nejako prevalilo podla mna

ccaarrlloo
21. apr 2017

@mobe mne sa nikdy nestalo, ze by parfem vonal inak z internetového obchodu. Ceny su tam ovela nizsie, nakolko - ako @liana88 pisala - kamenne predajne si musia platit najom v nakupnych centrach pripadne butikoch na namestiach ( a to su ine palky) a k tomu nejakych zamestnancov na tej predajni..

ccaarrlloo
19. apr 2017

@liana88 ja som dlho vahal nad nákupom kozmetiky cez internet, vždy som bol skorej na osobny vyber v kamennom obchode.. Ale skor či neskor to asi kazdy zisti, ze sa viac oplati kupovat cez internet, nakolko su ceny ovela nizsie.. ja som mal sťastie, že som dal na dporucania na www.notino.sk a bol som spokojny, a nakoniec aj manzelka s darcekom :P

ccaarrlloo
12. apr 2017

@maggda1 ja mam osobne s Drevonou dobre skusenosti, objednaval som cez internet matrace a problem nebol s nicim, od objednania po dodavku.. 🙂 mozem odporucat