mamickajanka
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
mamickajanka
8. apr 2016

baby poradte nieco na nedelu? co mam varit? ja uz fakt neviem :/

mamickajanka
8. apr 2016

baby ja som tak dlho uz nevidela burlive vino :/

V diskusii: Búrlivé víno
mamickajanka
8. apr 2016

@jamnicka podla mna je to dost, ale tak mlade baby si to mozu este dovolit.. ale ked som minule videla staru zenu a mala do ruzova vlasy tak som mala dost

V diskusii: Ružové vlasy
mamickajanka
8. apr 2016

no leginami by si to uplne zabila, to by bolo to najhorsie co by si si obliekla.. to uz mozes ist aj v rifliach:D

mamickajanka
8. apr 2016

baby klud len sa tu hlavne neurazajte.. nekazme si pekny piatok a vikend pred nami 🙂

mamickajanka
8. apr 2016

@erika161 toho sa nemusis bat, koza sa lahko cisti a osetruje..kupis si prostriedky na kozu a je to uplna pohodicka.. biela sedacka je velmi pekna, myslim si ze budes spokojna 😉

mamickajanka
5. apr 2016

@lenocka80 ved tak sa to aj hovori ze ked najmenej cakas vtedy to pride, nie? 🙂

mamickajanka
5. apr 2016

@zuzka199 dakujeme za opytanie 🙂 ako to vyzera? niekedy mam pocit ze som v blazinci, nestiham po nich upratovat, su velmi zive, cize obavam sa co nas caka s nimi doma v puberte, ale tak na druhej strane som rada, ze su take aspon viem, ze ich doma mam :P

mamickajanka
5. apr 2016

@evkafekete dalo to zabrat, ale pozri boli aj na umelom mlieku a nic im neni, su zdrave, krasne rastli a papali akoby to bolo materske mlieko 🙂 len treba vybrat to spravne mliecko a vzdy bude ako ma byt..

mamickajanka
5. apr 2016

@huahua ja mam este aj s huspeninou dost velky problem :D

mamickajanka
30. mar 2016

@huahua zjes vsetko co teba nezje? :P

mamickajanka
30. mar 2016

@lenicka2609 za nedlho budeme pat rockov oslavovat 🙂

mamickajanka
30. mar 2016

@gabi58 tak aspon viem akej znacke sa vyhnut a na ake sa orientovat 🙂 ono na cene asi ani nezalezi.

mamickajanka
24. mar 2016

@andralili skoda ze som o tej knizke nevedela skor :(

mamickajanka
24. mar 2016

urcite behnite k lekarke ak su to kiahne nech vam da masticky

mamickajanka
24. mar 2016

ja si s vami tiez rada popisem 🙂

mamickajanka
24. mar 2016

nechaj ho tak zaspavat vo svojej izbe on pochopi ze plac mu nepomoze a zvykne si a uz nebude plakat

mamickajanka
24. mar 2016

@sima410 zhodli sa nakoniec na takej neutralnej bledej a su na nej take vzory. Chceli najprv kvetinkove a neviem ake ale ja som im povedala ze to uz budu mat na dlhsie obdobie nech si daju nejaku neutralnu tak ma nastastie posluchli a vybrali peknu tapetu. Takze skrinu uz mame aj doma 🙂

mamickajanka
24. mar 2016

@moncika789 ako ste to zvladli?

mamickajanka
24. mar 2016

@hanula11 jezisinko este ze stihli vypnut ten vlek.. chudatko

mamickajanka
24. mar 2016

@snezienka12345 to hlavne zalezi od toho ake potraviny budes nakupovat, ci drahsie a kvalitnejsie alebo co najlacnejsie. Pokial sa zdravo stravujete tak na potraviny miniete vela penazi.. V dnesnej dobe su velmi drahe potraviny

mamickajanka
24. mar 2016

@gabi58 takze siemens susicka je dobra? odporucila by si ju?

mamickajanka
24. mar 2016

@erika161 super ze si bola aj na tej vystave aspon si videla viacej firiem ake maju sedacky a aspon si sa vedela rozhodnut 🙂 A bola si uz aj v tej predajni? Ako citam ze budes mat skrinky v otieni bardolino tak urcite si vyber bledu - bielu sedacku 😉

mamickajanka
24. mar 2016

to ani mna nikdy nenapadlo ze na stahovanie sa dava volno z prace, same novinky sa tu podozveda clovek 🙂