Ošetrovateľstvo - externe

janakuul
23. dec 2021

Ahojte, robili ste si niektora VS osetrovatelstvo externe a robite po skonceni v nemocnici, a praca Vas bavi a naplna? mam vystudovanu VS zdravotne zameranie, aj strednu zdravotnu skolu, ako laborant. Momentalne pracujem v zdravotnictve, skor kancelarska praca, bozp, ochrana zdravia, kontroly...a neviem,ci by som to chcela robit dalsich 35 rokov, a myslim,ze osetrovatelstvo by ma viac naplnalo...aj ked viem,ze ocakavania a realita su niekedy velmi vzdialene od seba.

macekovam
23. dec 2021

@janakuul a ake mas ocakavania?

aeruginosa
23. dec 2021

Radsej dentalnu hygienu nez osetro..

mia247
23. dec 2021

Ahoj, ja som zubná sestra a aktuálne študujem ošetrovateľstvo externe. Žiadalo sa mi zmeny. No musím ťa upozorniť že študovať popri práci a k tomu ak máš deti je poriadny zaberak ..

naloxon
23. dec 2021

@janakuul Áno študovala som externe ošetrovateľstvo a práca ma napĺňa vlastne to beriem ako hobby...mám strednú zdravotnícku, diplomovanu sestru a VŠ chcela som aj doktorát ale prišli deti tak to zatiaľ nechávam tak...

tinka_9
30. dec 2021

@mia247 prosím vás kde študujete?🙂

mia247
30. dec 2021

@tinka_9 na VŠ Sv. Alžbety 🙂

tinka_9
31. dec 2021

@mia247 a ako je to casovo narocne?Kedze aj pracujem no mimo zdeavotnictva

mia247
31. dec 2021

@tinka_9 tam je podmienka ak chcete študovať externe , že musíte byť zamestnaná v zdravotníctve , nakoľko si prax nahrádzate v práci. Inak máme prednášky zväčša piatky do večera a v soboty. No skúšku sú aj cez týždeň , zatiaľ sme dištančne.

ksenzy1
13. okt 2023

@mia247 ahoj,sice starsia tema ale prosim Ta kolko je tam v prvom rocniku skusok v zimnom semestri ? Dakujem

mia247
13. okt 2023

@ksenzy1 ahoj, fuuha musela by som nazrieť do indexu🙂