Trenčianska univerzita A. Dubčeka - externé štúdium

kk3
7. jún 2021

Ahojte! Študoval niekto z Vás EXTERNE na Trenčianskej univerzite A, Dubčeka na fakulte sociálno - ekonomických vzťahov? Ak áno, tak by ma len zaujímalo, aké ste mali dosiahnuté študíjne výsledky, pretože chcem vedieť, či by ma vlastne na externú formu prijali, keďže tam berú približne 90uchádzačov a na denné až 200.

monika494
7. jún 2021

@kk3 a co ides studobat? Personalny manaznent ci verejnu spravu? Ja som tam pred rokmi navstevovala spominany druhy obor a je mi to v praxi prospesne ako mrtvemu kabat 🤪

kk3
autor
7. jún 2021

@monika494 Skôr by som chcela ten personálny manažment 😀 Najradšej by som išla hneď robiť, ale príde mi že väčšie uplatnenie budem mať, ak si tu výšku spravím, preto rozmýšlam nad tou externou formou viacej 😀

monika494
7. jún 2021

@kk3 no, neviem, ved uvidis co ti tu napisu ini ludia.. Skor si pozri ponuku prace a rozhodni sa podla toho co teraz hladaju..

luxinka777
7. jún 2021

@kk3 ahoj zoberu ta urcite. Moze sa ti ta VS zísť. Zalezi co mas za strednu skolu.

petraaa1109
7. jún 2021

Ahoj 🙂 ja som študovala externe personálny manažment na tnuni, neviem ako je to teraz, ale na túto školu nebol žiaden problém sa dostať, či už pre lepších alebo horších študentov než som bola ja 🙂 štúdium som zvládla popri práci

kk3
autor
7. jún 2021

Ďakujeem za pomoc 😇 skúsim asi teda dať prihlášku na externé, lebo viem, že by som potom ľutovala že som nešla😀

ivka225
7. jún 2021

Je vobec mozne, ze by na "vysoke skoly" typu Trencin, Skalica, Sladkovicovo, Dubnica ... niekoho nevzali?

kk3
autor
7. jún 2021

@ivka225 Netuším, práve preto sa pýtam😂

ivka225
7. jún 2021

@kk3 podla mna prijmu kazdeho, kto vie citat a pisat ... alebo aspon jedno z toho

dasiacik
10. feb 2023

@petraaa1109 Ahoj. Prosím ťa, pomohlo ti toto štúdium pri hľadaní práce? Alebo, spýtam sa inak-vybrala by si si znovu tento odbor, keby si mala možnosť?

dasiacik
10. feb 2023

@kk3 Ahoj. Aký odbor si si nakoniec vybrala? Si spokojná?

kk3
autor
10. feb 2023

@dasiacik ahoj, nakoniec som nešla 🙂

dasiacik
10. feb 2023

@kk3 Prečo si si to rozmyslela?

lenca_09
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima_252
Autor odpoveď zmazal
Zobraz