Po akom čase určenia tehu ste dostali tehu knižku?

gigus
5. mar 2015

Ahojte mamičky, mám síce len podozrenie na tehu ,ale zaujíma ma či sa hneď dostava aj knižka ďakujem za skoré odpovede 🙂

moni244
5. mar 2015

@gigus nie, nedostava, mna doktorka objednala na krv v 10 tyzdni a potom po vysledkoch mi vystavila knizku

belllinka
5. mar 2015

@gigus Knizku dostanes az okolo 12-teho tyzdna

stanislavao
5. mar 2015

@gigus nie nedostava.

liebling98
5. mar 2015

@gigus vždy až po odberoch, čiže okolo 11-12 tt. NT vyšetrenia mi už písal do knižky.

gigus
autor
5. mar 2015

Baby prečo až tak neskoro? Nechápem

lavinis
5. mar 2015

@gigus hneď jedine, že by si prišla až tak v 8.týždni 🙂 ale závisí od gynekológa
Ja som dostala na konci 9.týždňa po kontrole akcie srdiečka 🙂

crazybabenka
5. mar 2015

Ja som dostala knizku az v 12tt

liebling98
5. mar 2015

@gigus lebo skôr Ti tam nemá čo napísať. Okrem toho, väčšina neúspešných tehotenstiev končí spontánne práve v prvom trimestri.

suge
5. mar 2015

@gigus Hlavný dôvod takéhoto, podľa teba neskorého vydávania tehotenskej knižky je fakt, že mnohé tehotenstvá vo včasnom štádiu (cca do 12. týždňa tehotenstva) príroda rieši svojsky - potratom. Jeho dôvody môžu byť rôzne 😒 . Viem, je to smutné, ale taká je realita ☹ . Práve preto sa väčšina gynekológov prikláňa k neskoršiemu vystavovaniu knižky - neskoršiemu v zmysle "nie vtedy, keď ešte len prvýkrát vynechá menštruácia". Je to dosť zjednodušené vysvetlenie, ale dúfam, že som pomohla. Držím palce, nech všetko dopadne dobre! 🙂

lilly30
5. mar 2015

Ja som dostala uz v siestom tyzdni

lavinis
5. mar 2015

@lilly30 niektorí lekári dávajú skôr, ja tiež už v 9 tt, som bola prekvapená

bonaqa2013
5. mar 2015

pri 3 tehu mi lekárka vystavila tehu knižku hneď. Prišla som v 14 tt, podľa sona robeného v ten istý deň som už bola 15tt. Samozrejme príznaky žiadne tak to bol taký menší šok. Dcéra má 6 rokov.
Neviem načo baby chodia tak skoro k lekárke, však ak neplánujú interupciu tak je to zbytočné. A čo sa má stať, stane sa.

rebekamarcusko
5. mar 2015

pri prvom tehptenstve som dostava v 12.tt a teraz na zaciatku 9.tt zalezi aj od lekara

ivet1371
5. mar 2015

Davaju 8-10tt

miculiatko
5. mar 2015

Ja som dostala tiez myslim ze v 9 tt

jasminet
5. mar 2015

pri prvom tehotenstve som dostala hned, cize asi v 8tt, pri druhom az v 12tt lebo skor nepovazoval lekar za potrebne ma hoci aj vysetrit....

klaudisa
5. mar 2015

ahoj ja som dostala v 7 týždni doktorka skonštatovala že srdiečko bije tak vystavila knižku

bettynka222
5. mar 2015

@gigus ja az v 13tt. Tak neskoro preto, lebo do 4 mesiaca (13tt) nie je vobec iste, ci tehu vydrží...

ruzovykvietok
5. mar 2015

Ja som momentálne 16tt a stále som knižku nedostala

michala.s
5. mar 2015

v 9tt som bola u dokiho, sonom potvrdil tehotenstvo a zobral krv o 2 tyzdne cize v 11tt som si prisla pre vysledky krvy a dostala som aj knizku

babatkoo
5. mar 2015

V 13 tt

monhla
5. mar 2015

Pri prvej v 7tt, pri druhej v 8tt a teraz v 9tt / mala som prísť o týždeň skôr, no pre chrípku som išla neskôr/. To bolo v TT. Vždy až po zistení akcie srdiečka.
Kamoška chodí do HC a dostala oba razy knižku až v cca 11 -12 tt, keď išla na tie prvé krvné testy.

radka752
6. mar 2015

U dokyho som bola prvýkrát v 6tt, vtedy iba potrvdil tehotenstvo a potom o mesiac, kedy som bola 1. krát v poradni mi dal knižku, čiže asi v 10 tt. Už sme videli aj trojcentimetrového drobca 🙂

wika157
6. mar 2015

Ja som v prvom tehu dostala az v nejakom 11-12 tyzdni a teraz pri druhom ju mam uz od 7. tyzdna hned ako bolo vidiet akciu srdiecka 🙂

22beba
6. mar 2015

ja som dostala v 5 tt...

marianna275
14. mar 2015

ja som ju dostala po ukoncenom 10 tyzdni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre