Tehotná hneď po pôrode

nika95
27. júl 2014

Ahoj baby mam trojmesacnu dcerku doma , a som znova tehotna stalo sa to niakej s vas maly ste hned dve deti po sebe a ake boli vase pocity , a ako to brala rodina a vy ?

janinah
27. júl 2014

známej sa to stalo,nezvládla to a šla na interupciu,bolo to dávno,ale dodnes ju to trápi 😒 držím prsty,nech je všetko v poriadku a neboj sa,zvládneš to...

smajlik323
27. júl 2014

boze dievca mas 20 ci kolko rokov a kazdy den tu vytváraš s touto otazkou témy ...trebalo mysliet pred tým a nie teraz ....

nika95
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajlik323
27. júl 2014

no nemam ti co zavidiet uz v prvom fore ti kazdy pisal ,ze si tehotna aj ti pisali ,zeny co boli v takej situacii...

smoulinka13
27. júl 2014

Nezavid mi tehotenstvo?? To su hrube slova, nikto tu take nic nepise

mamulienka30
27. júl 2014

@nika95 - toto musis riesit doma, s nami na fore nic nevyriesis, skusenosti su tiez o nicom, kedze kazda to preziva inak, ma ine zazemie, ine deti, ked sa ti narodi vrestadlo bude to ine, ako ked sa ti narodi kludne spiace babo. Vzchop sa a prestan plakat a uzivaj si tehotenstvo a babiku, ktoru uz mas doma. Vela zien take stastie nikdy mat nebude.

ivetkab.
27. júl 2014

Moja kamoška má medzi deťmi rozdiel rok. takže tak ako budeš mať aj Ty. A sestra má rok a mesiac rozdiel medzi chlapcami. no a ja ... ja mám tri deti za tri roky ... 🙂 Stále mám rozdiel rok a pol. Nebolo to ľahké. Najťažšie to bolo keď sa narodila najmladšia. Syn mal tri roky, stredná rok a pol a do toho prišla najmladšia. Takto sme si to aj plánovali. Natrápila som sa a hlavne ak Ti nemá kto pomôcť. Ale, teraz už dvaja starší sa pekne zahrajú a najmladšia všetko opakuje po nich. Nič sa neboj. O desať rokov nám už bude fajn ... 😀
@nika95

kikuska84
27. júl 2014

Ahoj ja som v porodnici bola s babou tiež mala 3mesačneho chlapčeka a bola tehotna hlavne bud v klude neboj zvladnešt to musiš mislet na dietatko ktore maš a nerozmyšlaj napotrat rodičia ty pomožu držim palce pa

maarlie
27. júl 2014

@nika95 bývalý priateľ má 2 bratov: o 11 mesiacov staršieho a o 11 mesiacov mladšieho 😀

kristina39
27. júl 2014

ja som ostala tehu 4mesiace po porode 2 krat..mam 3 deticky behom 3 rokov...a zvladam..

shrekula
27. júl 2014

Mne sa toto presne stalo pred 15 rokmi. Porodila som dcéru a do 3 mesiacov som otehotnela. Ako bol to šok, neuvažovala som nad interupciou ani náhodou, ale nevedela som si ani predstaviť ako budem vychovávať 2 deti naraz. Bolo to fakt ťažké, nebudem ti tu písať, že to bola prechádzka ružovou záhradou, staršia dcérka bola dokonca hyperaktívna, takže som si užila, ale neľutujem. Som rada, že sa takto zadarilo, už sú veľké a sú to nielen sestry, ale aj najlepšie kamarátky. Držím prsty 🙂

sharmari
27. júl 2014

Ja by som sa potešila... A bolo by mi jedno kto by si čo myslel... Jediné čo ma odrádza je, že by som si dcérku chcela ešte užiť samú a až potom jej robiť súrodenca... Možno už na budúci rok 🙂

katkabg
27. júl 2014

Ahojky hlavu hore,mojaa kamaratka ma dve dcerky.Ked mala jej prva dcerka 4 mesiace ona opat otehotnela.Narodila sa jej aaj druha dcerka a bum vtedy ich manzel opustil.Ostala sama naa dve babiky,naarocne nenarocne zvlaada to.Pomahaju jej aj rodicia a ja som na nu pysna ako to zvlada 🙂 maju okolo dvoch troch roov neviem presne.Kolkorazi pise ze maa jena ju zobudila o 4 rano,ae nikdy sa nestazuje.Miluje ic nadovsetko'Snad som pomohla.Vela sil a nabuduce daj uz pozor 🙂

nika95
autor
29. júl 2014

@sharmari ved to chcela som si ju uzit ako sa len da teraz si budem uzivat dvoch ale tesim sa aspon nebude sama a bude sa ma skym hrat 🙂

nika95
autor
29. júl 2014

@mamulienka30 ja viem , len mi je luto ze si malu teraz neuzim ked bude dalsie a ale uz sa tesim velmi som zvedava co to bude >D 🙂

nika95
autor
29. júl 2014

@kikuska84 no neromyslam na potrate to nikdy je to krute jasne ma mi kto pomoct 🙂 velmi sa tesim uz a dakujem 🙂

mamulienka30
29. júl 2014

@nika95 - ale ved si ju uzijes ♥ Len budes mat na nu o par mesiacov trosku menej casu, ale ona si to ani tak neuvedomi, lebo bude este malicka 🙂

xara1233
31. júl 2014

narazila som tu na par bab co maju 3 mesacny rozdiel medzi detmi. Skus sa s nimi porozpravat? No potrat urcite nie to by si si nikdy neodpustila

dismonika
19. aug 2014

ahoj, ja som v rovnakej situacii, vcera som si objavila na teste 2 ciarocky a doma mam 4 mesacnu dcerku - velmi sa tesim, ani vo sne by ma nenapadlo, ze sa takto postasti - a to sme ani neplanovali 🙂 moja teta ma tri deticky po sebe a povedala, zeby nemenila 🙂 No zo zaciatku to mala dost o drzku a to budeme mat aj my... ale zvladli to ine zvladneme aj my 🙂

bandikovajana
19. aug 2014

baby mozem sa pridat aj ked niesom tehotna. mam taku hlupu otazku ako funguje to otehotnenie pocas dojcenia ked nemate mrchu. ovulka normalne funguje aj ked neni mrcha? my sa snazime o babo mam doma 3,5rocnu dcerku a vysadila som HAK prisla mrcha po poslednej tableke ale dalsia mi uz neprisla uz to budu 3 tyzdne co mi meska ale test nic neukazuje. myslim ze len mrcha si prosto neprisla ze tehotna niesom ked test neukazal nic ale chcem sa spytat ci ma vyznam sa snazit aj ked ta mrcha vynechala. snach ma chapete co sa pytam a nevyzeram tu ako totalna trapka 😒

janicka11
19. aug 2014

juj baby narazila som na takutu skuoinku,a musím opvedať že st evelmi skvelé maminky som milo prekvapená kedeže zvládnete takéto niečo...možno by osm to dala aj ja ale ako prvé bysom sa nalakala,,,ale musí to byť krásneee 😝

dismonika
19. aug 2014

@bandikovajana ahoj - no jeden moj znamy takto prisiel k druhehu dietatu. Mali chlapceka, jeho zena ho intenzivne kojila a nemala menzes, spoliehali sa teda na to, ze dojcenie je spolahliva antikoncepcia a ked mal maly 5 mesiacov, ona ostala znova tehotna. Druhe sa im narodilo dievcatko, dnes su z nich uz pubertiaci 🙂

mayushka123
19. aug 2014

moja sestra sa narodila keď som ja mala 10mesiacov 🙂 a mama to zvladla aj ked to určite nebolo ľahké. Chodili sme potom spolu v škole aj do jednej triedy. Boli sme ako dvojičky. Dokonca nás aj rovnako obliekali 🙂

zuzu82
19. aug 2014

@nika95 Ahoj, my máme doma 3 detičky po sebe (rozdiel medzi prvým a druhým synom necelých 19 mesiacov, medzi druhým synom a dcérkou 13 mesiacov, takže 3 deti v priebehu 2 rokov a 8 mesiacov). Zvládli sme to a zatiaľ to zvládame, takže to zvládnete aj vy. Môj názor je - kde je vôľa, tam je cesta. Reakcia rodiny z manželovej strany žiadna, zo strany mojej rodiny strach o môj zdravotný stav, nakoľko som mala komplikovaný druhý pôrod a závažné komplikácie tesne po pôrode. Moje prvotné pocity boli zmiešané - ostala som zaskočená (brala som HAK + som dojčila) a zároveň sa na maličké tešila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre