Bezmliečne vianočné čokolády

pipistrel13
25. nov 2023

Zdravim vas,neviete prosim vas,kde by som mohla zohnat bezmliecne vianocne postavicky (anjel,cert..),kolekcie a salonky?Nie bez laktozy,ale uplne bez mlieka,mala je alergicka na kravsku bielkovinu.
Dakujem

stormie
25. nov 2023

Nikde 🤷‍♀️ jedinu cokoladu ktoru moze je horka a to si tiez davaj pozor lebo nie kazda je bez BMK, tieto vianocne/velkonocne byvaju z lacnej “cokolady”, urcite nie z kvalitnej tmavej - vlastna skusenost

nienna3
25. nov 2023

@pipistrel13 v Lidli majú viacero bezmliecnych sladkosti - salonky, pernicky, marcipan. Nie som si istá tými figúrkami. Je to ich značka - favorina. Ale teda v zložení píše, že môže obsahovať stopy mlieka. Tak neviem či je to ok alebo nie (manžel ma laktozovu intoleranciu a keď je len “môže obsahovať stopy” tak je to ok). Pripadne niečo veganske - dá sa nájsť v “bio” obchodoch

nikpa
25. nov 2023

@pipistrel13 my kupujeme v Lidli, tam majú veľa sladkostí vegan, pre aktuálne obdobie, či už vianočné alebo veľkonočné. Aj v zelenom obchodíku som kupovala lizatka čokoládove Mikuláša.

lumatri
25. nov 2023

@pipistrel13 v Lidli maju teraz strieborne salonky Deva bez mlieka a aj marcipan v horkej cokolade bez mlieka. Figaro ma v ponuke postavicky z chutnej horkej cokolady bez mlieka. Deva ma cokoladove sviecky na stromcek z horkej cokolady. V DM maju v ponuke tiez vianocne sladkosti a su tam viacere bez mlieka. Tiez to riesime v nasej rodine.

plnenapaprika
26. nov 2023

@pipistrel13 v akomkolvej bioobchode vegansku

lucik194
26. nov 2023

uplne v pohode zozenies, existuju aj veganske

je tu skupina alergia bkm a intolerancia na laktozu, baby tam urcite poradia, mnohe maju deti x rokov s alergiou, niekde to kupuju.....

adventne kalendare mavaju v dm vzdy dobry vyber a pozri Deva, oni aj mnohe tycinky maju bez mlieka

pipistrel13
autor
26. nov 2023

@plnenapaprika no praveze som nenasla vianocne..

pipistrel13
autor
26. nov 2023

@nikpa dakujem,pojdem pozriet

pipistrel13
autor
26. nov 2023

@lumatri dakujem pekne,zajtra vybehnem

plnenapaprika
26. nov 2023

@pipistrel13 mozno este skoro..

ella133
10. dec 2023

@pipistrel13 ja si kupujem v Bille rapunzel (nugat) chuti výborne 😅 cena je 2,89€

llucia7
20. apr 2024