AAA Auto - odstúpenie od leasingu

lukain888
26. nov 2016

Zdravim kupil som s AAA Auto auto na leasing s akontaciou 0%. V AAA my povedali ze auto je v poriadku a nic snim neni no o 3 tyzdne(je to dost neskoro ale som neskuseny) som zistil ze auto nema stk ani emisnu nalepku ale ma ju spravenu,pricom som ako jediny doklad dostal ku autu prefoteny technicak a ziadne protokoly o stk nemam ani original.Neskor som nahliadol pod kapotu a vsimol som si korozie na viditelnych miestak plus je v motore dost zaneseneho piesky ako keby bolo po zaplave,pritom v aaa ma o tomto vobec neinformovali(to som ho prekontroloval len okom) bol som v aaa riesit odstupenie kde my povedal ze to neni vobec dovod od odstupenie od zmluvy a ze mam sa obratit na BA centralu kdr som volal asi 5x a nic.Prvu splatku som este nezaplatil a nemam v umysle ani platit za auto ktore bolo dost pravdepodobne po vodou.Chcem sa opytat ci mam este obvolat ich a ak to bude bez odozvy ci sa mam obratit na policiu.Poprosim moc o radu a dakujem

andrzey
26. nov 2016

Ja neviem k tomu poradiť ako postupovať,ale určite by som skúšala všetko možné ,aby som odstúpila hneď na začiatku.My sme mali z AAA auto s akontáciou 0 a doteraz banujem,,Sme za obyčajnú už ojazdenú fabiu zaplatili ako za novú oktáviu a ešte keď sme mali oneskorenie splátky tak nám dali dobre pokuty a zrátali nám to v 100vkách eur.Keď sme chceli odstúpenie od leasingu,tak len s tým,že musíme aj tak splátky doplatiť,pretože auto malo hodnotu možno vtedy 4000,ale mi sme dali zaň niečo cez vyše 8500 eur a po troch rokoch sme platili už len úroky pre firmu,mali by sme problémy,tak sme to radšej doplatili.Skúste nejakých poradcov ,policajtov ako na nich.Držím palce.

lukain888
autor
26. nov 2016

No jasne to budem skusat lebo 4rocny passat B7 aby mal korozie na sroboch aj zaneseneho piesku a hrdzave platne vzadu dost to by nemal mat pricom ma nabehane 170k km porobil som aj par fotiek co som zbadal okom.

mia265
26. nov 2016

Nič v zlom,ale asi ste dosť ovplyvniteľný človek, keď ste kúpil auto bez pozretia, veď to si musí človek poriadne skontrolovať. A od tých psychopatov, po hodine strávenia na pobočke,ak človek sleduje,ako sa správajú, tak každý normálny sa zdvihne a odchádza...Neverím,že vám ničo vrátia

novana
26. nov 2016

Lepšie by poradili muži, skús radšej sesterský portál http://www.modrastrecha.sk/ tam chodí diskutovať viac mužov, alebo nejaké diskusné fórum o autách, vygoogli si, npr aj tu sa diskutuje http://www.tipcars.com/forum-koupe-ojeteho-pass...