Aká je potrebná dĺžka vlasov k predlžovaniu?

zdencaaaa
6. nov 2019

Ahojte, rozmyslam o predlzeni mojich vlasov. Mam ich akutalne kratke a preto sa chcem spytat aka je minimalna dlzka vlasov vyhovujuca na predlzenie? Nechcem vlasy po pasy, chcem ich len zahustit a dat po plecia. A este otazka dobra kadernicka v okolo Topolcian ktora by to vedela, dakujem

nesssa23
6. nov 2019

@zdencaaaa ahoj spravíš chybu keď si ich dáš predĺžiť lebo s krátkych vlasov ti nič nezostane ani ti nenarastu budú celé zničené s predlzenych vlasov.

nistika
6. nov 2019

@zdencaaaa mne sa veľmi páčia tie afro účesy-vrkôčiky ale skúsenosť nemám. jednak sa bojím zničenia vlasov tiež, jednak to padanie-oni tvrdia že vrkôčiky k padaniu nepomáhajú, ale tak logicky čo všetko je tam zapletené navyše istá ťarcha to asi bude na tie vlasy....do klasického predlžovania by som nešla. ono je to nakoniec vždy vidieť...teda ak nemáš vždy perfektne nastailované vlasy. a mňa to dosť irituje keď to na niekom vidím- či už rozdielne dĺžky farby alebo priamo úchytky. pri afro nič z toho vidno nieje

sheila72
7. nov 2019

Stačia ti aj krátke vlasy ale ja by som si ich nechala narásť práve po plecia... Pretože predtým ako sa to predĺži, treba vlastné vlasy prestrihať, aby nebolo tak vidieť ten skok. Poznám baby, ktorým to nie je vidno - samozrejme že ich treba mať aspoň nalakované ale zas také brutálne stailovanie to nie je. A v dnešnej dobe je už veľa metód, ktorými sa predlžuje.