Aké mobilné aplikácie využívate?

mijunik
3. mar 2019

Ahojte, len ma tak zaujíma, ake mobilné aplikácie, ktoré vám nejako pomáhajú, používate. Teda po mojom povedané - aké užitočné aplikácie máte nainštalované v mobiloch? Manžel totiž krúti hlavou, že vôbec nechcem využívať všetky výhody mobilu. Ale keď mne stačí telefonovať, písať SMS, fotiť, ísť na internet, do kalendára, pisať si poznámky. A ešte baterku, navigáciu a časovač využívam. Pred týždňom som objavila a nainštalovala som si aplikáciu na zapisovanie a vyhodnocovanie hodnôt krvného tlaku. 😁 Óóó, veľký pokrok... 😄 Pripadám si pri manželovi niekedy ako z praveku. 😄😄 Ale rada si prečítam, čo využívate vy, možno tu nájdem nejaký dobrý tip.

ciarraa
8. okt 2019

@klaudi31 Len si davaj potom pozor trosku lebo oni tam maju cislovanie normalne 36 38 40 atd ale potom maju aj cislovanie, ze s m l xl a tam ty ked mas normalne m/l tak tam ti bude uplne stacit ked si objednas to mko

klaudi31
10. okt 2019

@ciarraa fakt? to majú takto? a keď si dám 42 a xl to neni to isté? ja som si myslel že je :O

vetva99
22. okt 2019

@ciarraa vies co neriesila som to, mali sme v rodine nejake problemy, to je zaujimave, znie to fajn a asi by som to aj kukla co to da a bolo by to fajn lebo tieto vsetky stranky na pozeranie filmov su take no musis tam tie reklamy vyklikavat a to sa mi vobec nepaci.

alenka551
31. okt 2019

Ahojte, chcela by som si objednat z ebay ma niekto skusenosti?

ciarraa
26. nov 2020

@klaudi31
@vetva99 Ahojte baby, ako sa mate? Ja po dlhej dobe by som sa potrebovala poradit ohladom nejakych aplikacii, zaujimal by ma vas nazor alebo teda skusenosti tak budem rada ak sa tu k tomu trosku vratime ;) A napiste kludne aj co mate nove za ten rok

klaudi31
27. nov 2020

@ciarraa ahoooj ale vieš čo dobre celkom 🙂 vzhľadom na situáciu si myslím, že to zvládame dobre. nové asi nič také nemáme, teda asi nič také veľké 🙂 a čo by si si chcela spýtať?

ciarraa
28. nov 2020

@klaudi31 Fakt? Za celý rok nemáš nič nové? Tak nemusíš mi hovoriť keď nechceš no :D Ale som rada, že sa máte dobre 🙂 Vieš čo chcela som spýtať či využívate aplikácie čo majú operátori a či máte vyskúšané napríklad aj viaceré, že kde to majú tak najlepšie zmáknuté a tak vieš 🙂

klaudi31
29. nov 2020

@ciarraa a tak niečo by bolo, teda je toho dosť ale vieš tak spomenúť si na to čo bolo za celý rok, nie že by som ti nechcela povedať 🙂 fú čo ja viem, porovnávať moc asi nemôžem, ja som s tou mojou celkom spokojná, spravím cez ňu všetko čo potrebujem

ciarraa
30. nov 2020

@klaudi31 Ale jasné ja to chápem 🙂 A predsa len tento rok asi ani nebolo tak celkovo co nove zazit a tak. A mozes mi teda napisat k akemu operatorovi ta aplikacia patri? A ako to tam funguje?

klaudi31
1. dec 2020

@ciarraa vies co ja mam stvorku a ta ma ved tiez uz vlastnu aplikaciu nejaku dobu. na zaciatku som tak nevedela uplne, ze ako tam vsetko spravit ale teraz uz som si uplne zvykla a myslim, ze je to jednoduche. vies si tam napriklad aj ulozit kartu a potom sa ti platby normalne stahuju

vetva99
1. jan 2021

@klaudi31 hm ale ja na to napriklad tiez nie som uplne nejaka nadana tak neviem ci by som napriklad vedela robit s tou aplikaciou ked mi to nikto nevyvsvetli :/

vetva99
1. jan 2021

@ciarraa ahoj a nie je to uz teraz taka normalka, ze kazdy operator uz ma svoje aplikacie? akoze ja to vobec nevyuzivam lebo sa tam neviem moc orientovat a len mam na to potom nervy.

ciarraa
3. jan 2021

@klaudi31 Prečo si nevedela čo s ňou robiť? Majú to nejaké náročné alebo tak? Prepáč ak sa moc vypytujem ale ja som tiež celkom taký antitalent na takéto veci a tak sa bojím, že by som s tým vôbec nevedela robiť keby to bolo náročné

ciarraa
3. jan 2021

@vetva99 A s čím tam máš taký najväčší problém?

klaudi31
3. jan 2021

@vetva99 jaj ale to nie je vobec take tazke neboj sa. vsetko tam mas oznacene a ked sa prvy krat tym preklikas tak tam uz potom isto najdes co budes potrebovat hned. ja soms i na to celkom rychlo zvykla

klaudi31
3. jan 2021

@ciarraa nie vobec praveze len pred tym som to cez aplikaciu neriesila nic takze to bola pre mna taka novinka ale rychlo som si zvykla a teraz to uz ide samo 🙂