Ako rozšíriť pás na rifliach?

miselka007
26. jan 2013

Dobry den mamičky aj nemamičky,chcela by som sa vás spýtať či mi neviete poradiť a napísať, že ako sa dá rozšíriť pás na rifliach. Dá sa to nejak? Nechcem to zbytočne nosiť krajčírke ak sa to dá nejak spraviť aj doma. Veľmi vám ďakujem za odpovede 🙂

asfodelka
26. jan 2013

@miselka007 ahoj, to by trebalo vidiet ake maju pridavky na svy a o kolko chces rozsirit. ak su to rifle kupovane s pridavkami na svy vsade po 1cm tak to rozsiris len po pol centimetri z kazdeho sva a ak tam mas pasec tak si musis vystrihnut novy. ak chces rozsirit viac ako mozes odobrat zo zaloziek tak budes musiet dokupit latku a povsivat kliny. ale poviem Ti ze Ti to nestoji za tu namahu. zabijes kopu casu, rifle stratia povodny strih a len paranie Ti zaberie kopu casu. ak chces blizsiu radu popis podrobnejsie ake mas moznosti s tymi riflami a poradim.

miselka007
autor
26. jan 2013

Aha, fuha uz len pri tom citani mam dost 🙂 To potom jedine asi uz len krajcirke dat.Alebo nemozem vam nejak poslat foto?Lebo fakt neviem ako by som to mala popisat.A ak mozem foto tak kam? A velmi pekne dakujem za odpisanie 🙂

miselka007
autor
28. jan 2013

Inac dnes som bola u jednej krajcirky a mi povedala ze to sa neda spravit lebo ze nema z coho pustit. A nasla som dalsiu krajcirku ktory s tym robi len potrebuje vidiet rifle... Tak toto uz co je? hihi 😀

asfodelka
31. jan 2013

@miselka007 ahoj, prepac ze pisem az teraz ale myslela som ze nepises dalej. ak cloveka v sprave oznacis @ tak mu zasvieti ze ma spravu. mozes poslat foto na mail. tepo@post.sk
ohladom krajcirok, vzdy je jednoduchsie povedat ze sa to neda ako vymyslat sposoby a robit si vela roboty... ja som bola rok konstrukterka a 4 roky som sila tak viem o com hovorim. mozne je aj ze ta prva ma dajaky smiesny kufrikovy stroj ktory jej ani riflovinu nepresije... ale skor je to o lenivosti. vsetko sa da ked sa chce. ak to chces mat pekne urobene tak skus krajcirku, jedine ze by si mala doma overlovku aj stroj. ja mam ale byvas dost daleko aby som Ti to rozsirila 🙂 ak chces posli foto a napisem Ti co by sa dalo. a napis aj o kolko chces rozsirit.

miselka007
autor
31. jan 2013

@asfodelka nevadi ze pisete az teraz, ja som to vcera odniesla jednej krajcirke ktora mi to spravi.Uz dnes si mozem ist pre ne.Tak som zvedava ze ako to bude.Stalo ma to 16eur co je sakra dost ale jednoducho potrebujem to.Bude to rozsirovat na bokoch z oboch stran.Tak potom napisem ze ci mi to sadlo.Ale aj tak dakujem za zaujem a napisanie 😉

asfodelka
31. jan 2013

@miselka007 no drzim palce nech to stoji za tie peniaze. 🙂

959touareg
1. feb 2013

@miselka007
boze, 16€ za opravu-rozsirenie pasu rifli???? to je hrozne vela. ved za to mozes mat pomaly nove, nie? vyplati sa ti to? iba teraz si uvedomujem aky je moj krajcir anjel. a ja este hundrem ze pyta vela.

miselka007
autor
1. feb 2013

@959touareg No javiem ze je to vela... ale tak je to take male krajcirstvo tu nedaleko mna tak s tym som ja ratala ze to bude drahe.. a bola to dokonca jedina krajcirka ktora mi taketo nieco spravi.. pobehala som ich viac a ziadny to nerobi, tak neviem... Su to znackove rifle tak preto som to dala robit.. je mi luto ich nenosit.. uz je to spravene a su super..

959touareg
1. feb 2013

@miselka007 aspon ze ti ich spravili k tvojej spokojnosti ked si tolko za opravu vycalovala. ale ta cena sa mi zda fakt premrstena. nevedia co pytat. 😢
ale teraz kukam, ze si z BA, takze sa uz necudujem. tam sa sumy pohybuju v takych zavratnych vyskach,najma za sluzby.......som rada ze tam nebyvam. u nas v malych mestach by si krajcir za taku sumu keby pytal od zakaznikov ani neskrtol. poslali by ho kade lahsie.

miselka007
autor
1. feb 2013

No ja vim.. ved to je normalne na Blavu 🙂) ale v pohodke to spravila a ja som spokojna 🙂

tinnna1
17. okt 2013

@miselka007

ahoj, prosim ta, ja mam ten isty problem, dala by si mi kontakt na tu krajcirku nech idem za nou aj ja? za som z okolia BA tak to je OK

dakujem

miselka007
autor
17. okt 2013

Ahaaa tak tel.kontakt na nu nemam ale skusim vygooglit.Ona je v Podunajskych Biskupiciach.Neviem ci to tu nejak poznas.Idem to pozriet a este napisem,ok?

miselka007
autor
17. okt 2013

@tinnna1 vies co? mala by byt toto ona.Je na Bodrockej 24 na rohu takeho maleho zlteho baraku.Uplne uz pri krizovatke,to zbadas lebo ma sklenene vyklady.A tel je: 0911 410 094, 0911 410 004 a mail: bebaka@post.sk. Dufam ze to bude ona ale mala by..

tinnna1
17. okt 2013

@miselka007 jej, super ze si si spomenula, ja som dnes bola u jednej ale ta mi hned povedala ze to nerobi ☹ v pondelok tam hned bezim 😉
Dakujem za info!

miselka007
autor
17. okt 2013

@tinnna1 aj ja som ich viac obehla a ich jedina veta bol ze to nerobia a ze sa to neda... isla som k tejto a tak ze uplne v pohodke a ze robi sa to... tak tie ostatne boli lenive lebo by sa s tym museli babrat 🙂

tinnna1
18. okt 2013

@miselka007
Dnes som jej volala, uz pracuje na rajeckej ul, dohodli sme sa na pondelok. Tak sa tesim 🙂
Este raz dakujem za ten kontakt 😉

miselka007
autor
18. okt 2013

@tinnna1 na rajeckej? tak sa asi prestahovala lebo stale ma na vyklade nalepene ze Krajcirstvo.. tak ale som rada ze som pomohla 🙂

tinnna1
21. okt 2013

@miselka007
Ahoj, dnes som jej ich zaniesla a o tyzden jej mam volat, na Rajeckej ma dielnu, a tam kde si vravela ty asi to krajcirstvo, tak aby si vedela do buducna 🙂

miselka007
autor
22. okt 2013

@tinnna1 jasnee dakujem 🙂

labelo
9. apr 2015

@miselka007 ahoj prosim ta ja si tiež chcem dat rozširt rifle v pase,prosim ta ak ich este mas mohla by si mi poslat foto ako to vyzera? a v pohode ti potom sedeli?dali sa nosit ?ja mám obavu ako to bude vyzerat ,dakujem

miselka007
autor
9. apr 2015

@labelo ahoj uz ich bohuzial nemam ☹ ale iba na bokoch mi vsila take trojuholniky rifloviny a bolo to v pohode a nosilo sa to normalne... takze ak to potrebujes tak kludne si to daj spravit.. ja som bola spokojna 🙂

axeco
18. apr 2017

Kupil som si lacne super rifle, Lenze boli tesne. Rozsirit sa nedali, boli zosite bez rezervy. Vyriesil som to takto:
1. Rifle som namocil na par minut do teplej vody - staci namocit len vrch
2. Nechal som ich mierne vyzmykat v pracke
3. Natiahol som na seba hrube kratke riflove nohavice / moze aj teplaky/.
4. Na ne som nasilu natiahol a zapol na gombik vyzmykane tesne rifle
5. Ofukoval som ich obcas teplym fenom a pockal az do uplneho vyschnutia
6. Rifle sa roztiahli a nosim ich bez problemov