Ako vyrobiť skrinku pre bábiky na oblečenie?

mirka414
21. dec 2009

nemate nejake napady?trebarz z nejakej novej prepravky?chcela by som nieco ako babyborn skrinku,ale sama vyrobit,neskusala to niektora?

maruschka
21. dec 2009

mirka, mnohé dobré nápady nájdeš na mimibazar.sk ...návody, hobby..

ja by som zobrala prepravku - 2 ks..Pekne ju s brúsnym papierom očistila od záderov a triesok. Natrela s farbou. Servítkovou metódou nalepila pekné aplikácie, alebo namaľovala s farbami..Nechala zaschnúť, prelakovala ak treba a buď by som tam pripevnila ušité minizáclonky alebo zostrojila z druhej prepravky 2 krídla dverí, tiež natrela takou istou farbou a lakom a dajú sa kúpiť maličké pántiky na dvere, skrinky, atď a s tými to pripevnila na tú skrinku..A dokonca sa dajú kúpiť malé magnety, aby tie dvierka držali-ako keď sa zatvorí skriňa a dvere držia vďaka magnetom..úchytky sa dajú tiež kúpiť alebo jednoducho urobiť z moduritu a nafarbiť a prilepiť s nejakým silným Pattex Fix alebo niečo podobné...
Dá sa urobiť čokoľvek, treba len čas a fantáziu- a tej sa medze nekladú.. 😉 😉 😉 😉

mirka414
autor
5. jan 2010

ziadne nove napady??

mywiel
5. jan 2010

Mirka u nas maju skrinu na babiky v sekaci, od Baby bjorn ruzovu... 😅 skus pozriet napr. Ricardo alebo Anibis.ch

mirka414
autor
5. jan 2010

na ricardo zatial nemam kartu a ani neviem ako to tam bezi a tej druhej stranke nerozumiem.hold ja viem len po nemecky 😀 ..

mirka414
autor
5. jan 2010

pridala som foto super skrinky,co by som asi chcela.

mywiel
5. jan 2010

Na anibis ti netreba karta tam ich je dost, tam platis na ucet predajcovi, povedz ktoru chces a dam ti ju poslat. 😉

mirka414
autor
5. jan 2010

kolko sa plati postovne??a prevod banke?

mywiel
5. jan 2010

To neviem to zalezi od vahy a aky ucet ma predavajuci ak ma postovy ucet neplatis nic cez internet. Ale na Ricarde je vela nem. Svaj. inzeratov...

mywiel
5. jan 2010

Tato podla mna za posielanie nebude stat viac ako 8fr. lebo nie je tazka, ale ty chces asi z dreva nie z latky...

http://www.anibis.ch/n/2997220

mirka414
autor
5. jan 2010

http://www.anibis.ch/n/3087021este mi prosim preloz tie rozmery a podla toho si dam vyrobit tu co mam v albume.

mywiel
5. jan 2010

Nejde mi to otvorit tu drevenu ruzovu myslis? Tu si skopiruj text vyber z akého jazyka do akého a stlac Traduire.

mirka414
autor
5. jan 2010

je to vyska,sirka a to tretie je bocna strana?

mywiel
5. jan 2010

Höhe: 64 cm

- Breite: 52 cm

- Tiefe: 25 cm

mywiel
5. jan 2010

Tretie je hlbka skrinky ano bocna str. 😉

mirka414
autor
5. jan 2010

super mozno sa tie rozmery zidu aj niekomu inemu.ja este pockam aku cenu mi povie jeden rezbar a podla toho uvidim ci kupim novu alebo nejaku pouzitu.dik za rady.

mirka414
autor
5. jan 2010

ale ta ruzova je krasna taku novu uz nekupis,teda uz som ju nikde nevidela.

mywiel
5. jan 2010

Tu ju mali v sekaci mozno ju este maju tu ruzovu ak sa vyberiem do mesta tak sa skocim pozriet. U stolara ta to vyndre draho si myslim.

mirka414
autor
5. jan 2010

toto je znamy stolar navzajom si pomahame a taketo vecicky robi jednoducho len za material.inak aj v coope som videla tusim nejake take drevene prepravky mozno nieco zmajstrujem aj sama.

mywiel
5. jan 2010

Mne sa zase paci tato stolicka pre babiku ale je trosku draha... http://www.anibis.ch/n/3050361

mirka414
autor
5. jan 2010

inak ja som si chcela dat sama asi take rozmery skoro som sa trafila do originalu 😉
vyska 60cm,sirka 40cm bocna strana 35cm dobra som 😉

mirka414
autor
5. jan 2010

u nas v sekaci maju zasa tu ohradku hned z tvojho linku.

murcos
6. jan 2010

mrika, ja by som to asi riesila ikea skrinockami a farbami......

mirka414
autor
9. jan 2010

murcos ani to nieje zly napad 😉