Ako zvyknete rozosmiať partnera?

domkakvet
3. mar 2023

Ahojte, chcem sa opýtať ako zvyknete rozosmiať partnera, alebo nejaka vtipná príhoda? ☺

melanta
3. mar 2023

Každý deň sa veľa smejeme s mužom. Ale nie je to nič silené, proste sme také osoby a keď sme spolu, tak sa to násobí a proste každú chvíľu z nás vyjde niečo, na čom sa smejeme. Neviem, či toto sa dá naučiť, podľa mňa taký človek buď je alebo nie je.

wade
3. mar 2023

U nas je to tiez skor taky situacny humor. Sme s manzelkou na jednej vlne a teraz uz aj decka, robime si srandu z nich, oni si robia srandu z nas 🙂

lazzo
3. mar 2023

@domkakvet "A odteraz bude tak, ako ja poviem!" 😁😁😁

pralinka25
3. mar 2023

@lazzo a ona sa smeje ešte pol dňa po tejto vete 😂
to mas lahke

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
piece
3. mar 2023

Často sa smejeme na maličkostiach, včera sme sa nasmiali, keď muž prišiel ako superhrdina za mnou do kuchyne, že kým som nebola doma, či som si všimla, že vyložil umývačku a prádlo zavesil a v tom zdvihol ruku, že akože superman 😀

valeria_h
3. mar 2023

My sa smejeme s manželom stále, poznáme sa a vieme čo koho rozosmeje. Sú to napríklad aj trefné hlášky z filmov do konkrétnej situácie a tak 😁

marianarem
3. mar 2023

@domkakvet My sa vela smejeme - robime si srandu aj jeden z druheho, situacny humor, hlasky z filmov a kadeco ine a nasa specialita su slovne hracky.

tomcimka
3. mar 2023

@oliolijanka toto sa aj známej stalo🤣. Jej dcéra chodí do predškolskej triedy MŠ a prišla domov s poznámkou. Rodičia totiž nevedeli,že učiteľka môže dieťaťu do slovníka s úlohami písať poznámky. A presne ako píšeš: keď im mala povedala,že dostala poznámku,tak sa s mužom smiali, lebo najprv neverili a neboli na to pripravení 😀

viestta
3. mar 2023

Keďže nemáme vyoperovany zmysel pre srandu, tak sa chechtame na kadečom a celkom často.