Ako zvyknete obdarovať svojich partnerov na meniny?

2. nov 2022

Ahojte.
S priatelom coskoro oslavime jeho prve meniny a ja akosi neviem, ci moj plan - dat mu jeho oblubenu bonbonieru a pozvat ho na pizzu/kolac - skratka najest sa niekam, kde je to tak trosku na urovni (nie McDonald a pod..) je ok. Myslite, ze to bude stacit alebo by sa hodil nejaky iny materialny darcek? Ako zvyknete obdarovat svojich partnerov na meniny?
(A ano, potrebujem poradit, kedze je to prvy priatel v mojom zivote a nechcem ho nejako sklamat🙈😁.)

bessie12
2. nov 2022

Nijako. Meniny neoslavujeme a da sa povedat, ze ani narodeniny. Nemáme radi oslavy. U nás sa len zagratuluje, upečiem tortu, ktoru odnesie do prace a to je všetko. Ale ked chces mu niečo kúpiť, tak napr. Nieco s jeho menom. Mňa by potešilo napr. Uterák s menom alebo pekná šálka/ hrnček s menom. Proste niečo čo môže využiť. Záleží aký máš rozpočet.

kate211
2. nov 2022

Upec mu kolac alebo uvar co ma rad.

queen_mary
2. nov 2022

Oralne 😀 a nieco dobre navarim

autor
2. nov 2022

@queen_mary 😃😃haha, tak to sa iste nestazuje.😂

petamich
2. nov 2022

@queen_mary 😂😂 najlepsie dva darceky podla mna (snad pod pojmom oralne nemyslis, ze mu pat hodin v kuse cosi rozpravas)

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
2. nov 2022

meniny nejako extra neoslavujeme - nieco dobre uvarim alebo sa ideme najest (tento rok len donaska, lebo mame male dieta) alebo mu kupim flasu whisky, ktoru este nepil 🙂 a kedze sme Peter a Petra tak to vlastne dame jednym vrzom

dzulli1980
2. nov 2022

Áno, myslím, že to, čo plánuješ, je OK a stačí ... nič viac, nič menej.

macik34
2. nov 2022

Ja by som mu dala malý darček+ to pozvanie na večeru. My si s manželom vždy niečo kúpime a oslávime aj rodičia z oboch strán prídu vynsovat -a to je naj.. aj deti si spomenu

miadi
2. nov 2022

Ma pobavilo ze jeho prve meniny. 😊My vobec neoslavujeme meniny. Ani to nie je daky ozaj sviatok nemusis davat darcek staci zablahozelat a nejaka drobnost. Ale aj ist niekde na rande do restiky je fajn.

autor
2. nov 2022

Dakujem vam vsetkym.🙂

martinmmartin
3. nov 2022

Co takto sa ho proste opytat? Milacik idu prve tvoje meniny, ako by si ich chcel oslavit?

lucinka1988
3. nov 2022

Kúpim ovocnú kyticu a pôjdeme niekam na večeru bez detí💪Zvyknem kupovať aj parfém, prípadne nejakú drobnosť, čo potrebuje. Väčšinou to ale riešim naraz, lebo o dva dni na to má narodeniny, tak kúpim väčší darček a meniny sa v tom stratia☺️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnnuuunnn
3. nov 2022

Ja by som mu poskladala bonboniéru z proteinovych tyčiniek.

majlo1234
3. nov 2022

Nijak, ani neviem kolkateho ma meniny😃 a je to uz roky vzajomne, takze v cajku

7lenka11
3. nov 2022

ako kedy - niekedy len drobnosť, napr. víno alebo prosecco, inokedy urobím večeru a doma posedenie, alebo naposledy som dala mužovi voucher na obľúbený steak.. keď máme busy obdobie a nemáme na seba čas, tak sa snažím nájsť niečo zážitkové a aby sme boli spolu..

macikovaiveta
3. nov 2022

Hlavne to neprehanať s darčekmi , len niečo symbolické dobrá káva, čokolád, víno, cigary , niekedy je menej viac.