Aký dar mame na 60tku?

homolca
28. aug 2019

Žienky poradíte dar mame na 60tku?
Skladáme sa jej na novú sedačku, ale chcela som ešte niečo, s čím jej zagratulujem...kvety a nejakú drobnosť...bude to v decembri (Vianoce), je Eva (meniny), narodky ma 25.12 🙈, tak kľudne aj tri dary 😂😂

mogaa
28. aug 2019

@homolca my sme dávali k 0-tke robiť tortu - teraz robia nádherné🙂myslím že za každé kilo - 10eur, veľkosť, tvar aj vzor si vyberáš sama

mogaa
28. aug 2019

@homolca k 70-tke🙂

sapetka
28. aug 2019

@homolca ja jej dam peniaze nech si kupi sama a orchideu😁

dundulica
28. aug 2019

ja som mojej kúpila nové okuliare, sama si vybrala, vyskúšala, ja som zaplatila

acrobaleno
28. aug 2019

Mojej mame sa ťažko niečo kupuje, ona často nie je spokojná ani keď si sama vyberie veci. Má rada make up, tak som jej na 60-tku kúpila kyticu kvetov a La Prairie kaviárový make up.

mamcotka
28. aug 2019

To by som aj ja potrebovala poradiť.. ked moja mama ma skoro všetko. Ona si kupi ked nieco potrebuje.. tortu jej dam spraviť ale co k tomu? Zlato ma a nenosi to.. cize žiadne šperky. Aj by som jej kupila nejaky letecky zajazd ale tolko peňazí ja nemám. Co vcul 😕

ludmilik13
28. aug 2019

mozno nejaky poukaz na masaz by tiez nemusel byt zlym darcekom, nie je to ani cenovo narocne a najma myslim, ze to oceni, ze aspon chvilku bude mat pre seba a oddychne si 🙂

ecoli
28. aug 2019

Možno nejaká pekná fotka v rámčeku.. Alebo spraviť fotoobraz (deti, vnúčatá... ) nemusí to byť atelierova fotka.. Stačí pekné pozadie a zladené oblečenie...

eliska13
28. aug 2019

@mamcotka hodinky, kabelku, výlet na víkend s tebou, vnúčatami.... moja chcela špeciálny strom do záhrady😉
@homolca vonavku?kamarátka teraz máme kupovala moderný obraz, ale vedela, že mama chce taký do obývačky záleží či ju bavi

miku1
28. aug 2019

Moja dostala na 60tku od brata Let balónom....

zontik
28. aug 2019

@homolca väčšinou tie babky naše už chcú iba zdravie, tak ak má s kým ísť, nejaký pobyt do kúpeľov, my sme napríklad dali robiť poháre, na tie sa vygravirovali mená a dátumy narodenia, chalanom modré, babám ružové, ak zas nechcete, že na to bude sadat iba prach, tak trebárs tie mydlove kytice, alebo na bežný sviatok sme jej dali urobiť malé vankúšiky, a fotku s deťmi-jej vnúčatami 😊

leknolina
28. aug 2019

Nerozmyslali ste nad tym dat jej nakresliť portret? Bud ju ked bola mlada alebo vnucTa alebo čokoľvek ine..

bobula46
28. aug 2019

Ja by som určite vianočnú ružu napríklad na meniny, na jubileum sa dajú teraz kúpiť také vína, vnútri je jedlé zlato 23karatove (ja som kupovala na 60-tku, stalo niečo okolo 20€)
Možno rámik s fotkami, ja som na Vianoce dávala našim aj svokrovcom urobiť kalendár s našim synom, neskutočný úspech mal a papuče s výšivkou babka a dedko 😁 ale zas bolo to ich prvé vnúča, takže všetko pre nich neokukané 😀

veronikaszabova
28. aug 2019

@mamcotka wellness pobyt

chovancova27
28. aug 2019

my sme kúpili drahú kabelku Guess. Ona je taká modistka dosť 🙂

lenka2710
28. aug 2019

@homolca svagrina dala svokre veľké plátno s fotografiami vnukov,do rámu, určite je dobrý nápad nejaký poukaz,či kadernicka,kozmeticka,masáže a podobne
Nejaku voňavku,kozmetiku,kabelku,knihu no neviem co ma rada! Svokre by som sa zavdacila knihou,mame kabelkou 😊

leknolina
28. aug 2019

musite vediet aka je vasa mama a co ma rada ...a podla toho sa rozhodnúť...

mamcotka
28. aug 2019

@eliska13 ta je rada že ma nevidí. 😂 Žiaľ my žijeme mimo SK a ona ma muža a wellnes hocikedy s nim. Chodi do práce nemôžem jej kúpiť nieco ze chod si. Riadi sa podla práce s muža. Dovolenku uz si vycerpala..

mamcotka
28. aug 2019

@veronikaszabova dikes za tip ale uz bola. Tri týždne.. vravim ona ma vsetko. Topánky, kabelky to si kupi sama kedykoľvek cez rok. Ona na tom nelpi.. jedine co by ju možno potesilo je dať saty, kostym.. ale ze super nie niekde s Tesca ..napr. od Lydie Eckhart.. no na to zase ja nemam..

homolca
autor
28. aug 2019

@bobula46 wau, zlaté víno je mega nápad, aj kalendár s fotkami, alebo obraz...ďakujem 😘

homolca
autor
28. aug 2019

Vonavku presne viem, má len jednu obľúbenú, ktorá jej vonia ako tá "čo mala zamlada" 😀 a kabelka je dobrý nápad, vyzerá to na návštevu parndorfu 😂😂

leknolina
28. aug 2019

@homolca mne kreslil jeden pan portret syna s uhlikom keby ste chceli dam vam kontakt...

baskarepkova
28. aug 2019

ja som mamci dala inteligentne hodinky 🙂

baskarepkova
7. sep 2019

@homolca dioptricke okuliare. Ja som moj vzala do auta s tym, ze ideme na vylet. Zaviezla som ju do fashionoptic https://fashionoptic.sk/ a tam jej nechala zmerat zrak podrobne a necahla ju vybrat si dvoje diptricke okuliare s ramom.. plesla som sa trosicka po vrecku, ale ked ja uz nevystojim to, ze vkuse repce, z enevie kde tie okuliare nechala :D :D a ze nevidi na ne poriadne atd a uz mi to tak zacalo liezt na mozog, ze som konala . MInule som prisla na navstevu ku nej domov a ona šila pri TV.. pozriem na nu a nieco sa mi nezdalo. mala dvoje okuliare na sebe :D :D ze vraj ako lupa. lebo na jedne poriadne nevidi ked sije :D sranda poriadna poviem vam .. no a ked som sa dosmiala, tak som si hned v hlave urobila plan na tuto akcošku, spokojna je a konecne nemusi mat dvoje pri šiti :D

matkahelka
7. sep 2019

@homolca my uz par rokov kupujeme svokrovcom na narodeniny listky na dake predstavenie, uz boli na IMT Smile&Lucnicu, Kandracovcov, Kollarovcov, Na skle malovane,atd. Nevedia si to vynachvalit, aj medzi znamymi a rodinou nas chvalia, ako sa im starame o kulturne vyzitie 😁

iinuska
7. sep 2019

Poukaz na masáž, prípadne na kozmetiku, ku kadernicke