Aký darček pre manžela na Valentína?

martinex
2. feb 2011

Dievčatá,kedže sa blíži valentín,skúste poradiť. Čo kupujete svojim polovičkám? Akosi nemám nápady a rada by som niečo vymyslela... Ďakujem

ani3012
2. feb 2011

žiadny...máme výročie svadby predsa...tento sviatok prenechávam zamilovaným- slobodným 😉

katecameron
2. feb 2011

mi si davame cokoladove srdiecko alebo inu maskrtku 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana_1
2. feb 2011

ja chcem ist s manzelom na romanticku veceru a kupim mu nejaku malu blbost 🙂

gumimaci
2. feb 2011

iba nejaku sladkost a stravime dalsi spolocny vecer aj s nasim drobcekom- to je nas spolocny darcek 😉

benne
2. feb 2011

my si dávame seba sa ... najlacnejšie a vystihne Valentína 😀 😀

titkovamiriam
2. feb 2011

tiež večera 🙂

mirip
2. feb 2011

nič, to že sme spolu je každodenný Valentín u nás

lodgermaniacka
2. feb 2011

baby, o tejto stranke som sa včera dozvedela a dnes vidim kopec darčekov na valentina so zlavami
www.zlavadna.sk

xxveronikaxx
2. feb 2011

čokoládka určite neuškodí nikomu 🙂

vejinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
2. feb 2011

žiadny,Valentína neuznávame...nepotrebujeme dátum na nejaké malé potešenie-darček

karinnka
2. feb 2011

My mame Valentin kazdy den 😉 Tento tzv sviatok neuznavam 😉

cikyta
2. feb 2011

Ja som raz vymyslela krásne básničky na Velentína pre muža a uverejnili ich v mestských novinách a raz v novom čase.

viera27
3. feb 2011

neoslavujeme, zda sa nam to komercna blbost. A darceky alebo veceru si dozicime len tak, nepotrebujeme na to prilezitost. Ako tu uz niekto povedal, Valentyna mame kazdy den 😉

nata_
3. feb 2011

nic, je to vnutena komercna blbost

luckaar
3. feb 2011

ja si myslím, že autorka otázky chcela nápady na darček a nie vaše názory na tento sviatok.... Ja som rozmýšlala nad boxerkami s nejakým veselým obrázkom 😉

ivett1
3. feb 2011

ahoj...ja som tiez za romanticku veceru pri svieckach, ale doma (a ak nestihas pri drobcekovi nieco ukuchtit, tak skus nieco objednat...), alebo staci kupit len nejaku drobnost, sladkost, kedze co nevidiet budete mat babatko...mozno prave ono bude taky oneskoreny "valentinsky darcek" 😉

misinn
3. feb 2011

ja vzdy kupujem boxerky 🙂))

a2303
3. feb 2011

Ahojte, aj ja si myslím, že autorka chcela nápad na darček a nie názory ;) My máme tiež Valentína každý deň po 10 rokoch, čo sme spolu. Ale podľa mňa to, že v tento deň myslíte na svoju polovičku isto poteší. Zas to netreba určite preháňat. Ja asi kupim fľašu dobrého vína pre Drahého a navarím super večeru pri sviečkach, keď drobec zaspí 🙂

saslik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana39
3. feb 2011

ja mám na valentína narodeniny,tak to spojíme a dohoda bola,že vyrazíme do tatier na výlet 😉 ale osobne si myslím,že chlapy to tak neprežívajú ako my a úplne im stačí dáka drobnosť,napr.čokoláda + dobré vínko 😉

evinkal
3. feb 2011

Valentína neuznávam a ani som nikdy neuznávala,takže žiadny darček,načo aj?ak sa majú dvaja radi,dávajú si darčeky každý deň-tým mám namysli aspoň nejaký bozk,pohladkanie a tak....

bubelko
3. feb 2011

no kedze sa mu minula voda po holeni, tak dostane tu 😉

stanca22
3. feb 2011

Taký romantický večer by bodol i bez darčeka, erotické prádieľko a ideš 😉

bobket
3. feb 2011

Nepiste sem nazory na valentina,ale podnety na darceky, autorka urcite nechce citat vas nazor, to by znela otazka inak!!!
Ja som kupila vinko co ma manzel rad a k tomu pribalik za igelitku slaneho, ktore moj muz zboznuje. Minuly rok dostal parfum a rok predtym dostal pozitivny tehotensky test🙂))A ak sa podari ( teda bude cas a syn skor zaspi), tak navarim rychlu ale mnam dobrotu🙂) Kamaratka mala super napad a darovala muzovi predplatneho casopisu ktory si kupoval, tak aj to moze byt dobry tip 😉 Dalsia,zajednala kupele 😵

gabika76
3. feb 2011

No môjmu manželovi určite zainponujem 20 kg hliny, z ktorej vytvorí nádhernych anjelikov. Taký darček pre všetkých ktorí majú radi romantické dielka 🙂

womenne
3. feb 2011

My pojdeme do kina, nemáme možnosť byť často sami max. 1-2x do roka takže pre nás obrovský sviatok 🙂

medyna
3. feb 2011

my sme zvykli chodievat na veceru do nejakej lepsej restiky. Ale teraz sa velmi z domu neutrhneme, lebo mame malinkate srdiecko, takze objedname romanticku veceru asi domov ..... pizzu 😀
P.s.: My sme si raz darovali steniatko

kikulaa
6. feb 2011

Ja som mu minulý rok dala drčekové balenie plné sladkostí, ale polku som mu potom aj zjedla. Teraz som objavila
web v Čechách http://www.kosprotebe.cz/ta-laska-lechtiva/ majú tam rozkošné darčeky, doručjú aj na Slovensko, , objednala som si tu lechtivú fialovú s wevibe (vraj je to skvelé aj pre muža ) a knižkou. To bude večer, dámy.. neviem sa dočkať!