Darčeky na Valentína

little_teddy
28. jan 2013

Ahojte baby čo odporúčate kúpiť na Valentína priateľovi?Niečo originálne? Ja už vážne netuším tak diskutujme vďaka za nápady 🙂 😉

stano4000
28. jan 2013

🙂 aj ked niesom baba poradim. napis co priatel robi, comu sa venuje, co ma rad.

little_teddy
autor
28. jan 2013

No ešte lepšie kedže si chlap 🙂 No tak fu to je žažké on nemá také hobby koly práci nemá čas ale chcela by som niečo originálne nie take klasické ako vankúšik alebo plyšáčik také už má od dávna 🙂

stano4000
28. jan 2013

@little_teddy no ale ak nezistime co mu je blizke, tak tazko to bude origos a prekvapenie

little_teddy
autor
28. jan 2013

A teba by čo prekvapilo- potešilo ak sa msiem spýtať ? 🙂

stano4000
28. jan 2013

@little_teddy momentalne by ma prekvapilo hocico 🙂 ale urcite by som sa potesil nejakej knihe, alebo fajke na tabak.

little_teddy
autor
28. jan 2013

No tak to ako vravíš je o záujmoch presne on ani nefajčí , žeby aspoň niečo také ale teraz som našla , že sa dá vytvoriť čokoláda akú chceš a nápis na ňu nejaký a rámček okolo nej tak to by bolo celkom pekné

stano4000
28. jan 2013

@little_teddy ani ja nefajcim preto by ma to prekvapilo. cokolada je fajn.

kattrin5
28. jan 2013

A co nejaky vtipny darcek? Ja som svojmu kupila boxerky s napisom na velkosti zalezi hihi a celkom sme sa obaja na tom pobavili🙂 alebo trebars ma rad fotbal tak rqz dostal cokoladovu futbalku..ja mam rada vtipne a originalne darceky🙂

nikolet_89
28. jan 2013

@kattrin5 ahoj a kde si zohnala take trenky ?

kattrin5
28. jan 2013

Vies co ja zijem v usa tuba najdes take veci na kazdom "rohu" ale skus pobludit na google iste sa da take nieco zohnat alebo objednat aj na sr

danka2105
28. jan 2013

@little_teddy Neviem aky mas budget, ale nerozmyslala si nad nejakym Valentinskym predlzenym vikendom niekde v Tatrach, alebo niekde inde.

fedroc
29. jan 2013

skuste tu ja som kupil zene ale mozete aj svojej polke nieco navrhnut... http://www.edarceky.eu/

little_teddy
autor
2. feb 2013

Ďakujem za nápady dám si to dokopy a niečo vymyslím 🙂

fvarga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz