Aký outfit zvoliť na novembrovú svadbu?

tyrkysova_kobyla
11. okt 2019

Ahojte, mam za sebou uz asi 10 svadieb, ale tentokrat idem prvykrat na svadbu v chladnejsom obdobi a vobec neviem, ako sa vystrojit 🤔😀 mam doma len letne saty, takze asi to bude chciet nejaky jesennejsi kusok... Prosim, mate tipy, co by pekne vyzeralo, ako ste boli na jesennych svadbach vy? 🙂

fokuska
11. okt 2019

@tyrkysova_kobyla Ja mam spolocenske saty, ktore su univerzalne na akekolvek obdobie. Letne saty nosim v lete bezne dni, spolocenske kedykolvek pocas roka na spolocenske udalosti.
V novembri (bola riadna zima) som mala saty po kolena, sifonove na ramienka. V kostole pod nimi leginy, cizmy, svetrik, kabat - kedze sme sa peso presuvali cez dedinu do kostola a v nom bola velka zima. V sale bolo normalne teplo, tak som dala dole leginy, nechala si silonky a prezula lodicky. Vsetky zeny to mali rovnako.

williamska1
11. okt 2019

@tyrkysova_kobyla no ja som bola pred dvomi rokmi na svadbe, bola taká menšia a mali ju v októbri, mala som taký elegantný overál, neviem či mám fotku, ale hodím aspoň ilustračnú, tak takéto podobné, mala som požičaný od kamošky, mali oni všetko na rýchlo a nebol čas zháňať alebo si dať šiť :D a tmavozelený bol a nebol priehľadný

jachin
11. okt 2019

Mala som dlhé plesové úzke šaty na ramienka, na vrch zlaté sako ( zlaté sandále)..no a v kostole a po vonku kým sme prišli do sály som mala klasický čierny zimný kabát. Potom v sále už len šaty bez saka, ved tam už predsa budú kúriť, a ked sa chcel človek vyvetrať, tak už len sako som na chvíľku prehodila.

ajka0207
11. okt 2019

@tyrkysova_kobyla sako na tie saty, keby si chcela ist von, inak v kostole a v sale budu kurit. Ja som mala tie iste saty na svadbe v lete aj v zime. Spoločenské, tenke, na ramienka.

tyrkysova_kobyla
autor
11. okt 2019

Vdaka za reakcie, baby 🙂 asi teda vytasim letne saty, sako a kabat 🙂 plus na nohy nieco zimne a to v sale prezujem 🙂

eri444
11. okt 2019

@tyrkysova_kobyla presne som ti tiež chcela napísať, že si môžeš dať aj letné šaty a dáš si na ne kabát. Veď v chladnom počasí ide len o to, aby si mala v kostole a vonku čoto na sebe a potom vo vnútri, keď budete tancovať, tak ti bude aj tak teplo.

penelope11
11. okt 2019

Podla mna to nejako speci prezivat netreba, daj si akekolvek saty a silonky a nato kabat alebo nieco. Ved aj tak v sale potom bude teplo 🙂

bubalea
11. okt 2019

Myslím, že ten overal by mohla byť celkom fajn voľba, na to normálne kabát a veď potom už budete len vnútri predpokladám. V októbri sa už svadby vonku nerobia :D A podľa mňa by sa dalo ísť aj normálne v šatách, tak isto v kabáte, dáš si silonky, nejako vydržíš

pralinka86
11. okt 2019

To isté co na letnu svadbu, len plus sveter/sako, kabát, v sale to všetko odlozis a prezujes topánky.tam bude uz teplo

fatima99
11. okt 2019

podla mna je to jedno, len si das nieco na vrcha ked bude uz zabava, tak to bude v pohode a nic ti chybat nebude. fakt ako podla mna si zbytocne robis tazku hlavu

evinqua
11. okt 2019

Ja idem v novembri a mam saty s rukavmi pod lakte, kratke, pouzite aj na inej svadbe v maji, nato dam kabat a obujem si asi cizmy a potom prezuvam lodicky.

opica_skorica
1. aug 2022

@tyrkysova_kobyla co si si nakoniec obliekla a obula?

tyrkysova_kobyla
autor
1. aug 2022

@opica_skorica mala som saty (take skor letnejsie na ramienka), na tom kabat, sal. Obute som mala lodicky, ine topanky sa mi k tomu nepacili