Čo obliecť dvojmesačnému dievčatku na svadbu v lete?

30. mar 2022

ahojte viete poradiť kde kúpiť okrem HM nejaké pekné šatočky alebo poprípade niečo vhodné pre dievčatko na svadbu? 🙂 svadba bude v lete začiatkom augusta a ja mám termín pôrodu koncom mája takže v tej dobe ak sa narodí v termíne bude mať cca 2 mesiace ...chcela by som jej dať nejaké šatočky ale neviem čo pod ne navečer ked už bude chladnejšie ....či nejaké legínky a ponožky pod tie šatočky alebo čo...dakujem za všetky tipy 🙂
a rady typu 2mesačné bábo nepatrí na svadbu si neprosím vydáva sa mi sestra a proste to tak vyšlo...jasné že tam s ňou nebudem do rána ale tak sestre na svadbu chcem ísť aspoň do nejakej 21

autor
30. mar 2022

a tie čo ste takto boli na svadbe ako ste to riešili? mali ste kočík stále pri sebe alebo ste chvílami kočíkovali ked spalo a potom na chvilu ste ho brali na ruky v sále, poprípade v zavinovačke?

rachel36a
30. mar 2022

Boli sme ked mal drobec 3 mesiace. Ziadne speci oblecko nemal. Len jednofarebne body a dupky...ostali sme na ofic veceru a isli domov aby sme s malym nerusili svadobcanov...pocas vecere nastastie spal a kamoska ho kocikovala vonku

lucik194
30. mar 2022

v lete zavinocka urcite nie,

normalne saty tenucke, zabudni na umelinu, proste bavlnene, ked bude 30 stupnov nech sa nepoti, do toho na vecer leginky a ponozky, kebyze sa ochladi tak prezlec saty a nechaj body a leginky, ponozky

zildo
30. mar 2022

Ja by som obliekla vzdušné šaty, možno aj s dlhým rukavom. Čiapku, ponožky. Navečer dala pančušky,svetrík a zobrala aj deku do kočíka. Kočík by som isto brala,lepšie sa jej bude spať v ňom.

pribinak
30. mar 2022

V zavinovacke to dieťa uvaris. My sme boli s 2,5 mes babatkom na 50tkc cez leto. Mal body a ponožky.
Dievčatku by som dala možno ešte nejakú celé ku na hlavičku a hotovo

autor
30. mar 2022

@lucik194
@zildo dakujem za tipy ...

tosomja
30. mar 2022

Šatky úplne jednoduché, bavlnene.nech sa v tom pohodlné spinka. A podla mňa stačí, ak v lete prikryješ nejakou tenkou dekou, také bábätko aj tak viac spí, ako je hore. A este sa neodkopava.
Určite ber kočík, aby sa vyspinkala. Postriedate sa vonku pri kocikovani a možno vydrží aj do rána. Ja som tak mala polrocnu a vôbec jej hluk nevadil. Spala ako keby nič. Dokonca pri nás pri stole.

kiki68
30. mar 2022

Ja osobne by som sa riadila pocasim hlavne, take male babo musi mat tak nejak akurat podmienky. Dala by som nieco biele a priedysne, nejake satocky navrch alebo normal bodycko a dupacky tensie a nejaku tutu suknicku, tu vyrobis aj doma. Alebo na pat pat dostat rozne take doplnky. Comu sa vyhni oblukom je ta celenka na hlavicku, to tlaci tie babatka.

kikushaa
30. mar 2022

Taketo nieco by som hladala, na vecer by som dala biele pancusky a nejaky biely svetrik.

kornelies
30. mar 2022

Oblecenie kupis. Skor sa modli, aby spinkalo a nemalo bolesti bruska, atd. Nech si aj vy uzijete svadbu. 🙂

autor
30. mar 2022

@kikushaa to vyzerá veru pekne 🙂

kikushaa
30. mar 2022

Pre minimimca aj prakticke s tym ze je to satobody, nic sa nevyhrna, plienka schovana, nefuka na chrbatik a pri body mas istotu ze je to bavlna 🤷‍♀️ Saty mozu byt aj take tvrde. Ale tiez by som sa riadila pockom moze byt 30stupnov ale aj 15. V tom pripade by som volila bodycko svetrik a leginky s riasenim na zadocku (kludne pozri aj tu na bazariku newbie znacku) nejake blede

asia83
30. mar 2022

Malá mala 2,5 mesiaca, keď sme boli v inom meste na svadbe. Bolo teplo. Mala biele šaty. Bola v kočíku, pri mne. Sem tam ju niekto vonka kočíkoval. My sme mali výhodu, že v hoteli, v ktorom sme bývali, bola aj hostina. Takze keď trebalo nachovať, prebaliť, zbehli sme pár schodov hore do izby a mali sme súkromie.

lavinis
30. mar 2022

Nieco, v com mu bude prijemne. Nikto nebude riesit, ci 2 mesacne dodrzalo dress code.

nyphadora
30. mar 2022

Jasne v nexte ❤️ Aj na mesacne maju 😂