Akým počtom puzziel mám začať?

janasim
6. okt 2015

Ahojte. Chcela by som si objednat puzzle a chcem sa spytat dievčat co radi skladajú,koľkatkou mam začať, moze byt 1000 pre začiatok? Je dobre si objednat hned aj tu podložku ? Este by som si rada nechala poradit čím a ako to lepite,nech sa mi to nerozpadne. A nakoniec ,co robite s tymi obrazmi , po stenách vesat doma je to asi gýčové,nie? Mozno sa tu nájde niekto koho to baví, tak dakujem.

janasim
autor
6. okt 2015

A s kadiaľ objednávate?

babydesire
6. okt 2015

@janasim Mna,moju sestru a mamu to bavi odkedy nam nasi kupili prve puzzle pod stromcek - bol to taky bubon kde bolo par obrazkov z vecernicka o krtkovi 🙂 mala dom vtedy asi neviem sedem rokov 🙂 Takze,zda sa ze si total zelenac,zalezi ci mas dost trpezlivosti,puzzle nieje veda.. Moze byt aj ta tisicka kludne..v zasade plati ze cim vacsi pocet kusov tym menej motivov 6000covky maju asi len 4motivy ktore niesu nic moc...fajn su aj 1500,2000 a mame jeden pekny z 3000 ks...lepidlo..niektory vyrobcovia ho pribalovali do krabice ako bonus.da sa kupit v papiernictvach,v hrackarstvach kde predavaju aj puzzle,v kauflande a urcite aj na nete...podlozku sme nekupovali ,otec vzdy nejaku mal ,dosku,velmi tvrdy druh kartonu a pod..hlavne si pozri rozmery..a zaramovat sme to nedavali,pribil ich klincekami o stenu,,,ked sa malovalo dal to dole a uz sa mu to tam nechcelo davat tak mnohe su len tak niekde uskladnene 🙂)) prajem vela zabavy

janasim
autor
6. okt 2015

@babydesire Tak vďaka, vyskúšam si na tom nervy vybujacit, mňa v telke nič nebaví, ani kone ani víno, uz som bola omrknut v Draciku ale asi si radsej objednám niečo pekné cez internet. Zaujala ma ta podložka na to, to si do nej zrolujes a sa ti obraz nepokazí, nerozsype.

babydesire
6. okt 2015

@janasim aha tak to neviem to nepoznam..ale ak to chces po poskladani zlepit tak je ti asi na nic taka podlozka ...staci obycajna doska so spravnymi rozmermi...zabava je aj tak len pri tom skladani..potom je to uz len obraz a otazka "co snim?" 🙂

janasim
autor
6. okt 2015

@babydesire ja rozmýšľam už čo s obrazom a ešte neviem či volaky bude, až to nedám do kopy bude veľké lolo😁

babydesire
6. okt 2015

😀 ale to das,je fajn relax..ja mam par obrazov pod postelou a uz som draheho informovala ze budu priklincovane na tych krasnych novych stenach 😀 zatial sa brani ale on povoli 😀

janasim
autor
6. okt 2015

@babydesire Vsak to neviem ani ja ci si to ludia aj povešaju po dome🙂, Ide tam asi len o ten zážitok sa stym natrapit , taku rozkvitnutu záhradu mam vybratú na svet-puzzle.sk od Thomas Kinkade az sa ti chce to omrkni alebo tiez od neho Zimná dedina.

babydesire
6. okt 2015

@janasim kukla som ale tie co si hovorila som nenasla,ale radsej nebudem kukat bo mi ma to len lakalo a teraz nemozem nakupovat puzzliky 🙂 juuuj..ale mam v obyvacke na zemi nacate...su to take zvlastne puzzle ,su to tisicovky a tri obrazky v jednej krabici,,a boli k tomu aj papierove 3D okuliare a niektore casti su potom vidiet ako 3D...uz som ich mala zlozene ale potom sme sa stahovali tak som ich rozlozila ze si ich podkladam znovu.. Len teraz mam obdobie ked nato nemam moc chut

mojaviki
7. okt 2015

Ahoj tak ja milujem skladat puzzle poskladala som ich dost no ja by som ty odprucala najprv 500kusove....aj tie su krasne....a potom uvidis ja mam este jednu 3000 ale mam malu tak zatiel si este pocka🙂 🙂 🙂

janasim
autor
7. okt 2015

@mojaviki Ďakujem za odpoveď, pravdupovediac som pozerala od 1000,tak omrknem ešte 500-ky

mojaviki
7. okt 2015

Nemas za co...ja ti len chcem dobre...1000 je dost...ked to otvoris a potom si povies och jooooooj...ver mi ked som prvu krabicu otvorila trvalo mi to dost dlho a ked som nevedela najst tu cast ktoru som chcela tak bolo aj ze som aj tyzden ktomu nesadla...tak drzim palce...🙂

janasim
autor
7. okt 2015

@mojaviki A s hotovymi obrázkami čo robíš? Vesas či odkladas dakde

mojaviki
7. okt 2015

Najpr som ich mala za skrinou odlozene ale bolo mi ich luto....tak som ich dala zaramovat....unas to jeden starsi pan roby....tak ich mam vyvesene...mna by to asi neba vilo len nato aby som to supla niekam...do kuta....tak ked sa na ne pozriem ,ze ake su krasne ze za kazdou bolo kus prace....🙂

janasim
autor
17. okt 2015

No začala som minulý víkend 1500 a je to katastrofa,mala som si 500 ks kúpiť 😁😁😁

babydesire
22. okt 2015

@janasim aaale,nebude to take zle,uvidis 🙂

mojaviki
22. okt 2015

No moja co som ti povedala...jedna rada na zaciatok je,ze najprv si najdi tie dieli ktore konciace kraje najprv tie poskladaj a potom uz to pojde mozno rychlejsie drzim palce...ked daco tak sa pitaj....a skladaj podla farbieb pozbieraj vsetky napriklad zl lte do jednej kopi atd a ked potrebujes taku farbu tak uz len tam sa budes pozerat inac len na zaciatok tolko 😀

babydesire
22. okt 2015

@janasim Aj ja to robim tak ako pise @mojaviki ..najprv kraje vyberiem a poskladam a stred si rozdelim podla farieb...a ku koncu ich triedim aj podla tvaru (dobre u jednofarebnej casti obrazku ako je napriklad obloha)...a hotovo..mimochodom ak by ti to slo od ruky bola by to nuda,,takto sa viac zabavis..lebo maly obrazok rychlo poskladas a je po zabave a bude ta to lakat kupit dalsie..pri vacsom pocte puzzlikov sa zabavis dlhsie a nebude ta to tak lakat kupit nove,usetris peniaze aj miesto na stene pre buduce puzzliky 🙂

janasim
autor
22. okt 2015

baby dakujem uz som si aj lampu bola kupit v Planeu bo som nevidela ani h.... 😀 😀 😀