Apple watch

novyuzivatelc1
2. júl 2023

Dobrý deň,
máte niekto Apple watch alebo mali ste? Oplatí sa to, či sú to iba obyčajné hodinky?
Ďakujem.

domkakvet
2. júl 2023

@novyuzivatelc1 za mna dost drahe, aj ked ma to viac funkcii ako fitnes naramok. Ukazuje ti aj kto ti vola.

novyuzivatelc1
autor
2. júl 2023

@domkakvet ja si tiež myslím, že je to drahá vec. Ak by som si ich kupoval, tak jedine z bazáru.

amonet
2. júl 2023

mame obaja s muzom a sme spokojni. prepojenie s mobilom, fit veci, spanok sleduje. odpisat viem dvihnut hovor viem a nemusim hned skocit po mobile. ak mas iphone tak idealne ostat v znacke pre perfektne fungovanie

petamich
2. júl 2023

mam aj apple watch aj garmin, oboje splnaju co potrebujem, apple watch aktualne preferujem, kvoli notifikaciam, odpovedaniu na hovor, spravy, funkcionalite kde je telefon, ....takze za mna super

olimuc
2. júl 2023

Boli by fantasticke, keby k nim existovala eSim … nechas telefon
Doma a hodinky ho zastupia … v DE to bolo bez problemov, na Svk mi moj operator tvrdil, ze ta tecnologia nie je 🤷🏻‍♀️ a to su moje stare 3ky. Prvym sa nafukla baterka … ale vzdy som bola spokojna … nekupovala som najnovsi model a kym sa nepokazia nemam dovod menit…. Cez Ottoversand kupovane za par bubakov

hennyinnsbruck
2. júl 2023

Mam s e-sim ,tie najlacnejsie apple watch a spokojna som velmi👍👍

vava_1994
2. júl 2023

Ja mam 3 z bazoša, vsetko doteraz ide nic by som nemenila..nepotrebujem 250 vecí, ktore aj tak nikto nevyuziva okrem takých základných samozrejme.

sissy27
2. júl 2023

@novyuzivatelc1 tak urcite to nie su len obycajne hodinky, ktore ti ukazuju cas, datum a mozno maju stopky 😅 a napriklad ja mam take klasicke hodinky drahsie ako apple watch 🙈takze aj to ci su predrazene, je diskutabilne.
Ale teda apple watch sparujes iba s iphonom. Z bazosa by som ich ja osobne nekupovala tak ako ziadnu elektroniku alebo drahsie veci, neviem ako s nimi predosly majitel zaobchadzal, chcem mat zaruku atd.
Za mna je super, ze viem prijat hovor (to bolo jedno z kriterii pri vybere smart hodiniek), funkcii maju milion, urcite nevyuzijem vsetky. Co je za mna minus je slaba vydrz baterky, aj ked je nabita rychlo, ale pri novych vydrzala 48 hodin, teraz tak 30-36. Mozno pri novych modeloch uz aj toto vylepsili, mne zatial sluzia moje 4.

novyuzivatelc1
autor
2. júl 2023

@sissy27 aj ja uvažujem o kúpe 4 alebo SE.

kikinka123456
2. júl 2023

@novyuzivatelc1 aj ja 7ku teraz a mám doma aj se. Se boli úplne Siper malinke nezavadzali 🙂 ak by si chcela kúpiť, za úplne symbolickú cenu posuniem nakoľko mne už sú na nič 🙂 majú možno rok a pól

sapetka
2. júl 2023

To je vlastne telefon na ruke. Som spokojna.

novyuzivatelc1
autor
2. júl 2023

@kikinka123456 máte správu 😀

novyuzivatelc1
autor
2. júl 2023

@sapetka áno, ževraj sa tam dajú stiahnuť nejaké aplikácie

sapetka
2. júl 2023

@novyuzivatelc1 tak to mas prepojene s iphonom. Cize vsetko co mas v telefone mas v hodinkach nic viac.

yoxinka
2. júl 2023

Apple Watch iba s Iphonom, inak to nemá zmysel kupovať. Je to v podstate telefón na ruke.

eliska105
2. júl 2023

Mam 6tky cca 2 roky som spokojna 🙂chodievam cvicit a behat takze meria mi to aktivity, viem sa porovnavat s kamaratmi, su tam rozne vyzvy a motivuje to k pohybu..zaroven vyuzivam aj ako “mobil” na telefonovanie alebo messenger kedy mi v praci staci pozriet na hodinky a viem ci je to nieco surne alebo nie.. pacia sa mi aj imidzovo, vyzeraju dobre
Nevyhoda je baterka trrba nabijat cca kazdy den :(

sajmonka_1216
3. júl 2023

@novyuzivatelc1 ja mám tiež a som veľmi spokojná

lucina1100
31. júl 2023

Zienky, prosim vas, nemate nahodou farbu hodiniek hviezne biely displej a hviezdne biely naramok? co to je za farbu? Ak ano urobili by ste my daku dobru fotku?
Dakujem

lucina1100
31. júl 2023

@sissy27 manzel tiez tvrdy, ze to bola najlepsia kupa, on ma teraz tie najnovsie hodinky, ale povedal, ze by ich nedal, ze nic na svete, ale ta cena zodpoveda kvalite tvrdi.
Mne teraz ide kupit ale neviem sa rozhodnut medzi farbou bielou a hviezdne bielou, lebo naramky si budem menit, ale jedna sa mi o cifernik, kedze nosim velmi vela zlata, bojim sa ze strieborno biele mi budu moc svietit, preto zvazujem hviezne biely, len hladam daku realnu foto tych hodiniek.