Iphone + Apple watch

10. jún 2023

Ahojte baby, uz dlhší čas zvažujem kúpiť iphone a teda Apple watch, len som na vážkach či je to ozaj take super ako všetci hovoria. Teraz mám xiaomi 11 Lite tiež nebol lacný a k tomu amazfit hodinky. Kamoška ma presviedča že teda z iphone je to úplne o niečom inom, lepšie tak prosím poraďte či sa oplatí investovať 🙂 ďakujem

bluemoon24
10. jún 2023

Je to ciste o preferencich daneho cloveka. Ja mam iphone i apple watch a nemenila bych nikdy. Tatka ma samsung telefon a garmin hodinky a apple by si nikdy nekoupil. Oba jsme spokojeni 🙂

dadis
10. jún 2023

Mam iphone, mala som aj android - az taky rozdiel to nie je, aby som si ho kupovala (mam sluzobny). A hodinky ma garmin a som spokojna, nemenila by som. Apple watch som nemala, tak porovnat neviem.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
10. jún 2023

Ved nech kamoska povie konkretne 😂
Ja som toto tiez pocuvala, ze iphone je nieco uplne ine, ale to musim vyskusat, zazit, to sa neda vysvetlit 😂 ano, presla som pred rokmi na iphone, som spokojna, aj ked zo zaciatku mi chybalo par veci z androidu, ale zvykla som si. Kazdopadne moj posledny android (sony) mi vydrzal vyse 4 rokov, presne tolko kolko mi vydrzal aj iphone kym som musela zmenit na vyssiu radu. Ak mam mat telefon, ktory splna moje poziadavky, tak android a iphone su rovnaka cenova kategoria, tak som isla do 🍎. Som spokojna, ale nemala by som problem vratit sa k niektoremu androidu, akurat samsung urcite nie, mam firemny a je to peklo pre mna 😂 xiaomi som nikdy v ruke nemala, takze porovnat neviem.
Ale teda apple watch sparujes jedine s iphonom. Ine hodinky sa daju aj s iphonom.

dadis
10. jún 2023

@karinka223 Isla by som radsej na dovolenku 🙂

firma2211
10. jún 2023

Ja som stále používala Samsung , kým mi muž nekúpil IPhone , teraz by som nemenila za nič a to som sa bala že si nezvyknem mám 13 PRO max a k tomu aj watch a MILUJEM ich , smelo do toho ☺️

petamich
10. jún 2023

je to cele o preferenciach a zvyku - ked sa mi rozbil predposledny iphone povedala som si, ze za novy peniaze nedam a kupila som si nieco ine, vydrzala som asi rok a vratila sa k iphone 🙂

vyuzivala som dlho kombinaciu iphone a garmin hodinky a teraz som si kupila aj apple watch a pre mna funkcionalita find my phone a moznost dvihnut hovor hodinkami a hovorit "do nich" je na nezaplatenie, hlavne, ked tlacim maleho kocikom alebo mobil na spodku tasky ako na just a potrebujem len rychlo povedat muzovi, kde sme alebo kurierovi, ze idem dolu 🙂 takze ja uz by som nemenila

sajmonka_1216
10. jún 2023

ja mám... hodinky som dostala na tieto vianoce, mužovi som nadávala že načo mi to je, že to je zbytočné, ale už by som bez nich bola ako bez ruky.. :D
mám 8čky, meria mi to teplotu (také niečo ako bazálku), vyznačí mi to pekne ovuláciu po zadaní do grafu, lepšie mi to meria telesné funkcie ako ked mám len mobil pri sebe a tak celkovo.. vždy som v obraze, lebo len pozriem na ruku...
kalkulačku mám tiež po ruke, nemusím hľadať mobil a pod.. a tiež telefonovanie, platenie, super vec

vanilkovazmrzka
10. jún 2023

Ahoj, ako dlhorocna pouzivatelka jablcka aj hodiniek mozem len a len doporucit. Meraju velmi spolahlivo, ak mozes investovat viac peniazkov, urcite si zober tie osmicky, ktore aj meraju teplotu, a budu ti este aj predikovat ovulaciu/menstruaciu, co je podla mna absolutne top funkcia 🙂 ja ich sice nemam (mam posledne SE co vysli), lebo pre spravne fungovanie merania teploty ich treba nosit nonstop, tj aj v noci pocas spanku, a to ja neznasam, ale keby to islo inak urcite ich uz len pre tuto funkciu chcem 🙂 jediny minus je vydrz baterie, to je celkovo smutok v tych apple hodinach, takze max tie 2 dni vydrzia, ak aj trackujes nejake sportove aktivity.

Sestra ma naopak garminy, tie pravdepodobne budu vyhovovat viac tym aktivnejsim sportovcom, baterka tam vydrzi o dost dlhsie 🙂

viera27
10. jún 2023

Vec zvyku a preferencii. Sukromny mam samsung,hodinky Garmin. Sluzobny iPhone mam hodeny v sufliku a nepouzivam,proste mi nesadol. Manzel je zase cisty jablckar a uz by sa nevratil k android. Takze zvyk. Treba ale porovnavat vzdy v rovnakej cenovej kategorii. Nie nejaky shit mobil a hodinky za par eur vs apple.

beataxxx
10. jún 2023

Tiež som verná značke,teraz mam 13 plus hodinky a myslím, že som zavislacka, aj keď tie hodinky ma dosť dirigujú🙂🙂🙂myslím že to stojí za tie peniaze a o pár rokov sa to stále dá dobre predať a doplatiť do novšieho modelu, potom to nie je taká krutá cena

mirka414
10. jún 2023

Ja som už roky rokuce spokojna s Apple a v kombinacii s watch je to absolútna špička na ktorú sa môžem max.spoľahnúť a môžem povedať,že watch zachránili môjmu otcovi život keď mu privolali záchranku v čase keď nik nebol pri ňom doma na blízku a ja som bola sama v Tatrach na izbe drkotala so mnou zimnica a tiež ma hodinky upozornili ,že niečo nieje so mnou ok nastastie som sos stihla ešte zastaviť inak by tiež privolali pomoc a ku mne prišla len pomoc z recepcie ktorú som si privolala potom sama .

autor
10. jún 2023

@mirka414 ďakujem a môžem sa opýtať aký tip Apple a watch sa konkrétne jedna?

cyberk
10. jún 2023

Pracovny mam samsung, sukromny iphone, …android by som nechcela uz ani zadarmo 😅 applewatch som si kupila len pred par dnami, lebo ma irritovalo na ihrisku furt kukat mobil do tasky, ci mi niekto nevolal a tak.. a teda je to lahoda s iphonom mat 🙂 s inymi hodinkami nemam skusenost, kedze som doteraz nezvykla nosit ziadne naramky

autor
10. jún 2023

@cyberk a ktoré si si kúpila?

cyberk
10. jún 2023

ja by som nekupovala stare.. ked uz tak najnovsiu seriu, vydrzi dlho :D (aj moj stary iphone 6 som vymenila za 13, ked vysiel)

mirka414
10. jún 2023

To pýtaš tej nesprávnej 🙈lebo ja to mením dosť často kedze nežijem na Slovensku takze hneď ako je nejaká ta akcia už aj hodinky mením 😂,ale zasa moje staršie vždy posuniem sestre a tej ešte vždy pár rokov vydržia .aktuálne mám watch 7 kľudne vezmi aj watch 6 nimi nič nepokaziš a budeš maximálne spokojna ,alebo verziu Se tie ma moja dcéra ..otec mal tuším watch 5 a tie mu zavolali záchranku teraz si tuším sám od seba kúpil novšie myslím že tiež ma watch 7.skus si ist pozrieť ponuku do nejakého obchodu s elektronikou