Červené fľaky na predlaktí

dajana40
15. jún 2017

Ahojte. Nemáte niekto skusenosti s alergou, alebo ekzémom? Mne sa začali na predlaktí robiť červené flaky, potom na krku a pomaly to začína na bruchu. Páli ma to a svrbí. dakujem za rady

tyelde
15. jún 2017

zájdi ku kožnej nech ti povie či to je ekzém alebo niečo iné a až potom skúšaj, aby si si nejakou osvedčenou radou na jednu diagnózu nepohoršila, ak budeš mať niečo úplne iné

dajana40
autor
15. jún 2017

ja som momentáne v DE a zašla som k praktickému lekárovi ten mi dal krem a tabletky ale nepomáhaju. Mam aj niekedy zimnicu. Trvá to od pondelka. Ale ide oto, že tu ak scem ist ku kožnému tak musím sa objednat a trva to aj tyzden a viac

marty_4
15. jún 2017

no bohuzial asi nebudes mat inu moznost. mozes si este skusit sama odsledovat ci sa ti tie flaky neobjavuju ked zjes nieco konkretne ale ak mas alergiu len na nejaku zlozku, ktora sa nachadza vo viacerych potravinach tak nemas velmi sancu prist sama na to co to je 😒

dajana40
autor
16. jún 2017

ach tak to je na nervy teda

meusicka
16. jún 2017

@dajana40 pokial to trva tyzden kym ta kazny zoberie, tak sa objednaj. my sme v AT a tiez bieda obcas, ale ked ti kremik nepomaha ani tabletky, tak urcite treba ist. pripadne skoc do nemocnice na pohotovost, mozno sa tak dostanes skor aj ku koznej.
nebola si nahodou dakde na kupalisku? mohla si aj tam daco pozbierat.

dajana40
autor
16. jún 2017

nie nebola dne ssom bola pri 2ch koznych maju zatworene kedze bol vcera swiatok .. tak som sla k praktickemu dal mi zas gel a krem ze to vyzera na ekzem alebo hubovu infekciu

13zuzana13
21. jún 2017
Používateľ 13zuzana13 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 13zuzana13.

Rada poradim napiste mi spravu 🙂