Cestovanie po bratislavskom kraji - aké sú momentálne obmedzenia?

romanasl
26. mar 2021

Zdravim, rada by som sa opýtala na jednu vec. Rada by som zobrala svoje deti aj niekde inde na túru v tieto krásne tepelné dni a dočítala som sa dá cestovať po celom bratislavskom kraji. Neviem čo je na tom pravdy, moc som o tom viac nenašla. Tak by som sa vás rada spýtala či vy neviete viac lebo naozaj nechcem chytiť pokutu keď sme sa len chceli ísť pozrieť na vyhliadkovnu pri pezinok. Za každú odpoveď ďakujem

lucik194
26. mar 2021

@romanasl co je na tom nepochopitelne, s ba znackou hocikde v kraji ist mozes, cestujeme tak stale, vikendy travime uz x mesiacov v malych karpatoch pri turistike, skor pozor na rychlost, tu meraju nadalej a pre neznalych v okolo pezinku je par miest kde zvyknu merat

hermionia
26. mar 2021

@romanasl aktuálne opatrenia nájdete tu, stačí zadať názov okresu: https://automat.gov.sk/bratislava

romanasl
autor
26. mar 2021

@lucik194 ste veľmi zlatá, ďakujem veľmi pekne

romanasl
autor
26. mar 2021

@hermionia ďakujem veľmi pekne

lucik194
26. mar 2021

@romanasl pozor smer na Limbach, potom este “rychlostna” cesta z BA siroka dvojprudovka, tam treba dodrziavat rychlost

yvfkfk
26. mar 2021

Staihni si Waze a nikde ta nenameraju, este sa mi nestalo ze by ma nejaki policajti prekvapili. Ale jazdi opatrne aj tak 🙂