Charakter predávajúcich v bazáre

marion09
25. apr 2018

zienky vysvetli mi niekto aky charakter to ma clovek ktory napise ze vec je taka ci onaka a dojde mi uplne ina ci v inom stave?ja truba detailne obzeram svoje vlastne veci ktore sa chystam predat aby som pravdivo opisala aka je a niekto mi napr.napise ze ju pred odoslanim kontroloval a pride mi aj so zuvackami,gumicukrimi a vreckovkami vo vrecku?!😲

lubik87
25. apr 2018

@marion09 mne prišiel kôš na.plienky s odlomene vekom :( a ja sprostá som vyhresila malého že to odlomil lebo on chcel vybalit..akurát že ten odlomeny kúsok sa nenašiel a rozbaloval sa v chodbe vydlazdenej bez zákutí takže mi je kôš naprd.....

lubik87
25. apr 2018

@marion09 a pani sa dusovala že kôš bol celý ...

marion09
autor
25. apr 2018

@lubik87 no vidis to......som rada i zaroven nerada ze niesom sama....

marion09
autor
25. apr 2018

ake dalsie skusenosti maminky mate?

zooeynka
25. apr 2018

Moj balik oblecenia prisiel spinavy, smrad ako ked sa veci skladuju v pivnici a bonus boli chlpy od psa...skoro ma drblo. Ale stalo sa to len raz, od inych mamiciek boli veci vzdy v poriadku.

xima
25. apr 2018

No hlavne strašne veľa fake vecí sa tu predáva.. a ak sa spýtam či sú originál, tak povedia že áno.. dvakrát som sa tak nachytala.. odteraz už pýtam odfotit štítky.. fake si za tú sumu môžem kúpiť aj nový, a nie už nosený 😕 rovno na charitu to šlo

ifava
25. apr 2018

Poslala by som to spat ak by stav nezodpovedal opisu...

anika
25. apr 2018

V tejto dobe sa uz bazar neoplati,v obchodoch velky vyber, vypredaje, radsej darujem, ako to tolko skladovat za par eur,obcas sa mi sice nieco zapaci, ale uz ojedinele, priklad- baba tu predava nosenu vec, ktoru som kupila tu istu novu vo vypredaji lacnejsie , tych prilkadov je vela, aby som musela pri kazdej veci, ktoru chcem predat hladat minibodku, uz naozaj nie

matazirafa
25. apr 2018

@ifava lenze peniaze spat by ti nikto uz neposlal

lubik87
25. apr 2018

@marion09 myslím.ze je náš tu viac než dosť :/ ale aspoň mi zatiaľ všetko prišlo 🙂

lubik87
25. apr 2018

@zooeynka ja sa vždy pýtam.ci nefajčiari lebo raz som si kúpila takto nádherný brokatovy záves ale neoprala som ten cigaretový pach ani po x krát

ostorha
25. apr 2018

Ja som kupila cca 3 roky dozadu,,rozprávajúceho,, skrecka/hracku/ len akurat nerozpraval,manzel to otvoril a uplne spretrhane el,spoje,takze obcas sa podarilo packu stlacit nieco zo seba niekedy vidal,bola to vtedy moda dcera to chcela ,pani za to pytala 7 eur plus postovne ,no a o 2 tyzdne v tescu akcia na skrecka 10 eur tak som sa dobre vzdrbkala,teda presnejsie predavajuca vydrbkala predala nefunkcnu vec a bola velmi neprijemna reklamovat nechcela ja som jej ani neg,hodnotenie nedala bola som nova nevedoma ako teliatko,no co uz je to vzdy riziko.A este sandale kozene Mustang nenosene 17 eur plus posta,ako nenosene boli to je fakt/original krabica vsetko tip top/ ale preto lebo sa ani nosit nedali pani zabudla napisat ze jedna topanka je sita tak na uzko ze sa do nej neda vopchat noha a to mam male a utle chodidla az detske by som povedala takze nie moje nohy su na vine.Potom som sa na 2 roky odmlcala kvôli tzmto skúsenostiam a pred par mesiacmi som nakupila dcere zoparjarnzch veci ,ale kupujem vacsinou uz len s vysackou alebo minimalne nosene a zatial musim poklopat.... ale som si povedala este raz ma niekto obabre a koncim aj s bazárom.Skoda len ze to vrha zle svetlo ne Bazar ako taky ,ale su super zienky niktore predavajuce to nie ze nie...

petrahanka
25. apr 2018

Ja som bazár využívala veľmi často ale teraz už vôbec a veci radšej ponúkam vo facebook vých bazarochv okolí bydliska nech si mamička vidí veci osobne a rýchlejšie to aj predám. Veci už nakupujem v tescu vo výpredajoch za zlomok ceny a sú nové. Tu v bazari som mala len dve negatívne skúsenosti a to raz mi prišla kabelka ktorá strašne páchla za cigaretovým dymom ale pani mi vrátila peniažky a ja jej kabelku a vestu ktorá mala byť nová a na zipse bolo vidieť ze vesta bola dosť nosena keďže bol olupany ale nechala som to tak. Ale už tu skoro vôbec nenakupujem.

victtoria1
25. apr 2018

mne sa tiez stalo ze ano ano ako nove, presvedcia ta ze vsetko ok a otvorim balicek a sklamanie. Ja mam taky dojem ze to robia niektore takto: kupia si novu vec, tricko, satocky, nafotia to hned ako donesu z obchodu no a nosia nosia kym nevynosia a potom to supnu na bazar sfotkou z cias ked ta vecicka bola fungel nova. Uz som takto dostala zopar veci, na fotke vyzeralo do detailov nafotene ako nove, aj v balicku to bolo pekne ulozene ale dokrcene fest. uz som takto kupila malej bundicku next, ktora bola ofotena ako z obchodu, a dosla mi o par odtienov bledsia...z povodnej hnedej bola do modra

marion09
autor
25. apr 2018

@ifava no ja som chcela ale pani mi chcela poslat len polovicu zo sumy co som jej zan dala ja.......

ostorha
25. apr 2018

@victtoria1 Moze byt co hovoris s tym nafotenim,alebo pridaju katalogove fotky a nie tie svoje aktualne znosene veci.. joj ludia su velmi vynaliezavy hlavne ked ide o peniaze.

victtoria1
25. apr 2018

vidina zarobku robi vela....ale tak kazdy je nejaky, mne by bolo trapne takto oklamat, a zit s tym ze ta mamina sa tesila na nejaku peknu handricku a dostala nejaky shit

dzupi898
25. apr 2018

ani by som nerozmyslala nad charakterom ale okamzite balila a posielala nazad. ja uz fakt nechapem ci to tym ludom za tych par eur stoji, ze takto oklamu druheho. a este aj zle hodnotenie by dostala a riesila by som s adminom ak by nechcela vratit celu sumu

jovan236
25. apr 2018

Ja som si objednala sako,ktoré bolo pekné,ale totálne nechutne prepotené 😔

yasmeena
25. apr 2018

netreba zabudat,ze velmi vela predavajucich na mk nakupi veci v second handoch a tu to predavaju ako svoje...a ked maju cez tisic inzeratov,tak jasne ze nekontroluju...raz mi to aj vhod prislo,ked pisala,ze tricko bolo malinko nosene,predava ho,lebo je jej uzke cez prsia..ok-ale ked som doma odbalila,bolo este s vysackami 😀 ,takze tazko ho mohla nosit...

klementinnka
25. apr 2018

Ja som kupovala synovi - vtedy asi 2 ročnému tenisky adidas. Na fotke vyzerali suprovo, dodnes nechápem ako ich dotyčná mohla na fotenie tak nastajlovať. Asi ich fakt fotila ešte v obchode.
Takže nosené tenisky za 12 eur, super stav. Keď som otvorila balíček skoro ma drblo. Tie botky sa mi normálne rozpadli v rukách/ vnútorná vložka vydrolená, na podrážke ešte asi ho..enko z dvora+sa tá podrážka na mňa nechutne vyškierala/ z časti nedržala na svojom mieste.
Tak som pani písala, že jej ich posielam naspäť. A ona na to, že čo som čakala za tie prachy.
Na to som jej odpísala, že si má peniažky aj s teniskami nechať a pozvať za ne muža na obed.
Stal sa zázrak a asi o týždeň mi oželené €, poštárka priniesla naspäť.

veronikastrickova
25. apr 2018

Ja ked vojdem do sekacu je mi zle. A tiez nenakupujem od zien co maju par stoviek inzeratov. Zatial musim zaklopat, zle som nekupila, ani sebe, ani malemu, ale mam skor zlu skusenost, ze ma zeny natahovali spravy precitali a neboli ani schopne povedat, ze nemaju zaujem. Dala som negativne hodnotenie, za co som si zrejme "vysluzila" aj ja 😂😂😂. Ale tiez rada predavam aj nakupujem v okoli, ale niektore premrstene ceny za veci ma odradi.

gebeente77
25. apr 2018

@marion09 ja uz 3 tyzdne riesim tu jednu maminu, mala super hodnotka, poslala mi plast a na rukave flak, ale kedze to bol taky prsipladtoidny, tak to tam bolo akoby vtlacene. Tak sme sa dohodli na vrateni, balicek ma doma od 5.4. a ja peniaue stale nie... Slo o 25€. Uz som to posunula aj na adminov, lebo naposledy sa urazene ozvala pred 3 dnami, ked som jej uz napisala negatko, slubila poslanie penazi a stale nic...

veronikastrickova
25. apr 2018

@gebeente77 ja som hlasila 2 obchody a doteraz nic

gebeente77
25. apr 2018

@veronikastrickova ja dufam, ze mi ich konecne posle aj sama, vyhovarat sa 3 tyzdne na pracu a nemat cas na 5 minut sadnut k IB mi pride uz trosku cez.

veronikastrickova
25. apr 2018

@gebeente77 tiez sa mi stane, mam zdravotne problemy, ktore ma dokazu odrovnat aj na tyzden, ale aspon sa snazim odpisat, ked nemozem poslat

gebeente77
25. apr 2018

@veronikastrickova prave preto som jej dala cas vyse tyzdna, kym som jej napisala prvy krat, ze ci peniaze poslala, potom po dalsom vyse tyzdni som jej pisala znovu, ale uz aj adminom a aj hodnotenie a teraz zase pomaly koniec tyzdna a peniaze stale nikde

veronikastrickova
25. apr 2018

Teraz tiez riesim jednu dotycnu, ale za tou asi aj zajdem osobne aky kocik mi poslala, jej manzel nadseny rozhodne nebude

annamari4
25. apr 2018

Mne raz jedna pani poslala odrážadlo v takom stave že som mala pocit že u nich sa deti z celej dediny na ňom odrážali desať rokov a ešte malá tú drzosť vypytovať hodnotenie,dodnes som rada že som ju hneď vymazala,lebo by strašne dopadla a to veci riešim kludne

lubik87
25. apr 2018

Podľa mňa nieje a take divné mať aj 100 položiek .. samozrejme podľa toho že čo 🙂 ja som vytriedila po deťoch a po nás s tatom 4 vrecia 120 l oblečenie A 1 vrece topánok .keďže na veci si dávame pozor tak sú v super stave a za pár eur ak sa podarí predať dačo bude aspoň na Nutrilon :P a hlavne po malej strašne množstvo len oprateho čo tak rýchlo rastie že na dno poličiek som sa ani nedostala :D