Chcem napísať poviedku. Každá rada dobrá

chichotka
6. apr 2011

Ahojte 🙂
Možno vám príde divné že ja v mojom veku prichádzam pre pomoc sem, ale napadlo ma, že tu by ste mi s niečim takým mohli pomôcť 🙂
Ide o to, že chcem napísať poviedku (teda skôr fanfiction ale to je teraz jedno) a neviem ako istá vec funguje. Pointou je, že hlavná predstaviteľka otehotnie s jej priateľom, ale keď sa im dieťa narodí, ona upadne do depresie a tak sa rozhodnú, že ona na nejaký čas odíde za kamarátkou aby sa z toho dostala, avšak počas jej pobytu preč si jej priateľ nájde nejakú inú ženu, a tak sa rozhodne, že re ich dcéru bude lepšie, ak sa o ňu bude starať otec a jeho nová priateľka. Problém však nastane keď otec ich dcérky zomrie. Ja chcem aby sa ich dcéra nejak znova dostala k mame, ale neviem čo sa deje medzi tým, ako on zomrie a dcérka sa dostane k jej mame. Ak by žili ďaleko od seba, bola by ich dcéra umiestnená dočasne do detského domova alebo také niečo? Alebo by ju priamo predali jej biologickej mame? Lebo ja neviem ako takéto veci fungujú, tak by som bola rada ak by ste mi niekto poradili. Ja viem že je to možno blbý dotaz, ale keď už chcem niečo napísať, tak by som rada vedela, ako to vlastne funguje v reálnom živote. Poprípade ak niekto viete ako to funguje v USA bola by som veľmi vďačná 🙂