Chlapi na koníku

20. sep 2022

Myslite, ze je normalne, aby sa chlap zaregistroval na konikovi iba za ucelom, aby si vypisoval iba so zenami?

tenerifka
20. sep 2022

nemyslim si, ze chlapi, ktori su tu registrovani, to urobili za ucelom len si so zenami vypisovat,mame tu kopec tem, kde neriesime len naliate cecky mliekom a ostane testy, kde sa zide nazor hocikoho rozhladeneho bez dolezitosti pohlavia

stanulienkat
20. sep 2022

Preco nie? Ved je tu plno nezadanych zien.

spadnutaslivka
20. sep 2022

skôr si myslím, že to ani nie sú muži alebo sú, alebo sú sem účelovo poslaní. Ale osobne je mi to jedno 🙂

maca1984
20. sep 2022

Pokiaľ ma neotravuje v IP ani jeden, je mi srdečne jedno na čo sa sem chlapi prihlasujú.

viestta
20. sep 2022

Občas tu nejaký nahradzuje udicky. Ale však nech nahadzuju. Bud sa nejaká chytí alebo ich odignoruje

juliastrakovave
20. sep 2022

Presne ako píše maca nech ich tu je aj tisíc pokiaľ neotravuje mňa, nepíšu ip tak v podstate mi to je u zadku

bloger
20. sep 2022

Tak s kým si majú písať. Hoci nemyslím, že by to niekto využíval iba na vypisovanie.

tenerifka
20. sep 2022

@maca1984
@juliastrakovave
mña este nikto neotravoval, asi som uz mimo vekovu hladinu😂

maca1984
20. sep 2022

@tenerifka Tiež som out 😆

elbartoslava
20. sep 2022

Skor si myslim ze chlap ide na konika kvoli bazaru, potom mozno sem tam nakukne do for, lebo niekedy je to tu fakt dzungla

dadis
20. sep 2022

Mne len dvaja alebo traja pisali. Nic neprijemne. Ved ak nemam zaujem o rozvijanie vztahu, tak napisem a vzdy akceptovali.

deti95060810
20. sep 2022

Možno sú to ženy .len zareg. sa ako muži...

andreatytler
21. sep 2022

Podla mna je super ze su tu. Ved toto je forum o rodicovstve, takze sem patria. Mam ich prispevky rada. Akurat je tu jedna z najlepsich diskusii ake som tu za tie 2 rok zazila a zhodou okolnosti sa v nej zucastnuje vela chlapov.
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/hladam-zmysel-zivota-a-neviem-ho-v-nicom-najst/?page=10#post-85389873

wheel
21. sep 2022

Ak mas problem, ze su tu chlapi a ani jeden o Teba nejavi zaujem, tak kludne napis , popismenkujeme. :D

rusalinka
21. sep 2022

Veď zakladatelia a majitelia Koníka sú chlapi 😉
Myslím, že závan mužského pohľadu na "naše" problémy, je na tomto fóre viac než žiadúci 😀

santiago_segura
18. jan 2023

Z toho hladiska aby mal skoro monopol pri dopisovaní si zo ženami je to dobrá stratégia. Lenže pozor. Tu sú vydaté a zadané ženy keď už majú tie deti tak je pravdepodobné že sú obsadené. Tak čo by z toho ten muž mal? Ženy tu sú habadej ale baliť ich tu nemôžeme. Ale tak bežne pokecať chodíme. O živote a tak neutrálne. Do tém ako gynekológ a pod. do toho ja nekafrem.