Čo je to za pavúka?

14. jún 2023

Prosim vas neviete niekto, co je toto za pavuka? Prvy krat takeho vidim, vyzera jak nejaky mravcopavuk 😅. Lozi mi po dome. Fakt by ma to zaujimalo, hlavne ci je neskodny.

liusa82
14. jún 2023

podla mňa obyčajný hajzlový.Len má trochu inak tie oči😀 aj nám po dome lozí všeličo

svetlonos
14. jún 2023

To je u mna takzvany pavuk hnusny. Nemali problem lozit nam v byte pravidelne po posteli. Neskodny ale par krat v noci som pomerne nahlas zvrieskla, co ja nezvyknem. Tieto boli ake obzvlast doterne! Koli nim som kupila ten usmrcovač hmyzu do zastrcky 😁.

autor
14. jún 2023

Ja sa nebojim pavukov, ale rada viem aky je to aspom druh, ze ci nestipu alebo co. Casto ich mame dnu a vynasam ich potom von.

nelca0510
14. jún 2023

Daj si fotku do Google lens.

bibcabi
14. jún 2023
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.

fuj nenavidim pavukov.. :D

zelenakobyla123
14. jún 2023

@liusa82 obyčajný “hajzlový” to nie je 10000%, tie niesú pavúky ale kosce, toto na fotke je pavúk.

liusa82
14. jún 2023

@zelenakobyla123 ja neviem do hmyzu ani pavúkov sa ktovie ako nevyznám a ani ma nezaujímaju😀 u mňa je dôležité to rýchlo odstrániť.Preto behám po dome v kuse s papučou v ruke a furt volačo zabíjam🙂

zelenakobyla123
14. jún 2023

@liusa82 načo teda radíš, keď nemáš tucha? Potom tu píšeš hlúposti😀

chelsey987
14. jún 2023

Vyzerá ako Tetragnatha 🙂 sú rozšírené po celom svete a existuje xy druhov.

liusa82
14. jún 2023

@zelenakobyla123 no ale podla mňa vyzerá ako hajzlový až na tie oči či čo to je.A ako vidím,neporadil jej tu ktovie ako nikto zatial.Furt sa nevie čo je to za pavuka