Čo to je za pavúka?

adriana2301
30. júl 2017

Prosim vas foto nieje najlepsia ale mam fobiu z pavukov nevie niekto co to je za pavuka?je teda dost velky a vcera boli 2 a dnes 3..mam strach ze ak sa to tu rozmnozi asi sa zblaznim ;(

jumama
30. júl 2017

To je asi kutnik domovy, skus si ho najst v googli, ci je to on?
Moj muz vravi, ze pavuka si treba predstavit ako osmonohu lienku a potom ho s kludom Anglicana vezmes do dlane 🙂 No neviem, neviem, este ze ho mame, vynasa vsetku chrobac 🙂

adriana2301
autor
30. júl 2017

@jumama idem hned pozriet dakujem

lussy211
30. júl 2017

Nie je to križiak?

lussy211
30. júl 2017

My sme mali toto na chate ale to teda križiak nebol a bol fakt mega obrovský , mal tak na dĺžku aj s nohami dobrý 7 cm

alex49
30. júl 2017

neviem čo to je, ale treba to zapáliť a odsťahovať sa 😨

adriana2301
autor
30. júl 2017

@lussy211 vobec sa to na kriziaka nepodoba pozerala som cokokvek ale neviem to priradit..ak by slo o jedneho tak neriesim ale 3 za 2 dni je na mna moc..ja sa bojim aj maleho pavuka a vobec hmyzu..urcite to malo 5 cm..a ten co u nas bol vcera bol ovela vacsi..

adriana2301
autor
30. júl 2017

😨 ja sa bojim vsetkych...

lussy211
30. júl 2017
zupka33
31. júl 2017

Fuj no tak ten je obrovsky. Ja sa tiez bojim aj takeho zachodoveho s tenkymi nozickami. Keby toto najdem doma tak spim celu noc s nejakym sprejom proti hmyzu v ruke :D Podla mna to ale nebude nejaky specialny druh, niektore pavuky sa proste tak "vypapkaju", hlavne teda v dome sa vedia tak pekne zasit a kym su maly si ich nevsimnes a potom ich najdes az takychto. Ale ak mate vela pavukov tak mozes byt z jednej strany spokojna lebo vraj maju radi poriadok :D :D

evinea
31. júl 2017

To bude podla mna uplne normalny pavuk, clovek by sa niekedy az cudoval ake vselijake pavuky sa u nas najdu. Nehovoriac o tom co sa sem dovezie s tymi kadejakmi bananmi a orchideami :D Ale nemusis sa bat, ze by vam ublizil alebo co, ked mu date pokoj tak da aj on vam