Čo je toto za pavúka?

9. apr 2024

😳Skoro som infarkt chytila ked to vybehlo.Ja ze tarantula ma takych 5cm.A boze prosim povedzte mi ze nemoze mat nikde rodinu.(ze si nezaklada)….Bol v izbe kde sa spi…

autor
9. apr 2024

Este jedna…

doris11
9. apr 2024

Neviem čo to je zač ale u nás ho vidím tiež dosť často 😃 nechutak 😃

renata9
9. apr 2024

google lens mi našiel ,že ide o kútnika domového

jaaankaaaa
9. apr 2024

Čo ti 😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️ ja neznášam pavúky a toto máme na SK?
Ja by som už vypálila celý dom fuj🤣🤣🤣🤣

zalka
9. apr 2024

Kútnik domový...je ich plno ... Tiež ich volám tarantula sú obrovské...
Sa dokážu rýchlo pohybovať...

dada0902
9. apr 2024

Mňa by slahlo na mieste ja sa bojím aj obyčajného hajzloveho pavúka

autor
9. apr 2024

Kitnika domoveho som videla tak do 1cm…Ale toto je velke hovado🤦‍♀️,fu to znamena ze moze mat niekde aj ocka maminku babatka😳👌?Aaaa pomooooc

sevrin
9. apr 2024

Máš sieťky na oknách?

betulinka1
9. apr 2024

Je to kútnik. Sú dosť premnožené aj u nás. Jeho deti spoznáš tak, že také malé bodky budú behať obrovskou rýchlosťou napr. vybiehať spod prahu. Som sa niekedy aj nasmiala ako sme ich chytali, lebo tie boli fakt rýchle. My sme sa minulý rok presťahovali do novostavby a teda ja som nikdy nezabíjala pavúky ale poctivo ich vynášala von ale tieto ma donútili konať inak. Dlho nám trvalo kým sme nad nimi vyhrali. Ale nemusíš sa ich báť, nikdy sa nestalo, že by sme ich našli na sedačke alebo posteli, podľa mňa sa ľuďom dosť vyhýbajú. Vždy behali len po zemi. Vonku sa zvyknú vyhrievať na dome alebo plote a tam skokom chytajú svoj hmyz. A áno sú veľké.

zalka
9. apr 2024

Hej keď si našla jedného tak určite je ich viac...a vedia sa parádne schovať mne raz vliezol do papuče...si mala vidieť ako som ňou platila kým vypadol ale potom som ho trafila.
Neznášam pavúky a také obrovské v paneláku som nezažila..a potom prišiel šok v dome

zalka
9. apr 2024

@betulinka1 joj keby len po podlahe...to i po stenách behá...a husté pavučiny robí...ani neviem odkiaľ ich toľko je...tento rok už jeden padol za obeť...brrr

palculienka40
9. apr 2024

Daj fotku do google a najde ti druh

majka36912
9. apr 2024

No v prvom rade respekt, ze si ho chytila do skleneneho pohara, toto by som nedala ani omylom 😂 Sestra ho raz mala v izbe, ale mensieho. Vstala, ze si ide po papucu a zabije ho, ale ze ako sa na neho pozrela a prisla blizsie, tak akoby ju videl a uvedomoval si nebezpecensto, zoskocil zo stolicky a rozbehol sa prec. Neprijemne chytry pavuk. Skontroluj izbu, pripadne dom, ci dakde nezanechal pavucinu. Mozno len vbehol dnu a nebol u vas dlho a ziadnr deti a podobne nezanechal po sebe.

mercy13
9. apr 2024

@jaaankaaaa haha,žeby len tohto 😁 tak sa pozri na nášich spolubyvajucich 😂

autor
9. apr 2024

@mercy13 ved to je tarantula🤦‍♀️🤣fuj

crazy_cat_lady
9. apr 2024

@mercy13 kokos tohto strehuna keby som niekde nasla, tak sa stahujem na inu planetu :D

mercy13
9. apr 2024

Ano,tiez ho tak nazyvame... Je obrovsky a nechutny... Mame ich plno, od leta, na jesen sa stahuju dovnutra 🤮 je to strehuň skvrnity

dominikamacakova
9. apr 2024

@mercy13 krista to čo je 😱😱😱😱😱😱😱

mercy13
9. apr 2024

@crazy_cat_lady tak ja som uz mala odist davno 😁 mame ich plno... Robia si dierky do zeme, na travniku, odtial vyliezavaju, a zevraj skacu 😂tak lovia ....

mercy13
9. apr 2024

@dominikamacakova aj ja som sa tak zatvarila poprvy raz 😂😂😂 je to strehun skvrnity

crazy_cat_lady
9. apr 2024

@mercy13 kde prosim byvas? dufam, ze na opacnej strane zemegule :D

dominikamacakova
9. apr 2024

@mercy13 a žiješ na Slovensku? Však nie 🤣

mercy13
9. apr 2024

@crazy_cat_lady
@dominikamacakova
Haha 😂 pravdaze na slovensku 😂 na juhozapade.. tu je ich plno... Ale ako viem,oblubuju teplejsie pasmo, takze sa do hor nestahuju 😁

crazy_cat_lady
9. apr 2024

@mercy13 citala som, ze sa zdrzuju tak juzne, kde je pre nich teplejsie. dufam, ze do bratislavy nikdy nedorazia :D ja sice byvam v panelaku, ale toto stretnut na chodniku, tak sa zahryznem do stromu a tvarim sa, ze som hluchy konar :D :D

stanusenka
9. apr 2024

@mercy13 fuj fuj fuj... My aktuálne prerabame starší dom a stále si hovorím, že isto nikde veľké nie sú... Už asi ani nevkročim kde dobre nevidím čo je tam 😀😀

jaaankaaaa
9. apr 2024

@mercy13 prestaň!!! To som nechcela vidieť 🤣🤣🤣🤣 táto diskusia u mňa vytvorila nové fóbie 🤣🤣🤣🤣

vyrovnanaosoba
9. apr 2024

@mercy13 mne prišlo zle 😳 moje deti chytajú pavúkov a strašia ma nimi, toto vidieť v ich rukách, asi aj ich upálim 😫

sagitta33
9. apr 2024

@mercy13 Ten je nádherný.❤ Hryzie?

tetapetra
9. apr 2024

Môžem ti poslať fotku,našla som ho vedre, skoro som umrela. Pred pár rokmi podobného fešáka našiel muž v sprchovacom kúte ako pije vodu z kvapky vody

nikoletta1712
9. apr 2024

@tetapetra Aj ja chcem vidieť, prosím😬…