Čo sa vám podarilo oprať v práčke?

jaja1979
27. apr 2021

Téma trochu na odľahčenie... Aku najväčšiu blbosť sa Vám podarilo oprať v práčke?
Mne sa často zadarí oprať vreckovky a to ma ide poraziť, hlavne, keď je to v čiernom prádle ... Ale raz dávno sa mi ozaj zadarilo🤦🤦 oprala som mužovi stravné lístky v hodnote 1500 Sk 😭😭a ostali z nich len tie strieborné pásiky, čo sú v nich zatkane... Ma skoro porazilo vtedy🤦🤦🤦

borka168
27. apr 2021

@jaja1979 ja keď som ešte byvala s rodičmi, oprala som otcovi peňaženku s celou výplatou. Takže som potajme susila parierove Sk v izbe. Ale všetky prežili 😂😂😂

martina1201
27. apr 2021

@jaja1979 ja som synovi oprava keksíky a cukríky....

simoncik
27. apr 2021

Mobil.

deti95060810
27. apr 2021

otec si opral ušný prístroj.... prístroj neprežil...

jaja1979
autor
27. apr 2021

@simoncik no super, a prežil? Asi nie, čo?

jaja1979
autor
27. apr 2021

@deti95060810 no pekne, to ta asi nepochválil...😟

deedol
27. apr 2021

kamene. (maly stale nejake zbiera a ja som na to zabudla 🙂)

lucynecka
27. apr 2021

Synove policajne auticko 😅 odvtedy jeho hukacky len chrcia 😀

marcipanovatorta
27. apr 2021

stale mi dieta cosi nenapadko hodi do pracky :D minule detsku krhlicku, orechovu polo-skrupinku, vatovu palicku...

ajko2011
27. apr 2021

Kľúče od auta 🤭😂😂😂 ale zapaľovač tiež už niekoľkokrát sa podarilo oprať.💁 Odvtedy manželovi kontrolujem všetky možné vrecká na oblečení.😂

leuchtturm
27. apr 2021

Mojmu synovi som prala jeho spinave peniaze a raz aj mp3-prehravac. Ked som ho vytiahla z pracky, polozila som ho na radiator a cuduj sa svete, prehravac funguje.

simoncik
27. apr 2021

@jaja1979 samozrejme ze nie

cecilia29
27. apr 2021

Nožnice ✂️

marcellka32
27. apr 2021

Ja mám stále vedľa seba v kuchyni v skrini položené 2 fľaše, v zltych kupovanych plastovych fľašiach, išla som si vyčistiť práčku octom a naliala som tam pol fľaše oleja... asi som ju dobre premastila, práčka perie 13 rokov 🙂

jaja1979
autor
27. apr 2021

@marcellka32 no zbohom....🤦tak to s ešte nepočula 😂😂

10zabka
27. apr 2021

manželovu výplatu... bolo to v čase, keď sa dávali na bankovky kolky. Bankovky prežili, kolky tiež. Len neboli na tých bankovkách... Nuž, ten mesiac sme žili len z tej mojej. Vtedy mi to také vtipné ako dnes nepripadalo 🙂

sofiella
27. apr 2021

@jaja1979 😀 ja som vyprala celu exmanzelovu peňaženku so všetkými dokladmi, peniazmi, stravnymi lístkami, vizitkami...
V ten večer bol pit niekde u kamaráta a ja som to za ten čas všetko pekne porozkladala po všetkých radiátoroch v dome. Rano vstal, chodil z izby do izby,skrabal sa za hlavu a hovorí,
, viem, ze som mal včera dosť, ale až tak, ze nepamatam co sa stalo...?"
Strasne som sa vtedy smiala a mohla som ho v tom nechat, a hodiť to na neho 😅😅😅

mondolina
27. apr 2021

balík cigariet 🙄 som myslela, že ma jbn...tabak bol všade všade 😱

sofinka156
27. apr 2021

Celé mlieko ostal len obal, mobil, misku, servítky, peniaze 🤷😃 mlieko misku a mobil tam nachádzal môj šikovný synator 😁

mima1
27. apr 2021

@deedol boze tie kamene neznasam. To mi robi syn stale.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
28. apr 2021

@jaja1979 štandardne prepieram také tie malé nástavce na vysávač. Máme ich v skrinke oproti práčke, takže keď počujem že rachoce práčka hneď vieme čo sa perie spolu s vecami... A samozrejme - keď niekde zabudnem vybrať vreckovku (napríklad z rukáva, či ponožky, lebo to sú také bežné miesta na vreckovky všakže...) musí to byť čierne prádlo, nech sa nenudím pri vešaní.

peta2202
28. apr 2021

kluce od auta a bezdrotove sluchatka, ponahlala som sa, tak som rychlo nahadzala do pracky, myslim si, ze ved ked niekto da nieco do kosa, tak hadam vrecka prazdne no vobec nie, neprekontrolovala som a muz tam sluchatka, tak mal po nich 😀

lija22
28. apr 2021

peniaze perem casto, zapalovace to ani uz nevnimam, ale kluce od auta ma mrzia doteraz

janetinka27
28. apr 2021

vo vrecku nohavic damska vlozka este zabalena. kedze to bola klasicka hruba, nie ta tenka, cele pradlo bolo posiate drobnymi bielymi vlaknami, dlho som stala pri pracke a nechapala 😂

basska_b
28. apr 2021

Ja mam na konte tiež vložky a študentský preukaz ISIC

lija22
28. apr 2021

musim ale pivedat, trosku mimo temy, ze ked sa mi paperovy vankusik rozondil v pracke, to si neviete predsravit kolkokrat som to musela cistit. hadam aj dva dni v kuse som prala handry nech perie vyplavi 🤦‍♀️

mez
28. apr 2021

@mondolina Aj ja 😂

aalt
28. apr 2021

Vreckovky su klasika ... Som si ale spomenul, ked som so svojimi vecami opral zelenu monterkovu siltovku, ktoru tam zabudla spolubyvajuca ked si prala monterky. Nikdy by som nepovedal, kolko farby v nej moze byt. Vsetko som mal zelene...

mikuliena
29. apr 2021

respirátor, hadice z vysávača, kľúče, mince