Čo Vám najlepšie zaberá na bolesť hlavy?

maybe888
11. sep 2019

Ahojte žienky, čo Vám najlepšie zaberá na bolesť hlavy? S čím máte dobré skúsenosti? Ktorý liek zaberá rýchlo? Prípadne, čo Vám vie pomôcť? Vďaka za každú radu 🙂

h2
11. sep 2019

@maybe888 Ahoj, mne najlepšie zaberá klasický Ibalgin a zapiť kolou.

adriana2109
11. sep 2019

Mne MIG 400

simca06022011
11. sep 2019

Flector ☺️ a spánok 😁

kabba
11. sep 2019

Mavam migreny a teda zatial sa najlepsie citim poprasku Flectore. Len je na predpis.

sisa106
11. sep 2019

Za mňa jednoznačne Acifein, ten mi zaberie najlepšie a hlavne najrýchlejšie, väčšinou do 15 minút.

lusinda1989
11. sep 2019

Mávam migrény často a najlepsie zaberá nurofen rapid

sunnyday1111
11. sep 2019

novalgin 2x 500mg do 30’ hlava neboli, ak nemam novalgin tak mam smolu, nic ine volnopredajne nezabera, potom uz len obklad na celo s alpou a spanok

luci74
11. sep 2019

Aulin.

saskia_98
11. sep 2019

@h2 Mne na migreny jedine Algifen kvapky. Su sice na predpis ale iba toto aj to nezaberie uplne, len tlmi
kym nelahnem do postele a nevyspim sa z toho.

tinipini
11. sep 2019

Brufen 400 alebo sumivy Panadol ultra Rapid

adelakom12
11. sep 2019

@maybe888 kofeiiiiiiiiiin vela kofeinu. zvycajne viem, ze to je z nizkeho tlaku, tak skusim kavu, coca colu/pepsi, zazvorovy caj, domaca slivovica alebo nejaky alkohol, ak toto nepomoze, tak idem cvicit a ak ani toto, tak tabletka ale to len v krajnych pripadoch

janci05
11. sep 2019

Ibalgin Rapid Kaps 400.

tenerifka
11. sep 2019

Ibuprofen 200....ale bolieva ma zriedkavo, tak 4-krat do roka, z nevyspatia pri dlhej ceste lietadlom alebo na dalsi deñ, ak to prezeniem s vinom😎

deti95060810
11. sep 2019

mám len migrény a Sumatriptan
mm si dá od bolesti Ibalgin...len on nemá také ťažké stavy ako ja - točenie hlavy, bolesť očí, vracanie...

ysseba
11. sep 2019

A na akú bolesť hlavy? Na migrény nezaberá klasický Ibalgin a pod. Mne osobne zaberá buď od neurologičky alebo keď nemám a podchytím migrénu skôr ako vypukne naplno, tak mi zaberá Panadol migrena. Treba rozlíšiť bolesť. Či je to len klasická alebo migréna. Je to pulzujúca bolesť, ktorá vystreluje za oko? Je ti nevoľno od žalúdka? Mávaš to pravidelne /napr. pred menzesom/? Berieš antikoncepciu? Tak to môže byť tá sviňa migréna.... Na obyčajnú bolesť hlavy by mal byť každý liek dobrý. Môj manžel nemôže Ibuprofén ani Paracetamol /kvôli zápalu svojej diagnóze/ , tak máme doma vždy Nalgesin od bolesti. Ten mi vždy krásne zabral na obyčajnú bolesť hlavy

baskarepkova
11. sep 2019

panadol ultra rapid, ten je vraj dobry aj pri migrenach, alebo ked ti trhaju zuby

malinajahoda
11. sep 2019

@maybe888 panadol ultra 2 tablety zapiť s colou, kofolou.

simsalabim
12. sep 2019

Podla situacie okamzite Brufen, Migralgin alebo Panadol Rapid. Pri rozbehnutom zachvate migreny optimisticky skusam triptany...

1sally12
12. sep 2019

Spánok😴

danielahamar
12. sep 2019

Presne aký typ bolesti, ja mávam takú cudnu bolesť, kt. mi reaguje iba na kávu, nepotrebujem žiadne tabletky, ak nedám kávu ráno poobede sa idem zblázniť, som nepoužiteľna a mozog mi ide vystrelit, takto mi to trvá už dva roky, dovtedy som ani žiadnu kávu nepila, iba čaje.

caroline_
12. sep 2019

Okolo 15 ks mandlí, a spánok...

mimcak
12. sep 2019

Prášky flactor mávala som hrozné migrény až tak, že som z toho zvrcala a lekárka mi predpísala títo prášky a už keď ma bolí hlava tak si ich dám, ale musím hneď aby to neprešlo až do toho druhého štádia a zaberú mi stále.

petamada
12. sep 2019

mne nic nezabera len prasok flektor, chodim z lekarne do lekarne, ze kto je ochotny mi predat..mna uz viac boli hlava ako neboli, a vysledky mam dobre, a nik nevie preco..migrenozne lieky mi robia tazobu na zaludku. pre mna (paralen, mig, ibalgin a pod. su ako lentilky, ze ich mozem jest kvantum a nic z toho)

lenka2710
12. sep 2019

@maybe888 mne pomáha pri bolestiach hlavy migralgin alebo ibuprofen! Keď ma bolieva hlava vzadu nad krkom,viem ze mám nizky tlak,takže kava alebo cola a niekedy keď mi bolesť tlačí do očí a mám pocit na vracanie tak nalgesin! Cez kramy ma bolí hlava celý týždeň,ale je to taká tupa bolesť,a na tu si nedavam nič,lebo viem že mi nič nepomôže 😂 aj keď si dám,tak za pár hodín zasa boli,to by som musela tabletky jesť nonstop

saskia_98
12. sep 2019

@petamada a preco ti lekar nepredpise do zasoby flector ? Mne zaberaju len algifen kvapky a to ich mam predpisane aj do zasoby..

mimcak
12. sep 2019

@petamada a prečo ti lekár nepredpiše? A väčšina lekarou má už aj ten elektronický predpis stačí ti zavolať Dr. a už len vyberieš v lekárni

h2
12. sep 2019

@ysseba Mne zaberá kombinácia Ibalgin + Cola aj na migrénu, len si to musím dať hneď. Tú Colu mi poradil môj muž, nechcela som tomu veriť, ale funguje to. Ja som mávala hrozné migrény, so zvracaním, keď som si dala Ibalgin, len mi to urýchlilo zvracanie. Ale keď si dám Colu, udržím ten Ibalgin v žalúdku, takže má šancu zabrať.

petamada
12. sep 2019

@mimcak
@saskia_98 nepredpise, lebo som u neurologa dlhsie nebola.

yollanda
12. sep 2019

V podstate všetko okrem paracetamolu. Ten je slabý na mna

ave17
12. sep 2019

Panadol migréna, top! 🙂