Čo vám pomohlo na vrásky po 30tke?

nickyma
5. aug 2011

S čím máte dobré skúsenosti? Pozerala som v lekárni niekoľko prípravkov, čítala o procedúrach v dermatocentrách a centrách krásy, ale naozaj neviem, ktorým smerom.

infatti
5. aug 2011

@nickyma neviem ja pouzivam kozmetiku dermacol kremy aj vsetko a som spokojna a nezda sa mi abych mala vrasky.. predtym som pouzivala garnier a loreal.. to je tazko v dnesnej dobe sa zorientovat pretoze je vela vela pripravkov kadejakych a nevies si vybrat, nechaj si u odbornicky poradit ...

zuzana76
5. aug 2011

tak mne pomaha - vela tekutin, najma cistej vody, dostatok spanku a balzamy z prirodnej kozmetiky - napr . kokosovy olej, alebo telove balzamy, ci bambucke maslo Saloos, ja to menim, vecer natriem na vycistenu plet a necham posobit do rana, myslim, ze stav mojej pleti je celkom dobry vzhladom na moj vek.

titkovamiriam
5. aug 2011

zatial neriešim,geneticky mam danu bezvraskovosť 😀 😀 😀 😀 mamina ma 60 a minimum vrasok a jej mama čiže moja babička vrasky mala až ked dostala rakovinu po 70tke 😠 .Používam na všetko klasika modru Nivea,vela vody,nefajčím,neberiem žiadne lieky a nedržím diety 😉 a ked sa objaví PC vraska medzi obočím-nevadí 😉

smarti
5. aug 2011

Šípkový olej, ale treba ho užívať dlhodobo.

pancake
5. aug 2011

marina krem uz pomaly 34rokov a vrasky ziadne. 🙂
tym chcem povedat ze vsetko je o genetike a nie o kremoch. 😝

raimulienka
5. aug 2011

...takze baby...100% protivraskovy vseliek je...tvarit sa, ze ich nemate...ako ja 😀 😀 😀 😀 😉

anett9
6. aug 2011

budúci rok budem mať 40,už niekoľko rokov používam krém ISEREE ANTI-WRINKLE Q10 denný aj nočný z LIDL-a.Je úžasný a snáď najlacnejší na trhu.Za necelé 2€. Kúpila som si ho kedysi zo zvedavosti a cca po 3 rokoch používania som videla v telke Test -magazín- tam sa umiestnil na 2.mieste hneď za Loreal. V podstate "zotrel" všetky tie predražené protivráskové Nivea visage a pod.,ktoré skončili ďaleko za ním ,niekde na 6 a 7 mieste.Jednoducho kvalita za super cenu!!! 🙂 .Moja mama má 66 r.,tiež roky používa tento krém a myslím,že by jej nikto taký vek netipoval.

albireo
6. aug 2011

zaklad je genetika: pozri na mamu,pripadne jej sestry, babku,tety....uvidis na co sa "mozes tesit"
inak ,skor ako zacnes vyhadzovat peniaze skus zacat s jednoduchymi vecami:dostatok spanku, dostatok tekutin( 2 litre min.,kava sa nerata) strava: 6 porcii zeleniny alebo ovocia denne
nefajcit, vyhybat sa solariam
alkohol s mierou, chranit pokozku pred spalenim na slnku,

achristie
7. aug 2011

anett9,vďaka za tip,určite vyskúšam,ja mám krémik Lirene,ten pre 40 ničky (mám 38 😀 ) som vcelku spokojná,ale rada experimentujem

annaopialova
19. sep 2011

ahojte baby ano zaklad ja genetika co ti nadeli to nezmenis