Čo zajtra na obed?

luckalukas_1
16. okt 2018

baby, čo budete zajtra variť?? mám uplne prázdnu hlavu, potrebujem nejaké nápady :P

beckynka07
16. okt 2018

@luckalukas_1 pecene kuracie stehna s ryzou a hraskom😄 vcera to bolo kari, predvcerom svieckova, knedla s vajcom, zeleninove polievky s knedlickami😋

anve
16. okt 2018

@luckalukas_1 vyprazany syr a varene zemiaky

lauriinkaa
16. okt 2018

Je tu aj skupina dnes na obed, veľa krát sa tam inšpirujem ☺️

denisa098
16. okt 2018
alenka7777
16. okt 2018

karfiolova polievka a spenatove halusky

ivkazba
16. okt 2018

Viedenská roštenku a cestovinová ryža. Včera brokolicová krémová polievka a slaný koláč quiche. A štvrtok kuracie steaky a avokádovo špenátový šalát.

siska53
16. okt 2018

@luckalukas_1 a ako je to s chladnickou? Co v nej mas? Podla toho by som varila alebo dokupila.

luckalukas_1
autor
16. okt 2018

vybrala som z mrazničky kurča, tak už len vymyslieť čo s ňou :D možno ju dám celu do rury a k tomu ryžu? či urobím gyros? bode ja nevieeem :D

iinuska
16. okt 2018

Segedin s knedlou

hennyinnsbruck
16. okt 2018

@luckalukas_1 na Pekac kysla kapusta, na to kura k tomu ryzu... Alebo pyre... Mnaaaaam

iinuska
16. okt 2018

@hennyinnsbruck Toto aj ja robievam a dam k tomu piect aj zemiaky

luckalukas_1
autor
16. okt 2018

aké mňamkyy :O joj som hladná :D haha

hennyinnsbruck
16. okt 2018

@iinuska mnam 🤩

janci05
16. okt 2018

Ja robievam stehna s kys. kapustou pecene na predvarenych zemiakoch v supke. Alebo naporcuj a urob perkelt.

pupavocka101
16. okt 2018

dnes som robila spagety s mletym maskom a zajtra mam v plane urobit plnene kuracie prsia so zemiakovou kasou 🙂

deti95060810
16. okt 2018

zapečené cestoviny s mletým mäsom...k tomu uhorka...jednoduché ,rýchle....

danula.ch
16. okt 2018

@luckalukas_1 perkeltik 😀

osky
16. okt 2018

ja dnes na veceru-opecene morcacie kocky na olivovom oleji,sol,chilli,kurkuma,bylinky-riadne poopekat,podliat sojovou omackou ,na to Vela mrazenej zeleniny a pomalinky dusit prikryte do mäkka.obcas premiesat.
mozes k tomu urobit i prilohu a mozes na to est podrhnut syr..

alebo kuracie kocky na moc do moridla-vajce,sojova omacka,olivovy olej,sol,chilli,kurkuma,cesnak a trochu solamylu-nechaj na noc v chladnicke.
vylej na rozpalenu panvicu a poriadne miesaj,obracaj,aby s tie kusky zatiahli,na miernom plameni nechaj pomäkknut,mozes i prikryt a ked je zmäknute tak este riadne poopekaj do zlatista.
k tomu pol ryza pol hranolky a dusena cinska zelenina alebo hl.salat

napadov by som mala na kazdy den...podla toho co by ti chutilo 😃

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

@osky možno vyskušam, znie to výborne :O ..diky za nápad

vandicka7
17. okt 2018

@osky Toto vyzera chutne, len citam a uz sa zalizujem, takto navecer by som toto citat asi nemala, ale aspon zajtra zrana nebudem mat dilemu, ze co ukuchtit. Kiezby som aj ja mala neustale nejake napady, co sa tyka varenia, tak to som uplne v koncoch co varit ako recepty obmienat :/

osky
17. okt 2018

@luckalukas_1 kedykolvek 😃
ked budes chciet,kludne mi napis,ja stale v kuchyni experimentujem
a hlavne robievam aj Vela rychloviek co sa nevaria pol dna 😃

v nedelu napr.boli medove kridla ale mozes to urobit zhocakeho hydinoveho mäsa.

marinada-javorovy Sirup alebo tekuty med,olivovy olej,chilli,kurkuma,sojova omacka ,
alebo len kari korenie med a olej..

do toho poriadne zamiesas kridelka alebo kusky mäsa i s kozou.
na dalsi den to hodis na pekac ,este posolis a pomaly upecies do totalne chrumkava-bez prikryvky.

alebo ak mate radi ryby-podla mlynarky je rychlovka a pochutka

rybu/cely pstruh,alebo i kocky file.../ nasolit ,pokvapat citronovou stavou a obalit v muke
na rozpalenej panvici zprudka opiect z oboch stran,potom pridat kus masla a Vela petrzlenovej vnate.na miernom plameni upiect do mäkka a na zaver nechat dobre do chrumkava pripiect.
priloha hranolky ci petrzlenove zemiaky,pyre....hlavkovy salat

a ak chces velmi experimentovat tak si do tej muky mozes dat chilli,a sladku papriku a urobit to bez petrzlenovej vnate.ta panada je potom taka pikantna...

luckalukas_1
autor
18. okt 2018

s krídielkami som už niečo podobné robila, ale nemalo to u nás bohvie aký uspech :D ako pojedlo sa všetko, ale skor nám chutia klasické grilované krídielka/stehná s konerím na grilované kurča..
Ja ryby nerobím nikdy, ani na Vianoce :D ja ich nemožem ani cítiť, a manžel sa ich bojí jesť pre kostičky :D :D Ale inak nápad máš dobrý
Dnes nemám vybraté ani masko, tak som zvedavá čo vymyslím na varenie :(