Darček pre šéfku - doktorku

13. dec 2023

Ahojte baby, idem si k vám po radu. Potrebujem vymyslieť nejaký darček pre šéfku- doktorku a kolegynu do budúcej stredy. Doktorka je, samozrejme, náročná, ale viem že neočakáva veľké dary od nás. Niečo, čo by ju milo prekvapilo. Sú to moje prvé Vianoce s nimi, resp v tejto práci. Kolegyni niečo vymyslím, napr vône pre doktorku.
Prosim, máte nejaké nápady, čo vymyslieť? Rozmýšľala som telovú kozmetiku, ale to tiež neviem, či sa trafím. Za každým nápad budem vďačná 🙏🏽

macekovam
13. dec 2023

Kvalitný med.. Kvalitné syry a kvalitný sampus..

syslik81
13. dec 2023

dobra kniha vzdy potesi, do ozmetiky by som nesla -ak ma uz oblubenu ..neaka kvalitna sviecka alebo difuser .. darcekovy kos napriklad ak ma rada kvety neaky v crepniku ...

syslik81
13. dec 2023

btw ak robi priamo s ludmi iste ma od babiek vela darcekov v podobe medu vajec flias..tak tam by som bola opatrna..mozno este pekna sala mal napadla ..alebo si zisti co rada robi vo volnom case

autor
13. dec 2023

Ďakujem baby. Najviac asi rozmýšľam nad tymi vonami do bytu a nejako pekne to naaranzovat do krabicky, nech to vyzerá luxusnejšie trošku, keďže na ich darčeky sa rozhadzovať nemôžem 😅
My sme trošku iná ambulancia, ku nám babky nechodia, takže ani žiadne takéto pochutiny nedostáva. Avšak ma snáď všetky intolerancie a alergie aké existujú, preto takéto darčeky obchadzam, i keď nápad to je dobrý 😊

janulienka85
13. dec 2023

Rituals ma pekne difuzery

anickabasnicka
13. dec 2023

ty vune do bytu vybirej opatrne.ne kazdemu voni, to co tobe, navic nevis, jestli by to doma mohla pouzit s ohledem na ostatni spolubydlici.a taky i s ohledem na jeji alergie, at ji nepridusis.

autor
13. dec 2023

@anickabasnicka vône by som vyberala podľa toho, aké máme v robote. Tie si tam kupuje sama ❤️ a býva sama …

autor
13. dec 2023

@janulienka85 ďakujem, pozriem 🥰

autor
13. dec 2023

Ešte možno nejaký pekný set šálok? Alebo niečo také… 🤔

marsmykkok
13. dec 2023

Yankee candle sviečka

nafka0483
13. dec 2023

Pouka na masaz, do wellnesu, na osetrenie pleti, manikuru...?
Kozene rukavice, pashmina...?
Kvalitna kava, suprava sypanych exkluzivnych cajov?

vakatko
13. dec 2023

Pozri na nete čajník s podšálkou je pekný darček.

lady083
14. dec 2023

Pozri nejaku sviecku v rituals, to je menej intenzivne ako vone a vyzeraju velmi pekne.